Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

HEDEFİMİZ BİR YILDA 20 ŞUBE

12.06.2017 - 10:08

Dönerci Orhan Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Rahmanoğlu, “Önümüzdeki bir yıl içinde 20 şubeye ulaşmayı planlıyoruz. Beş yıl içinde Türkiye markası, on yıl içinde de Avrasya’da marka olma hedefimiz var.  Bu noktaya gelmek sadece bir hayaldi.  Faaliyetimize küçük bir dükkan ve küçük bir imalathaneyle başladık. Kısa sürede büyük bir başarı kazandık” diye konuştu.

Dönerci Orhan Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Rahmanoğlu, Dönerci Orhan markasının 1975’de kurulduğunu söyleyerek, “Sektördeki 42. yılımızın verdiği tecrübeyle şunu söyleyebiliriz; Son 10 yıl gerek ülkemizin ekonomik gelişimi gerekse sektörümüz açısından çok başarılı geçti. 2008’de yaşadığımız global ekonomik krize rağmen ülkemiz artmakta olan ekonomik gücü ile yatırımcılara güven veriyor. Biz de bu güvene dayanarak 5 yıl önce bayileşmeye başladık. Hali hazırda 14 restoranımızla hizmet veriyoruz” dedi.
“Bİz köklü bİr fİrmayız. Temelİ sağlam atıp emİn adımlarla büyüyoruz”
Sektörde Ar-Ge’ye önem veren firmalardan birisi olduklarının altını çizen Rahmanoğlu, “10 yıl önce ilk full otomatik robot kullanmaya biz başladık. Robotun üretici firmasına da Know-How katkılarımız oldu. Üretim sürecindeki mekanizasyon, denetleme ve standardizasyona ilişkin birçok yatırım yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Katkı maddesi içermeyen şoklu döner üretimi için Ege Üniversitesi Gıda Mühendisliği fakültesindeki hocalarla projeler yaptık. Sektördeki trendlerin ustalıktan uzaklaşarak daha fazla makine temelli çalışılacağını öngörüyoruz. Kognitif mağazaların ve büfelerin önemini koruyacağını düşünüyoruz. Önümüzdeki bir yıl içinde 20 şubeye ulaşmayı planlıyoruz. Beş yıl içinde Türkiye markası, on yıl içinde de Avrasya’da marka olma hedefimiz var.  Başarıya ulaşmak, insanın hedeflediği yoldan ilerlerken maddi ve manevi karşılığını alıyor olması tarif edilemez bir duygu. Bu noktaya gelmek sadece bir hayaldi.  Faaliyetimize küçük bir dükkan ve küçük bir imalathaneyle başladık. Biz köklü bir firmayız. Temeli sağlam atıp emin adımlarla büyüyoruz” diye konuştu.

yurtiçi

Yukarı