Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

ORGANİZASYONA SAYGI VE İHTİYAÇ ARTTI

12.06.2017 - 16:12

Aşkım Organizasyon Firma Sahibi Aşkım Bayuk, “Özellikle organizasyon gibi hayal gücü ve yaratıcılığa dayalı bir sektördeki gelişmeleri göz ardı edemeyiz. Öncelikle insanların organizasyon sektörüne bakış açılarındaki değişim oldukça sevindirici. Maddesel olmayan emeğe dayalı bu alana duyulan saygı ve yanı sıra ihtiyaç arttı” dedi.

Aşkım Organizasyon Firma Sahibi Aşkım Bayuk, Türkiye’de ve dünyada tüm sektörlerin akıl almaz bir hızla ilerlediği bir 10 yıl geçirdiklerini söyleyerek, “Özellikle organizasyon gibi hayal gücü ve yaratıcılığa dayalı bir sektördeki gelişmeleri göz ardı edemeyiz. Öncelikle insanların organizasyon sektörüne bakış açılarındaki değişim oldukça sevindirici. Maddesel olmayan emeğe dayalı bu alana duyulan saygı ve yanı sıra ihtiyaç arttı. Firmalar ve bireysel olarak insanlar; organizasyon çalışmalarını alanındaki profesyonellere bırakarak çok daha iyi neticeler elde edebileceklerini fark ettiler, özel gün ve kutlamaların şirket motivasyonu ve ekip ruhuna sağladığı yararı gördüler, eğlence ve organizasyon sektörünün ciddiyetini ve disiplinini algıladılar” dedi.

“BÜYÜME VE GELİŞİM AÇISINDAN EVRELERİMİZİ TAMAMLADIK”
Büyüme ve gelişim açısından bakıldığında evrelerini tamamladıklarına değinen Bayuk, “Bugün oluşumunu tamamlayan firmamız ise tam zamanlı bir organizasyon ajansı olarak; ilk yaptığımız tüm çalışmalara ek olarak; şirketlere dair tüm event çalışmalarını, AVM etkinliklerini, personel teminlerini, ve reklam adına outdoor çalışmaları gerçekleştiriyor. Sektörle benzer atılımlar gerçekleştirsek de her zaman hedefimiz ilkleri başlatan ve en iyi uygulayanlar olmaktır” diye konuştu.

“HEDEFLER VE HAYALLER OLMADAN YÜKSELME ŞANSI OLMAZ”
Hedefler ve hayaller olmadan hiçbir zaman hiçbir yerde yükselme şansının olmadığına işaret eden Bayuk, “Her zaman daha yenisini daha iyisini hedefleyen biz eğlence ve organizasyon sektörünün fertleri olarak geleceği tahmin etmekten ziyade edememeyi tercih ederiz. Bugünkü öngörülerimize dayalı olarak planlanan ve plana uygun devam eden bu sektör zaten yaratıcılıktan zerre nasibini almamış monoton bir işleyişin paslanan dişlilerinden başka bir şey olamaz. Oysa bizler o çarkı renklendiren ve mekaniğini değiştiren parçalar olma ümidi taşıyoruz ve bunun için çabalıyoruz. Teknolojinin nimetlerinden her geçen gün biraz daha faydalandığımız bugünlerde ise beklentilerimiz oldukça yüksek. Hızlı internet, elektronik cihazlardaki gelişim, 3 modellemeler gün geçtikçe işimizi kolaylaştıran durumlar olsa da yeni gelişmeleri biz de sizler kadar heyecan ve merakla beklemeye devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

 

yurtiçi

Yukarı