Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

2017 Dünya Franchise zirvesi İstanbul’da

08.06.2017 - 12:38

Katılımcı marka, m2 ve ziyaretçi sayısı bazında Avrupa ve Ortadoğu’nun birincisi olma özelliğini taşıyan, franchising alanındaki ilk ve tek fuar olan Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı bu yıl 12-15 Ekim 2017’de, Medyafors Fuarcılık organizasyonu, UFRAD işbirliği ve Coldwell Banker Türkiye Ana Sponsorluğunda CNR Fuar merkezinde 15.kez düzenlenecek.

Bu yıl fuarda Dünyaca ünlü üç önemli franchise zirvesi gerçekleştirilecek.  Cakarta’da düzenlenen Dünya Franchise Konseyi ve Asya Pasifik Konfederasyonu toplantılarına katılan Ufrad Başkanı Dr. Mustafa Aydın, WFC ve APFC Dönem Başkanlıkları ile 2017 zirvelerini Türkiye’ye taşıdı. Asya Pasific Franchise Konfederasyonu (APFC) ve Dünya Franchise Konseyi ile birlikte Avrupa Franchise Federasyonu(EFF) Toplantısı Ekim 2017 tarihinde Ufrad ev sahipliğinde, Ufrad Başkanı Dr. Mustafa Aydın’ın büyük destek ve uğraşlarıyla İstanbul’da, fuar ile eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek. Toplantılar kapsamında Amerika’dan Çin’e, Güney Afrika’dan İngiltere’ye yaklaşık 45 ülkenin franchise dernekleri üye markaları ve yetkilileri, ekonomi bakanları, yetkilileri İstanbul’da bir araya gelecekler. Dünya franchise sektörünün masaya yatırılacağı toplantılara Ufrad üyeleri ve fuar katılımcıları da toplantılara iştirak edebilme fırsatı bulacaklar.

İlk kez ‘’Tedarikçi özel bölümü’’ olacak

Her sektörden 300 den fazla katılımcının yer aldığı fuarda bu yıl franchise veren markalara ürün ve hizmet tedariki sağlayan markalar stantları ile yer alacak ve fuarda ‘’Tedarikçi özel bölümü’’ olacak. Tedarikçiler, fuarda artık ziyaretçi olarak değil, franchise veren firmalar ile aynı platformda katılımcı olarak yer alacak. Bu sayede, firmalar tedarikçilerini; tedarikçiler müşterilerini aynı ortamda görecek.

Medyafors Fuarcılık Genel Müdürü Aycan Helvacıoğlu; ‘’Medyafors Fuarcılık olarak, franchising sistemine ve gelişimine önem veriyor, bu konuda yurtiçinde ve yurtdışında önemli çalışmalara imza atıyoruz. Yurt içinde düzenlediğimiz Bayim Olur musun Fuarı ve yurt dışında yetkili acentesi olduğumuz Franchising Fuarları ile markaların ulusal ve uluslararası arenada tanınmasına ve etkin rol oynamasına katkıda bulunuyoruz. Bayim olur musun Franchising Fuarı’nın bu yıl 15. Yılı ve gerçekleştireceğimiz Dünya Franchise Zirvesi sektörün gelişimi adına çok büyük önem taşıyor. Ufrad Başkanı Sn. Dr. Mustafa Aydın’a Dünya Franchise Zirvesinin İstanbul’a taşınması konusundaki destekleri ve üst düzey uğraşları için çok teşekkür ederiz. Bu tür gelişmeler Türkiye ekonomisinin ölçeğinin büyümesini sağlıyor, ölçek büyüdükçe de sektörlerdeki gelişimin daha da artacağına inanıyorum. Rotamız, başarılı bir şekilde gelişmek ve markalarımıza değer katmak’’ dedi.

 

GALATA

Yukarı