Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

KREDİ KARTIYLA HIZLI BAŞVURU TOTAL YAKITMATİK’TE

12.06.2019 - 15:58

İŞLETMELERİN ARAÇ FİLO YÖNETİMLERİNİ YENİ TEKNOLOJİ ÇÖZÜMLERİ İLE BİRLEŞTİREREK KÜÇÜK YA DA BÜYÜK FARKETMEDEN TÜM İŞLETMELER İÇİN MALİYET KONTROLÜ, RAPORLAMA VE TAKİP KONULARINDA ÇOK DAHA EFEKTİF BİR SÜREÇ YÖNETİMİ SAĞLAYAN, AKARYAKIT SEKTÖRÜNDE BEKLENEN UYGULAMA:TOTAL YAKITMATİK.

Daha önce filoları ya da araçları için Yakıtmatik sahibi olmak isteyen işletmeler, çeşitli finansal teminat süreçleri aşarak başvurularını tamamlayabiliyorlardı. Total, işletmelerin üzerindeki bu finansal operasyon yükünü azaltmak ve daha fazla işletmenin Yakıtmatik olanağından faydalanmasını sağlamak amacı ile yepyeni bir finansal alt yapı geliştirdi.
Sektörde ilk olan bu uygulama ile birlikte işletmeler artık, banka teminatı göstermeksizin sadece kredi kartlarını online olarak sisteme tanımlayarak, şirket araçlarına akaryakıt almaya başlayabiliyorlar.

TEKNOLOJİK GELİŞMELER VE GÜÇLÜ ALT YAPI
2017 Microsoft Kurumsal Çözümler Zirvesi başarı hikayeleri arasında da yer alan Total Yakıtmatik, online filo yönetim ve kullanıcı dostu arayüzü ile firma yöneticilerine, tek bir tık ile tüm araç filolarının akaryakıt kullanım detaylarına ulaşmanın yanında lokasyon, zaman dilimi, azami kullanım gibi limitlemeleri kolayca devreye alma olanağı sağlayıp, filo yönetimine de yeni bir boyut kazandırıyor. 
Total Oil Türkiye A.Ş Ticari Satışlar Müdürü Eser Uzgören,  “Total, kredi kartlı Yakıtmatik satışı projesiyle sektörün önemli bir ihtiyacına cevap vermiştir. Bu uygulamayla beraber müşterilerimiz, birden fazla kredi kartıyla online başvuru yapabilmektedir. Müşterilerimiz, sisteme kaydettikleri kredi kartları üzerinden teminatlandırma yapabildikleri gibi istasyonlarımızdan yapılan akaryakıt alımları, iskontolu olarak kredi kartlarından anında tahsil edilebilmektedir. Bu çözümümüz ile birlikte özellikle KOBİ’lere, filolarının akaryakıt yönetimi konusunda büyük bir kolaylık sağladık. Kredi kartıyla Yakıtmatik sistemine dahil olan müşteriler, kendi portalları üzerinden filolarının yakıt alımlarını, limitlerini anlık takip edebilecek, portal üzerinden ihtiyaca yönelik gereken düzenlemeleri yapabilecekler. Bu sayede işletmeler, sunduğumuz avantajlı koşullar ile akaryakıt harcamalarını kontrol altına alıp tasarruf sağlayabilecekler. Yeniliklerin öncüsü Total ile Yakıtmatik’in Enerjisi Güzel.” dedi.
Total Oil Türkiye A.Ş Satış Direktörü Göker Gürkaya,  “Total Yakıtmatik ile birlikte işletmelerin akaryakıt maliyetlerinde gözle görülür oranda tasarruf yapmasını hedefliyoruz.  Özellikle Total Yakıtmatik’in sahip olduğu teknolojik alt yapı ile işletmeler verimlilik ve sürdürülebilirlik konularında da güçlü bir çözüm ortağına kavuşmuş olacaklar. Güçlü ve global yazılım ortaklarımız ile birlikte hazırladığımız özel alt yapı ve raporlama sistemi sayesinde, benzer taşıt tanıma sistemlerinin ötesinde bir çözüm sunuyoruz. Gerçekten işinde hızlı düşünüp,  hızlı karar veren ve kazanmayı seven işletmeler için Total fark yaratmaya devam edecek. Kredi kartıyla online başvuru ile birlikte sektörde bir ilke imza attık. Biz sektörde olmayan bir çözüm sunuyoruz. Tek bir bankanın değil tüm bankaların kartları üzerinden teminat kabul eden bir yapıyı hayata geçirdik” dedi.

HIZLI HAREKET ETMEYİ SEVEN İŞLETMELER İÇİN
Sektöre önceden programlanmış taşıt tanıma ekipmanları ile yeni bir soluk getiren TOTAL Yakıtmatik, bu sayede kurulum ve montaj sürelerinde yaşanan zaman kaybının önüne geçerek, filo yöneticilerine internet üzerinden siparişlerini tamamladıktan sonra aynı gün yetkili servislerin stoklarındaki hazır ekipmanların montajını gerçekleştirip, vakit kaybetmeden yakıt alma imkanını sunuyor.  
Tüm bunların yanı sıra, filosunu Yakıtmatik’e taşıyan işletmeler için çok avantajlı fiyatlarla araç takip sistemi sunan Total Oil Türkiye, filo yönetiminde rekabatte büyük bir avantaj sağlıyor.
TOTAL Yakıtmatik hakkında daha fazla bilgi almak için filo.yakitmatik.com web sitesini ziyaret edebilir ya da 444 0 496 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz.

yurtiçi

Yukarı