Ana içeriğe atla


BANNER

Birlikte Daha Temiz Bir Dünyaya...

10.04.2019 - 15:43

Endüstriyel temizlik ürünleri alanında faaliyet gösteren Sektör Kimya Deterjan Sanayi ve Ticaret A.Ş., dünyadaki tüm teknolojik gelişmeleri ve yeni trendleri takip ederek oluşturduğu geniş ürün yelpazesiyle, bulunduğu sektörde öncü konumda olan bir şirkettir.
Merkezi İstanbul’da bulunan Sektör Kimya, yıllık 20 bin ton toz deterjan, 30 bin ton sıvı deterjan üretim kapasitesine sahiptir. Konya 3. Organize Sanayi Bölgesi’ndeki 15 bin metrekarelik kapalı alana sahip fabrikasında son teknolojik donanım ve ekipmanlarla üretim faaliyetlerini gerçekleştiren Sektör Kimya; 17 yıllık sektör geçmişi ve deneyimini, 150 kişilik alanında uzman personeli ile birlikte tüketicileriyle buluşturmaktadır.

ENDÜSTRİYEL PAZARDA ADIM ADIM LİDERLİĞE
ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve Türk Standartlarına Uygunluk belgelerine sahip firmamız; Oxy, Nano, Prohijyen, Proson ve Line Clean markalarıyla yüksek kaliteli ve çözüm odaklı ürünler sunmaktadır.
Sektör Kimya, benimsemiş olduğu etkin kalite ve hizmet anlayışıyla Türkiye iç pazarında 30 bin tonluk bir satış pazar payına sahiptir. Rekabetçi yapısıyla uluslararası firmalar içinde de lider olmaya hak kazanarak sektöründe sürekli büyüyen bir şirkettir.

GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ
Mutfak, çamaşır, bina bakım ve zemin hijyeni, kişisel hijyen, özel endüstriyel ürünler gibi farklı gruplar altında geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Sektör Kimya, Ar-Ge çalışmalarıyla yeni ürünler geliştirmektedir. Gelişime açık ve planlı yapısıyla müşterilerine hizmet vermekte ve müşteri memnuniyetini artırmaktadır.
Sektör Kimya Deterjan Sanayi ve Ticaret A.Ş.; Genel Merkezi, İstanbul Bölge Müdürlüğü, Genel Merkezi ve lojistik deposu başta olmak üzere Ankara, Adana ve Antalya Bölge Müdürlükleri, depoları ve ülke genelindeki geniş bayi ağıyla Türkiye’nin her noktasına 48 saat içerisinde hizmet sunmaktadır.

175 BAYİ, 450 SATIŞ NOKTASI
Sektör Kimya; 175 bayii, 450 adet toptan satış noktası ve güçlü satış-lojistik yapısıyla yine Türkiye’nin her noktasına 48 saat içerisinde etkin ve kaliteli hizmet anlayışıyla satış sonrası her türlü teknik servis ve ekipman desteği vermektedir. Ürün eğitimleri sağlayan güçlü altyapısıyla da müşteri ihtiyaçlarına özel çözümler üretmeyi ilke edinen bir prensibe sahiptir. 
Deneyimli teknik ekibi ve uzman satış kadrosuyla endüstriyel temizlik ürünleri pazarında yurt içi faaliyetlerinde saygın bir yer edinen Sektör Kimya, yurt dışında da aynı başarıyı hedefleyerek gerekli ihracat faaliyetlerine devam etmekte ve bu alanda yükselen bir grafik çizmektedir.

İNSAN VE ÇEVRE BİLİNCİ ÖN PLANDA
Sektör Kimya ailesi olarak iş ortaklarımızla beraber üstün kalite ve uygun fiyat sunacağımıza; güvenilir ürünler ve kaliteli hizmetlerle paydaşlarımızın beklentilerini aşacağımıza; rekabetçi olacağımıza; yenilikleri takip ederek sürekli gelişeceğimize; insan ve çevre bilincini ön planda tutacağımıza; sosyal sorumluluk faaliyetlerimizle her zaman en iyi ve sürdürülebilir hizmetlerde bulunacağımıza söz veriyor ve bu misyonumuzun altına imzamızı atıyoruz.

arf

Yukarı