Ana içeriğe atla

arf

HADİ İSKENDER YİYELİM, HD İSKENDER YİYELİM!

09.03.2018 - 16:41

HD İskender, HD Döner ve Pidem markalarıyla Türkiye’nin en büyük yerli restoran zinciri olan HD Holding, 2018’de HD İskender markası için hazırladığı kampanyası ile kebap severlere hakkıyla yapılmış iskenderi anlatıyor.

2017 yılında şirket gelişimi adına başarılı çalışmalara imza atan HD Holding, 2018 yılında Türkiye’nin farklı illerinde açacağı yeni restoranlarıyla daha fazla misafire ulaşmayı planlarken, 2023 yılında ise tüm markaları ile toplam 500 restorana ve 6 bin 500 çalışana ulaşarak büyümeyi hedefliyor.
HD Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Demirağ, “HD Holding olarak kurumsal kimliğimizi yeniledik.  Sahip olduğumuz markaları, ‘HD Holding’ çatısı altında topladık. Tüm markalarımızın, Türk yemek zinciri denince akla ilk gelen ve en güvenilir markalar olmasını sağlamak istiyoruz. Yaptığımız her yatırıma uzun soluklu yatırımlar olarak bakıyoruz. Sadece HD İskender markamızla değil, HD Döner ve Pidem markalarımızla da yeni yatırımlar yapmaya devam ederek büyümeye devam edeceğiz” dedi.

HD İSKENDER “HADİ İSKENDER YİYELİM” KAMPANYASI İLE YAYINDA
Dışarıda hakkıyla yemek yeme deneyimini ulaşılabilir kılan, 23 yıllık restorancılık tecrübesi ile Türkiye’nin köklü markalarından olan HD İskender, yeni reklam kampanyası “Hadi İskender Yiyelim” ile yayına girdi.
HD İskender’in yeni reklam kampanyasında, genç, yaşlı, anne, çocuktan oluşan, birbirinden bağımsız bir grup insanın dışarıda iyi bir yemek yeme deneyimine; İskender ve HD İskender hakkındaki sohbetlerine yer veriliyor. Reklam filminde, “Hadi İskender Yiyelim, HD İskender Yiyelim” sloganıyla, iskenderi hakkıyla ve ritüellerine uygun yeme deneyimi aktarılırken, markanın bilinen ve sevilen özellikleri izleyiciye anımsatılıyor. Filmde ayrıca, iskenderin lezzeti, kalitesi, uygun fiyatlı oluşu ve insanların HD İskender’i neden tercih ettikleri de aktarılıyor.
Farklı yaş gruplarındaki hedef kitleleri ele alan filmde, dışarıda hakkıyla yemek yemek isteyenlerin aklında oluşabilecek tüm sorulara cevap verilirken, 1 porsiyon iskenderin 17,99 TL’lik uygun fiyatına ve lezzetine dikkat çekiliyor. Reklam filminde kullanılan, “Sadece dana eti, yüzde 100 usta eli, yılların HD İskender’i” söylemi ile etin kalitesi, ustasının yetkinliği ve yılların restorancılık deneyimi öne çıkarılıyor.
Yeni reklam kampanyası ile daha önce hiç tanışmadıkları misafirleri restoranlarında ağırlamayı hedeflediklerini belirten HD Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Demirağ, “HD Holding olarak misafirlerimize, HD İskender, HD Döner ve Pidem markalarımızla 23 yıldır, 200’e yakın noktada hizmet veriyoruz. HD İskender markamızı herkes tanısın, denesin istiyoruz. Yeni kampanyamız ile hedefimiz, herkesin ulaşılabilir fiyata, hakkıyla, geleneklerine uygun, kaliteli ve lezzetli iskender yemesini sağlamak” şeklinde konuştu.

YILIN ‘EN İYİ RESTORANI’ SEÇİLDİ
Ocak ayında gerçekleştirilen Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD) tarafından geleneksel olarak düzenlenen ve perakendenin enlerinin ödüllendirildiği ‘1 Numaralı Markalar’ Ödül Töreni’nde HD İskender, halk oylaması sonucunda ‘Türkiye’nin 1 Numaralı Restoranı’ ödülüne layık görüldü.

arf

Yukarı