Ana içeriğe atla

itt

Gündem

GÜVENİ VE KALİTEYİ SÜRDÜRÜLEBİLİR KILMAK KÜLTÜR AİLESİNİN ORTAK HAYALİ

15.08.2018 - 15:27

İSTANBUL KÜLTÜR EĞİTİM KURUMLARI YÖNETİM KURULU BAŞKANI FUL AKINGÜÇ ÖVER, KÜLTÜR KOLEJİ’NİN HEM EMEKÇİSİ HEM DE ESKİ ÖĞRENCİSİ. BABASINDAN ALDIĞI BAYRAĞI BAŞARILI BİR ŞEKİLDE TAŞIYOR. “ÖNEMLİ OLAN NİCELİĞİ ARTIRMAK DEĞİL, NİTELİĞİ KORUYUP SÜRDÜRÜLEBİLİR KILMAK. ŞU ANDA 2 KAMPÜSÜMÜZDE NİTELİKTEN ÖDÜN VERMEDEN ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ.” DİYEN FUL AKINGÜÇ ÖVER, “SAĞLIKLI BÜYÜMEK HER ZAMAN BİR HEDEF, ANCAK KÜLTÜR GELENEĞİNİ VE DEĞERLERİNİ KORUYABİLECEK ŞARTLARI OLGUNLAŞTIRMADAN YALNIZCA FİZİKSEL BİR BİNA İLE SAYIMIZI ARTIRMAK GİBİ BİR PLANIMIZ YOK.” DEDİ.

“Tarihe Tanıklık Ediyoruz”

10.07.2018 - 17:58

MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ne geçiş ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan yeni kabineye ilişkin yazılı bir açıklama yaptı. 

Yeni kabine listesi belli oldu

10.07.2018 - 14:43

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Beştepe'de düzenlenen basın toplantısında yeni hükumet sisteminin ilk kabinesini açıkladı.

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ’NDE DERSLERE ROBOT ASİSTAN GİRECEK

26.06.2018 - 14:46

FİNLANDİYA’DA TASARLANAN VE 23 DİLDE KONUŞABİLEN ROBOT ÖĞRETMEN ‘ELIAS’, TÜRKİYE’DE ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU. BAHÇEŞEHİR UĞUR EĞİTİM KURUMLARI BAŞKANI ENVER YÜCEL, DÜNYADA FİNLANDİYA’DAN SONRA BU TEKNOLOJİYİ EĞİTİM SİSTEMİNDE KULLANAN İLK KURUM OLDUKLARINI BELİRTTİ.

RAMAZANDA ÜRÜN ARZINDA SIKINTI YOK

08.05.2018 - 17:56

Reis Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Reis, yeni mahsul çıkıncaya kadar ürün arzında sıkıntı yaşanmayacağını söyledi. Ramazan ayı öncesi yazılı bir açıklama yapan Mehmet Reis, ucuz görünümlü kumanyalara karşı da vatandaşı uyardı.

Subscribe to Gündem

a

Yukarı