Ana içeriğe atla


BANNER

MERCURE DÜNYANIN EN GÜÇLÜ OTEL MARKASI SEÇİLDİ

09.10.2019 - 17:58

DÜNYANIN ÖNCÜ OTEL GRUPLARINDAN ACCOR ÇATISI ALTINDAKİ MERCURE OTELLERİ, BAĞIMSIZ MARKA DEĞERLENDİRME VE STRATEJİK DANIŞMANLIK ŞİRKETİ BRAND FİNANCE TARAFINDAN DÜNYANIN EN GÜÇLÜ OTEL MARKASI SEÇİLDİ.

Dünya genelinde Accor çatısı altında olan ve 64 ülkede 810'dan fazla otelle hizmet veren Mercure, uluslararası marka değerlendirme şirketi Brand Finance tarafından dünyanın en güçlü markası unvanıyla taçlandırıldı. Brand Finance şirketinin pazarlama yatırımı, paydaşların eşitliği ve iş performansı gibi kriterlere dayanarak hazırladığı Brand Finance Oteller listesinin "marka gücü" sıralamasında en üst sırada Mercure Otel markası yer aldı. Değerlendirmede Mercure marka gücü endeks puanını 100 üzerinden bir değerlendirmeyle 75,7’den 86,2’ye çıkardı. Bunun yanı sıra 2019 marka sıralamasını ise AA+ seviyesinden AAA seviyesine çıkararak önemli bir atılım gerçekleştirdi.
Accor Otel grubunun çatısı altındaki Mercure otellerinin Türkiye’de İstanbul’da 8 otel ve Bursa’da 1 otel olmak üzere toplam 9 oteli bulunuyor.

arf

Yukarı