Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

İŞTE HİZMETİX EKİBİ

12.06.2017 - 10:05

Editör Sinan Saygı, Reklam ve Pazarlama Uzmanı Öznur Yılmaz, Genel Yayın Yönetmeni Turgut Tahnal, Reklam ve Pazarlama Uzmanı Berna Yiğit, Reklam ve Pazarlama Uzmanı Erdinç Sözbir, Reklam Müdürü Yusuf Sezigen, Görsel Yönetmen Cihan Albay, Muhasebe Sorumlusu Semiha Kale (soldan sağa).

Yayıncılık hayatında 10 yılını dolduran Hizmetix Dergisi’ni deneyimli ve alanında uzman bir ekip yayına hazırlıyor. Tarafsız, dürüst ve objektif yayıncılığı ilke edinen ve bu anlayışını 10 yıldır sürdürerek bugünlere ulaşma başarısını gösteren Hizmetix’te her ay tatlı bir yoğunluk yaşanıyor.  
Aylık ve ulusal olarak yayınlanan Ekonomi ve İş Dünyası Dergisi Hizmetix, yıllardır sürdürdüğü başarılı yayıncılık serüvenine tüm hızıyla devam ediyor. Her ay zengin içeriği, dosya haberleri, araştırma konuları, özel röportajlarıyla ekonomi ve iş dünyasında ses getirmeye devam eden Hizmetix Dergisi, okuyucularına dopdolu içeriğiyle ‘merhaba’ diyor. Yayıncılıkta 10 yılı geride bırakan Hizmetix Dergisi’nde yaklaşık 12 sektörü (iş dünyası, ekonomi, finans, İletişim, gayrimenkul, turizm, otomotiv, lojistik, sağlık, güvenlik, temizlik, catering) bulmak mümkün.
Hizmetix Dergisi, ekonominin ve iş dünyasının nabzını tutmaya bundan sonra da devam edecek.

GALATA

Yukarı