Ana içeriğe atla

aaa

ANADOLU GRUBU, Bİ-FİKİR İLE 575 MİLYON LİRALIK DEĞER YARATTI

19.12.2018 - 14:20

ANADOLU GRUBU’NUN İNOVASYON PROGRAMI Bİ-FİKİR KAPSAMINDA 2018’İN EN İYİ PROJELERİ SEÇİLDİ. ANADOLU GRUBU YÖNETİM KURULU BAŞKANI TUNCAY ÖZİLHAN, “ÇALIŞANLARIMIZIN HAYATA GEÇİRDİĞİ PROJELERLE SON 4 YILDA TOPLAM 575 MİLYON TL’LİK DEĞER YARATILDI.” DEDİ.

Anadolu Grubu’nun inovasyon programı Bi-Fikir kapsamında 2018’in en iyi projeleri seçildi. Yılın en iyi projeleri, gerçekleştirilen Bi-Fikir Festivali’nde (BFF) tanıtıldı. Festivalde konuşan Anadolu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan, “Anadolu Grubu olarak, katma değeri yüksek üretim için insana yatırımın, ekonomik büyüme için gerekli platform ile özgürlüklerin sunulmasının ve bu süreçte ortak çalışma kültürünün değerine inanıyoruz.” dedi. Özilhan, Anadolu Grubu çalışanları tarafından hayata geçirilen projelerle son 4 yılda toplam 575 milyon TL’lik değer yaratıldığını açıkladtı. Bi-Fikir kapsamında, devam eden projelerle birlikte bu rakamın 750 milyon TL’ye ulaşması öngörülüyor.

YENİLİKÇİ BİRÇOK ÜRÜN VE HİZMET GELİŞTİRİLDİ
Anadolu Grubu çalışanlarının yaratıcı fikirlerini özgürce sunabildikleri, fikirleriyle tüm grup şirketlerine katma değer sağladıkları bir inovasyon platformu olan Bi-Fikir kapsamında 2018 yılının en iyileri seçildi. Bu yıl dördüncü kez gerçekleştirilen Bi-Fikir ile bugüne kadar 575 milyon TL’lik değer yaratıldı. Grup çalışanlarının fikirlerinin projelendirildiği ve yenilikçi birçok ürün ve hizmetin geliştirildiği programda bu yıl “Mucitler” kategorisinde Anadolu Isuzu’nun “Kızılötesi Kalorifer” projesi , “Kaşifler” kategorisinde ise Adel Kalemcilik’in “ İçeriğinde Nitro Bulunmayan Boya İmalatı” projesi birinci oldu. Finale kalan Anadolu Grubu şirketleri 9 Kasım’da Hilton Bomonti’de düzenlenen Bi-Fikir Festivali’nde projelerini tanıttı.

İŞİMİZİ DAHA İYİ YAPMA AZMİMİZİ ASLA KAYBETMEYECEĞİZ
Festivalde konuşan Anadolu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan, “Anadolu Grubu olarak, katma değeri yüksek üretim için insana yatırımın, ekonomik büyüme için gerekli platform ile özgürlüklerin sunulmasının ve bu süreçte ortak çalışma kültürünün değerine inanıyoruz. Kendi işimizi sadece bugün, bu platformda değil, her gün, her saniye, daha iyi yapma azmimizi asla kaybetmeyeceğiz. Bu azimle yarışmamıza katılan herkesi tebrik ediyorum.” ifadelerini kullandı.

arf

Yukarı