Ana içeriğe atla

autorola

Ofis bölme sistemlerinde globalleşen marka Demontable

18.01.2018 - 17:34

Ofis Bölme Sistemlerinin, yerine ve müşterilerin kurumsal çizgilerine göre tasarlanıp, firmalara özel üretildiğini belirten Demontable Şirket Ortağı Y.Mimar Mehmet Deniz, “Demontable Sistemler, demonte ürünlerdir. Sistem detaylarına yapılacak eklemeler veya çıkartmalar ile farklı yerlerde yeniden kullanılabiliyor. Bu da kullanıcı firmalara uzun vadede fiyat avantajları sunuyor” dedi.

Demontable firması hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz? Firmanız hangi faaliyetleri gerçekleştirmektedir?
Demontable Ofis Bölme Sistemleri; idari binalardaki ofis ara bölme sistemleri, ıslak hacim WC kabin sistemleri ve mobilya gruplarının üretici firmasıdır. 

Peki, uygulama alanlarınız neler?
Ana üretim konumuz olan Demontable Bölme Sistemleri ile birlikte, fabrikaların idari bina uygulamalarında mobilyadan, aydınlatma sistemlerine kadar ortalama 35 iş kaleminde, anahtar teslim taahhüt uygulaması yapıyoruz.

Ürünlerinizin özelliklerinden ve kullanım koşullarından biraz bahseder misiniz?
Demontable Ofis Bölme Sistemleri; isminden de anlaşıldığı üzere, demonte bir üründür. Sabit duvar sistemlerinin yerine tasarlanıp üretilmiş, estetik, fonksiyonel ve şirketlerin kurumsal bir yapıda oluşmasına etki eden bir görselliğe sahip sistemlerdir. Ayrıca, globalleşmiş Demontable markası ve isim tescili, firmamızın koruması altındadır.

Ürünlerinizin kurulumu ne kadarlık bir süreyi kapsıyor?
Sistemlerimiz, yerine ve müşterilerimizin kurumsal çizgilerine göre tasarlanıp, firmalara özel üretiliyor. Üretim ve montaj sürelerimiz, projelere göre değişkenlik göstermekle birlikte, maksimum 25-45 işgünü içerisinde sonuçlandırılıyor.

Peki, Ofis Bölme Sistemlerinin şirketlere sunmuş olduğu faydalar noktasında bilgiler alabilir miyiz?
Duvar olarak kullanılan Demontable Sistemler, satın alan firmalara özel bir demirbaş statüsünde gruplandırılıyor. Mali açıdan bakıldığında, yatırım yapılmak için satın alınan bir ürün olması sebebi ile vergi avantajı sağlıyor. Bununla birlikte Demontable Sistemler, bahsetmiş olduğum üzere demonte ürünlerdir. Sistem detaylarına yapılacak eklemeler veya çıkartmalar ile farklı yerlerde yeniden kullanılabiliyor. Bu da kullanıcı firmalara uzun vadede fiyat avantajları sunuyor.

2017 yılı sizler için nasıl geçti, 2018 için öngörüleriniz ve planlarınız neler?
2017 yılı, sektörümüzde ve ülkemizde düşündüğümüz hacimlerde büyüme süreçleri yaşatmadı maalesef. 2018 yılı için planlarımız içerisinde ise, tesis yatırımları ve ARGE çalışmalarımız ile daha verimli ve etkin ürünler üretip, müşterilerimize sunma hedefleri içerisindeyiz.

autorola

Yukarı