Ana içeriğe atla

reklam

destino

Gündem

Avrasya Tüneli’nden geçen araç sayısı 1 milyonu aştı

10.02.2017 - 16:09

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, sürücülerin yoğun ilgi gösterdiği Avrasya Tüneli’ni kullanan araç sayısının, 1 milyonu aştığını açıkladı. İstanbul’un iki yakasında geçiş süresi ve mesafesini kısaltan Avrasya Tüneli, sürücülere önemli ölçüde zaman ve yakın tasarrufu sağlıyor.

Avrasya Tüneli geçiş ücreti web sitesinden ödenebilecek

03.02.2017 - 16:58

Asya ve Avrupa kıtalarını ilk kez deniz tabanı altından geçen iki katlı karayolu tüneliyle birbirine bağlayan Avrasya Tüneli, ulaşıma sağladığı katkının yanı sıra sahip olduğu ileri teknoloji ile hayatı da kolaylaştırıyor. Avrasya Tüneli’ni kullanan sürücüler, HGS/OGS hesaplarında yeterli bakiye olmaması, herhangi bir otomatik ödeme sistemine dahil olmamaları ve ihlalli geçiş yapmaları halinde geçiş ücretini www.avrasyatuneli.com adresinden kolayca ödeyebilecek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Fedakarlığın tam zamanı

12.01.2017 - 15:46

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Döviz silah gibi kullanılıyor. Merkez Bankası ve tüm bankalar bu oyunu bozmalı. Merkez Bankası gerekli tedbirleri alacak imkan ve kabiliyete sahiptir. Bu konuda fedakarlık yapılacaksa tam zamanıdır" dedi.

Sabancı Holding'de bayrak değişimi

16.12.2016 - 11:52

Sabancı Holding İnsan Kaynakları Grup Başkanlığı görevini altı yıldır yürüten Neriman Ülsever, 1 Ocak 2017 tarihi itibariyle bayrağı halen Avivasa Genel Müdürlüğü görevini yürütmekte olan Meral Kurdaş'a devrediyor.

ZEYBEKCİ: REFORMLARIMIZI SÜRDÜRECEĞİZ

15.12.2016 - 18:27

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, cari açık verisini yorumlayarak, bu yıl hizmet ticaretindeki durumun gelirleri azalttığını söyledi. Zeybekci, daha fazla yabancı yatırım çekmek için iş dünyamızın ihtiyaçlarına cevap veren, yatırım ortamını iyileştiren reformlarını sürdüreceklerini ifade etti.

MARKAYA YATIRIM YAPIYORUZ

17.11.2016 - 14:48

Korkmaz Mutfak Eşyaları San. ve Tic. AŞ YÖNETİM KURULU BAŞKANI Süleyman Korkmaz, üretim ve markalarına yaptıkları yatırımların her yıl bir önceki yıla göre ortalama yüzde 20 artış gösterdiğini ifade etti.

Subscribe to Gündem

reklam

Yukarı