Ana içeriğe atla

F

MEKTEBİM’DE DÜNYA STANDARTLARINDA EĞİTİM

09.05.2018 - 14:24

Anaokulu, ilkokul, ortaokul, Anadolu lisesi, Anadolu fen lisesi ve Anadolu sağlık meslek liseleriyle çağdaş ve modern ortamlarında en son teknolojileri kullanan Mektebim, öğrencilerine dünya standartlarında eğitim imkânı sunuyor.

2011’de 150 öğrencisiyle İstanbul Büyükçekmece’de temelleri atılan Mektebim, bugün 61 kampüs ve 204 okulla eğitim öğretim faaliyetlerini sürdürüyor. Anaokulu, ilkokul, ortaokul, Anadolu lisesi, Anadolu fen lisesi ve Anadolu sağlık meslek liseleriyle çağdaş ve modern eğitim ortamlarında en son teknolojileri kullanan Mektebim, öğrencilerine dünya standartlarında eğitim imkânı sunuyor.
İstanbul’da Silivri, Büyükçekmece, Beykent, Beylikdüzü, Bahçeşehir, Avcılar, Atakent, Bahçelievler, Bakırköy, Fatih, Kartal, Kurtköy, Ümraniye, Ataşehir ve Pendik’te; Ankara’dan Oran, Etimesgut, Batıkent, İncek, Eryaman, Yaşamkent, Mamak ve Keçiören’de; İzmir’de Çiğli, Bornova, Güzelbahçe ve Buca’da; Tekirdağ’da merkez ve Çorlu’da; Balıkesir Edremit’te;  Adana’da Çukurova ve 100. Yıl’da, Samsun, Trabzon, Yalova, Bursa, Antalya, Diyarbakır, Şırnak, Afyon (Merkez ve Sandıklı), Konya, Manisa (Merkez ve Turgutlu), Mersin, Ağrı, Kütahya, Ordu, Kırklareli (Lüleburgaz), Çanakkale, Elazığ ve Kayseri’de kampüsleri bulunan Mektebim, “Bütünsel Eğitim Yaklaşımı” ile değişime ve gelişime açık, öğrenmekten keyif alan, kendine güvenen, soran, sorgulayan, araştıran, projeler üreten, takım çalışmasına yatkın, lider karakterli ve en az bir yabancı dili çok iyi konuşabilen öğrenciler yetiştiriyor.
Endüstri 4.0’ın teknolojik unsurlarını 21. Yüzyıl becerileriyle entegre ederek müfredatına dahil eden Mektebim, eğitimde teknoloji kullanımı, yabancı dil eğitimi ve sınavlara hazırlık çalışmalarıyla fark yaratıyor. Anaokulunda “Dünya Benim Oyun Alanım”, ilkokulda “Dünya Benim Keşif Alanım”, ortaokulda “Dünya Benim Proje Alanım” ve lisede “Dünya Benim Yaşam Alanım” mottolarıyla faaliyetlerini sürdüren Mektebim, bilimsel, bireysel, toplumsal ve küresel değerlere saygılı, vatanını ve milletini seven bir nesil yetiştirmek amacıyla eğitim çalışmalarını sürdürüyor. Kampüslerinde kapalı yüzme havuzları, spor salonları, dans ve bale salonları, buz pisti, cep sineması, konferans salonu, müzik ve güzel sanatlar atölyesi, 3D laboratuvarları ve branş laboratuvarları yer alıyor.

arf

Yukarı