Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

57 ülkeye sunulan geniş ürün yelpazesi…

12.10.2017 - 11:32

Gelişen teknoloji ve büyüme anlayışıyla her yıl üretimlerini artırarak daima en iyiyi üretmek için çalıştıklarını belirten Seramiksan Pazarlama Müdürü Gül Sağır Aydın, geniş ürün yelpazelerini 57 ülkeye ihraç ettiklerini ve artan kapasiteleri ile her geçen yıl satış kanallarını artırdıklarını dile getirdi.

Sektörün köklü, yenilikçi ve güvenilir markası olarak banyo, mutfak, tüm yaşam alanları ve kamusal alanlar için kullanılabilecek seramik, granit karolar ve vitrifiye ürünleri üreten Seramiksan, 500 bin metrekare açık alan üzerine kurulan ve 150 bin metrekare kapalı alanı olan Manisa Turgutlu’da yer alan fabrikası ile yıllık 33 milyon metrekare üretime sahip… 
“Gelişen teknoloji ve büyüme anlayışıyla her yıl üretimlerimizi artırarak daima en iyiyi üretmek için çalışıyoruz” açıklamasını yapan Seramiksan Pazarlama Müdürü Gül Sağır Aydın, 
“Amacımız dünyadaki en son trendlere uygun olarak özel tasarım ürünlerimizle insanların yaşam alanlarına konfor katmak. Seramiksan olarak bugün sadece Türkiye’de değil, seramiğin ve modanın merkezi İtalya’da da Rondine markası ile üç ayrı tesiste üretim yapıyoruz. 10x20 duvar karosundan 120x120 porselen karolara kadar farklı ebat ve tasarımlarla oluşturduğumuz geniş ürün yelpazemizi farklı pazarlarda sunuyoruz. 57 ülkeye ihracat yapıyoruz. Artan kapasitemiz ile her geçen yıl satış kanallarımızı artırmaya devam ediyoruz” dedi.

SERAMİKSAN ÜRÜNLERİNE TAM NOT
Dünyadaki son trendlere uygun olarak hazırladıkları ve benzersiz tasarımların yer aldığı 2017 koleksiyonlarının hem tüketicilerin hem de sektör profesyonellerinin beğenisini kazandığını belirten Aydın, “2017 yılının ilk yarıyılında sektörün en önemli fuarları olan Unicera Fuarı’nda ve Almanya’da düzenlenen ISH Fuarı’nda ürünlerimizi sergiledik.  Her iki fuarda da ürünlerimize katılımcıların yoğun ilgisi bizleri mutlu etti.  Ürünlerimizin tam not almış olmasının verdiği heyecanla çalışmalarımıza devam ediyoruz. İlk yarıyılı hedefimize ulaşmış olarak kapattık. 2017’nin ikinci yarısı için de planladığımız yeni projelerimize yoğunlaştık” ifadesinde bulundu. 

FARKINI ORTAYA KOYDU, TÜKETİCİLERDEN BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI
“Seramiksan olarak 2017 yılını hedeflerimize ulaşarak kapatmak istiyoruz” diyen Aydın, “Son olarak İtalya’da düzenlenen Cersaie Fuarı’nda güçlü Ar-Ge çalışmalarımız sonucu ürettiğimiz ürünlerimizi sergiledik. 10. kez bu çok önemli fuara katılmanın gururunu yaşıyoruz. Seramiksan farkını ortaya koyduğumuz ürünlerimiz Cersaie Fuarı’nda da tüketiciler tarafından büyük beğeni topladı” dedi. 

“360 DERECE İLETİŞİM FAALİYETLERİMİZİ DAHA DA ARTIRACAĞIZ”
Son olarak 2018 yılına dair planları hakkında bilgi veren Aydın, “2018 planlarımızın büyük kısmını pazarlama çeşitlendirmesi oluşturuyor. Bu konuda da sektörde fark yaratacak projelerimizin şimdiden heyecanını yaşıyoruz. Sektöre sunduğumuz yenilik ve ilklerin devam etmesi için Ar-Ge çalışmalarımıza çok önem veriyoruz. Koşulsuz müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutan üretim ve satış politikası anlayışına sahibiz. Müşteri memnuniyetini dijital teknolojiyle de destekleyecek çalışmalarımızla sektörde yine fark yaratacak işlere imza atacağız. Projelerimize uygun tüm fırsatları yakından takip ediyoruz. Aynı zamanda şu an üzerinde çalıştığımız özel projelerimizle 360 derece iletişim faaliyetlerimizi daha da artıracağız. Son teknoloji ile kalifiye ekibimizi buluşturduğumuz fabrikalarımızda inovasyonun hayata katacağı değerin bilinciyle sektörün hep bir adım önünde yenilikler sunmak adına çalışmalarımıza devam ediyoruz” diyerek sözlerine son verdi. 
    
 

GALATA

Yukarı