Ana içeriğe atla

arf

McDonald’s’a üç ödül birden

09.03.2018 - 16:39

McDonald’s Türkiye, Uluslararası Marketing and InteractIve Excellence Awards’dan 3 ayrı ödülle döndü. McDonald’s ‘Gamer Menü’ kampanyası ile 2 gümüş ve 1 bronz ödülün sahibi oldu.

McDonald’s’ın ‘Oyun karın doyurmaz’ diyenlere inat oyun severler için hazırladığı Gamer Menü, MIXX Uluslararası Marketing and Interactive ExcellenceAward’s’ta 3 ayrı kategoride 3 ödül aldı. McDonald’s Gamer Menü, ‘Lansman Kampanyaları’, ‘Sosyal Pazarlama (WOMM)’ ve ‘Dijitalde Influencer Yoluyla Pazarlama’ kategorilerinde 2 gümüş ve 1 bronz ödül kazandırdı. 
McDonald’s’ın her zaman müşterisinin beklentileri ve alışkanlıkları doğrultusunda onlara uygun ürünler sunduğunun altını çizen McDonald’s Türkiye Pazarlama Direktörü Elif Göktaş, “Dijital dünyada oldukça aktif olan 18-30 yaş arası gençlerin en sevdiği markalardan biriyiz. McDonald’s olarak tüketicimizi yakından tanımanın önemine inanıyor ve bu konuda araştırmalar yapıyoruz. Bu araştırmaların ışığında doğan Gamer Menü’yle aldığımız iki gümüş ve bir bronz ödül, dijital dünyada ses getirdiğimiz kanıtı oldu” dedi.

ÜRÜN VE HİZMETLERİN YÜZDE 98’İNİ TÜRKİYE’DEN TEMİN EDİYOR 
Dünyanın en değerli markalarından olan ve Türkiye’de ilk restoranını 1986 yılında açan McDonald’s, 2005’ten bu yana Anadolu Grubu (Anadolu Endüstri Holding) çatısı altında faaliyet gösteriyor. McDonald’s, bugün yaklaşık 260 restoranı ve 6 bin civarında çalışanıyla yılda 100 milyon kişiye hizmet veriyor. McDonald’s, sunduğu ürün ve hizmetlerin yüzde 98’ini Türkiye’de üretim yapan tedarikçilerden temin ediyor.

arf

Yukarı