Ana içeriğe atla

F

Ceylan, 2018’de dev projelerle yükselecek

09.03.2018 - 17:22

Bugüne kadar 500 bin metrekare konut imalatına imza atan Ceylan İnşaat; Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları, Zer Göztepe, Zer Kartal, Zer Levent, Zer Mecidiyeköy ve Zer Tuzla Marına projelerinde 3 bin konut ve ticari alanları müşterileriyle buluşturacak.

Farklı sektörlerdeki 35 yıllık tecrübesini 1995’te inşaat sektörüne taşıyan Ceylan İnşaat, 2017’yi başarılı bir ekonomik çizelgeyle kapattı. Yılsonunda 4 proje, 340 konut satışı ve yüzde 20’lik bir büyüme yakalayan Ceylan, bu güçle 2018’de yeni projelerin altına imza atacağının sinyallerini verdi. 
‘Önce İnsan’ prensibiyle hareket eden Ceylan İnşaat, bugüne kadar 500 bin metrekare konut imalatının altına imza attı. Sektördeki bilgi birikimini, değişen beklentileri karşılama adına yeni projelerine taşıyan Ceylan İnşaat; Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları, Zer Göztepe, Zer Kartal, Zer Levent, Zer Mecidiyeköy ve Zer Tuzla Marina olmak üzere 3 bin konut ve ticari alanlardan oluşan projelerini müşterileriyle buluşturma hedefiyle yoluna devam ediyor.
Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, 2018 yılına yeni nesil projesi Zer Tuzla Marina’yla start vereceklerini söylüyor. Ceylan, “İstanbul’un sayfiye yerlerinden Tuzla’da hayat bulacak projemizin tüm daireleri deniz manzaralı. Yaklaşık 53 bin metrekare arsa alanına sahip projemiz, ekolojik mimarinin en iyi örneklerinden biri olmaya aday. Bu projemiz, 576 daire, 22 villa ve 2 ticari alandan oluşuyor” diyor.
Ceylan, Fikirtepe projesinden ise bahsediyor: “Fikirtepe kentsel dönüşüm projesi kapsamında Kadıköy Göztepe’de hayata geçirdiğimiz ve yüzde 45’ini tamamladığımız Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları ile yeni sakinlerin gönlünü fethetmeye hazırlanıyoruz. Bağdat Caddesi ve Fenerbahçe Stadı’na 500 metre, Kalamış Marina ve Moda’ya 750 metre mesafede bulunan proje, yaklaşık 5 bin 800 metrekare arsa üzerinde 25 katlı tek blok halinde yükseliyor.”
Ceylan İnşaat’ın bir başka projesi, Zer Kartal. Proje, alıcılarının yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Yüzde 35’i satılan projede +1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri, Ceylan İnşaat’ın 72 ay firma finansmanı ve 120 aya kadar alternatif ödeme koşullarıyla sahiplerini bekliyor.
İlbank, KİPTAŞ ve Ceylan İnşaat’ın işbirliğiyle ortaya çıkan Zer Göztepe projesi ise 675 konuttan meydana geliyor. 15 dönüm arsa alanı üzerinde 110 bin metrekare inşaat alanına sahip Zer Göztepe, 360 derece bir yaşam projesi olarak yükselmeye hazırlanıyor.

MECEDİYEKÖY’DE 360 DERECE İSTANBUL
Ceylan İnşaat’ın bakış açısını yansıttığı bir diğer proje, Zer Mecidiyeköy. İstanbul’un merkezinde, 4 bin 500 metrekarelik arsa üzerinde 176 lüks konuttan oluşuyor. Şehrin en önemli ticaret merkezlerine ve yaşam alanlarına yakınlığıyla dikkat çeken proje, sosyal donatılarıyla da herkesi kendine hayran bırakıyor.
5 bin 372 metrekare alanda 495 adet daireden oluşan Zer Levent de şehrin en önemli merkezlerine ve yaşam alanlarına yakınlığıyla dikkat çekiyor. 

arf

Yukarı