Ana içeriğe atla

aaa

ONLİNE SATIŞ HİZMETİ

17.11.2016 - 11:35

Firma Ekipmanları’nın Sahibi Taner Kaya, “Çalışanlarımız ağırlıklı olarak sektör içinden gelen kişiler olduğundan çözüm odaklı desteğimiz firmalara kolaylık sağlıyor. Bu da bizi diğer kuruluşlara oranla on plana çıkarıyor” dedi.

Firma Ekipmanları olarak ‘online satış’ yapan diğer kuruluşlarla kıyaslandığında üstün ve ayrıcalıklı çözümlerinizden bahseder misiniz? Müşterileriniz neden sizi tercih ediyor?
Bizim gibi online satış hizmeti veren birçok firmaya göre en büyük avantajımız; hem sattığımız ürünlerin büyük kısmını kendimiz imal etmemiz hem de satışa sunduğumuz ürünler hakkında detaylı bilgilere sahip olmamız. Çalışanlarımız ağırlıklı olarak sektör içinden gelen kişiler olduğundan çözüm odaklı desteğimiz firmalara kolaylık sağlıyor. Bu da bizi diğer kuruluşlara oranla on plana çıkarıyor.

Üretim sürecinde en üst düzeyde kaliteye ulaşabilmek adına ne gibi stratejiler uyguluyorsunuz? Firmalara özel imalat da yapıyor musunuz?
Sistemimizde yer alan ürünler genelde spesifik ve talep doğrultusunda imal edildiği için özel imalat yapmamız gayet kolaydır. Birden fazla tedarikçi üzerinden fiyat/kalite araştırması yapmamızın yanısıra, bizzat gerçekleştirdiğimiz ziyaret ve araştırmalarla da sürekli piyasadaki hammaddeleri inceliyoruz. Yurtdışında üretilmiş emsal ürünleri gözden geçirerek kendimize uyarladığımız çalışmalarımızda birebir kopyasını yapmak yerine daha da ileri götürmeye ve gelen siparişi en uygun imalat yöntemi ile yapmaya gayret ediyoruz.

Danışmanlık ve destek hizmetlerinizde hangi kriterlere önem veriyorsunuz?
Firmamızda verilmekte olan danışmanlık destek hizmetleri, konularında uzman kişilerce yürütülüyor. Otel ihtiyaçlarında otelcilik sektörü içinden gelen arkadaşlarımız; dış cephe konusunda dalında önde gelen firmalarda görev almış arkadaşlarımız; elektrik-elektronik konusunda yine konusunda uzman ve sektör içinden gelen kişilerle çalışıyoruz. Kısacası, gelen her talep, konuyla birebir ilgili kişiye yönlendiriliyor ve buna göre projelendirme yapılıyor.
 

arf

Yukarı