Ana içeriğe atla

arf

Başarı Öyküleri

HİZMET SEKTÖRÜ BİZDEN SORULUR! ADAMI HASTA ETMESİNLER!

15.02.2019 - 12:36

EMITT TURİZM FUARI’NDA KARŞILAŞTIĞIMIZ ‘ÇOCUKLAR DUYMASIN’ DİZİSİNİN ÇAYCI HÜSEYİN’İ ALPARSLAN ÖZMOL İLE İLGİNÇ KARİYERİNİ VE HİZMET SEKTÖRÜNÜ KONUŞTUK. İNSANLARA KALİTELİ HİZMET SUNMAYI ÇOK SEVDİĞİNİ BELİRTEN USTA OYUNCUNUN EGE VEYA AKDENİZ’DE BUTİK OTEL AÇMA HAYALİ VAR.  

HER YIL MINDSHARE İÇİN YENİ BİR BAŞLANGIÇ

15.02.2019 - 10:06

MINDSHARE TÜRKİYE CEO’SU BÜLENT YAR: “ZİRVEYE ÇIKMAK KADAR ZİRVEDEKİ YERİNİZİ KORUYABİLMEK DE ÇOK ÖNEMLİ. HER SENE KALP ÇARPINTILARIMIZ TABİİ Kİ OLUYOR. BİZ NASIL OLSA ÖDÜLLERİ YİNE TOPLARIZ DİYE DÜŞÜNMÜYORUZ. HER YIL BİZİM İÇİN YENİ BİR BAŞLANGIÇ GİBİ.”

DİJİTAL DÖNÜŞÜMLE GELEN DEĞİŞİMİ GLOBALNET İLE YAKALAYIN

15.02.2019 - 09:30

GLOBALNET İNTERNET TEKNOLOJİLERİ GENEL MÜDÜRÜ ERTAN BARUT, FİRMALARA DİJİTAL DÖNÜŞÜMLE İLGİLİ TAVSİYELERDE BULUNDU. CRM VE BPM PLATFORMU BİTRİX24 İLE İLGİLİ DE BİLGİLER VEREN BARUT, “CRM VE BPM’İ BAŞARILI BİR ŞEKİLDE BİRLEŞTİREN VE HARMANLAYAN BİTRİX24, ŞİRKETLER İÇİN İDEAL BİR PLATFORMDUR.” DEDİ.

EN BÜYÜK HAYALİM, KÜLTÜR’Ü NESİLLERİN OKULLARI YAPABİLMEK

21.01.2019 - 10:59

30 YIL ÖNCE İLK MEZUNLARININ ÇOCUKLARINI KAYDETTİKLERİNİ BELİRTEN İSTANBUL KÜLTÜR EĞİTİM KURUMLARI YÖNETİM KURULU BAŞKANI FUL AKINGÜÇ ÖVER, “O ZAMANKİ HAYALİMİZ, MEZUNLARIMIZIN TORUNLARINI OKUTABİLMEKTİ. 60. YILIMIZDA BU HAYALİMİZ GERÇEK OLDU. GELECEKTEKİ HAYALİM İSE KÜLTÜR’Ü NESİLLERİN OKULLARI YAPABİLMEK, DÜNYANIN HER YERİNDE KÜLTÜR KUŞAKLARI OLUŞTURABİLMEK.” DİYOR.

"ÖZEL UÇAKLA KUVEYT’E GİDİP PATATESE SARILI LEVREK YAPTIM"

18.01.2019 - 11:41

Kendine özgü tatları, sunumları, uluslararası başarıları, kitapları ve televizyon programlarıyla ülkemizin en ünlü şeflerinden biri olan Ayvaz Akbacak, oyuncu olmak için çocuk yaşta Tokat’tan İstanbul’a geliş hikâyesini ve özel uçakla Kuveyt’e götürülüp meşhur patatese sarılı levrek yapışını anlattı.

TANTUNİ DENİNCE AKLA İLK MMY GELİYOR

31.12.2018 - 10:54

MMY Tantuni’nin genç patronu Mevlüt Şimşek, “Manevi babam olan Ceynak Nakliyat’ın sahibi Sayın Ali Avcı vasıtasıyla İstanbul’a geldim ve 20 yılda tantuniyi herkese sevdirdim.” diyor.  

 

KUMPİRİN GENÇ KRALI: MELİH KIYMAZ

28.12.2018 - 10:27

Melih Kıymaz… Şu an 29 yaşında. 24 yaşındayken satın aldığı tek şubeli Tarihi Ortaköy Kumpircisi’ni 63 şubeli uluslararası restoran zinciri haline getirdi. Kısa sürede kumpir pazarının lideri olan genç girişimci, ilginç hikâyesini ve hedeflerini Hizmetix’e anlattı.  

 

DÜNYA’NIN EN BÜYÜK HAVALİMANINI TEMİZ TUTMA GÖREVİ UFS’DE...

24.12.2018 - 12:00

DÜNYANIN SIFIRDAN YAPILAN EN BÜYÜK HAVALİMANI OLAN İSTANBUL HAVALİMANI’NIN TEMİZLİK HİZMETLERİNİ ÜSTLENEN UFS TESİS YÖNETİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRÜ NAZLI UZUNLAR, ‘İSTANBUL HAVALİMANI İNŞAATI HENÜZ PROJE DÖNEMİNDEYKEN İŞİ TAKİBE BAŞLADIKLARINI, 1,5 YIL BOYUNCA DİKKATLİ VE AZİMLİ BİR ÇALIŞMANIN SONUNDA İHALEYİ ALDIKLARINI SÖYLÜYOR.

Subscribe to Başarı Öyküleri

arf

Yukarı