Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

Hizmetix, bu yıl bir ilke imza atarak, 2017 yılının yıldızlarını belirleyecek

11.10.2017 - 17:25

Aylık olarak yayınlanan ekonomi ve iş dünyası dergisi Hizmetix, bu yıl bir ilke imza atarak, 2017 yılının yıldızlarını belirleyecek ve 2017’de yapmış olduğu çalışmalar ile ön plana çıkan yıldız firmaları ödüllendirecek. 

Ekonomi ve iş dünyasının son 10 yılına ışık tutan arşiv niteliğinde bir başvuru kaynağı olma hedefini yıllardır yerine getiren ve getirmeye devam eden Hizmetix, ilerlediği yolda bir sektörel yayıncılık markasına dönüşerek,  üzerine düşen rolü iş dünyasının yarattığı sinerji ile başarılı bir şekilde oynadı.
Ekonomi ve iş dünyasında ses getirmeye ve yaklaşık 12 sektörün nabzını tutmaya devam eden Hizmetix, bu yıl bir ilke imza atarak, 2017 yılının yıldızlarını belirleyecek ve 2017’de yapmış olduğu çalışmalar ile ön plana çıkan yıldız firmaları ödüllendirecek. Pek çok sektör temsilcilerinin yarışacağı platformda, aynı zamanda özel ödüller de sahiplerini bulacak. 
Rakiplerinden sıyrılarak, birinci seçilecek aday ise jüri oylaması, Hizmetix dergisi ve www.hizmetix.com.tr üzerinden yapılacak oylama neticesinde belirlenecek. 

YILDIZLAR ÖDÜLLERİNE MUHTEŞEM BİR TÖRENLE KAVUŞACAK
TİM’in ev sahipliğinde 15 Mart 2018 tarihinde gerçekleştirilecek ödül törenine; Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş,
Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu ve Türkiye İhracatçılar Meclis
Başkanı Mehmet Büyükekşi gibi isimlerin yanı sıra, sektörün önde
gelen dernekleri, firmaları, yazarlar, ekonomistler de ödül gecesinde yerlerini alacak. 
Gerçekleştirmiş olduğu çalışmalarla sektörün gelişimine katkıda bulunan firmaların ödüllendirileceği törende; emeğiyle ve başarısıyla sektörü aydınlatan başarılı firmalar ödüllerini sektörün önemli isimlerinin ellerinden alacak.

Ödül töreninde yer alacak kategoriler ise şu şekildedir;
- Yılın Kobi ve Katılım Bankası
- Yılın Lojistik Firması
- Yılın Otomotiv Markası
- Yılın Gayrimenkul Projesi
- Yılın Sağlık Kuruluşu
- Yılın AVM Etkinlik Projesi
- Yılın Catering ve Temizlik Firması
- Yılın Eğitim Kuruluşu

Özel Ödüller
- Yılın Girişimcisi
- Yılın İş Adamı
- Yılın İş Kadını
- Yılın Ticaret Şehri
- Yılın Sanayicisi
- Yılın Ticaret Limanı
-Yılın Franchise Markası

GALATA

Yukarı