Ana içeriğe atla

aaa

İş Dünyası

KREDİ KARTIYLA HIZLI BAŞVURU TOTAL YAKITMATİK’TE

12.06.2019 - 15:58

İŞLETMELERİN ARAÇ FİLO YÖNETİMLERİNİ YENİ TEKNOLOJİ ÇÖZÜMLERİ İLE BİRLEŞTİREREK KÜÇÜK YA DA BÜYÜK FARKETMEDEN TÜM İŞLETMELER İÇİN MALİYET KONTROLÜ, RAPORLAMA VE TAKİP KONULARINDA ÇOK DAHA EFEKTİF BİR SÜREÇ YÖNETİMİ SAĞLAYAN, AKARYAKIT SEKTÖRÜNDE BEKLENEN UYGULAMA:TOTAL YAKITMATİK.

BORSAN’DAN YURT DIŞI FUAR SEFERBERLİĞİ

10.04.2019 - 14:42

4 kıtada 75’ten fazla ülkeyi kapsayan geniş bir coğrafyaya ihracat gerçekleştiren Borsan Elektrik ve Aydınlatma Ürünleri Grubu, 2018’de 237 milyon TL düzeyine ulaşan ihracatını daha da ileriye taşımak için tanıtım çalışmalarına devam ediyor.

RÜZGÂR ENERJİSİNDE MAKSİMUM VERİM İÇİN DÜZENLİ TÜRBİN BAKIMI ŞART

10.04.2019 - 14:39

TÜRKİYE VE ÇEVRE COĞRAFYADAKİ RÜZGÂR ENERJİSİ YATIRIMLARINA YÖNELİK İŞLETME VE BAKIM HİZMETLERİ SUNAN ÜLKE ENERJİ’NİN GENEL MÜDÜRÜ ALİ AYDIN, RÜZGÂR SANTRALLERİNDEN EN YÜKSEK VERİMİN ALINMASI İÇİN DÜZENLİ KANAT BAKIMI İLE TÜRBİN SERVİS ÖMRÜNÜN UZATILMASININ ŞART OLDUĞUNU BELİRTİYOR.

SİGORTA CİNİ, TÜRKİYE’NİN İLK VE TEK PERAKENDE SİGORTA MAĞAZA ZİNCİRİ

10.04.2019 - 13:53

Sigorta Cini Yönetim Kurulu Üyesi Erdem Aydınlı: “Özünde bir sigorta aracısı olan Sigorta Cini, Türkiye’nin ilk ve tek perakende sigorta mağaza zinciri. Online kanallarımız, 37 Sigorta Cini mağazamız ve ücretsiz aranabilen telefonlarımızla kendimizi bütünleşik perakende sigorta zinciri olarak tanımlıyoruz. Amacımız, müşterilerimiz için bir referans noktası olmak.”

Subscribe to İş Dünyası

arf

Yukarı