Ana içeriğe atla

medya

İş Dünyası

Tasarımlarda artık akustik ürünler ön planda…

13.12.2017 - 10:31

İnsanların günlük ortalama 7-8 saatlerini geçirdikleri ofislerde, iyi çözümlenmiş bir mimari yapı içinde ışık, sirkülasyon ve teknik altyapılar ile seçilen mobilyanın entegre olması gerektiğini vurgulayan Tuna Ofis Tasarım Bölüm Başkanı Ozan Tığılıoğlu,  kendi tasarımlarında bu kriterleri göz önünde bulunduklarını belirtti.

2018’de sektörün yol haritasını biz belirleyeceğiz

13.12.2017 - 10:28

Gerek firmaları ve hedefleri gerekse yaşam alanlarının oluşturulmasındaki kriterler noktasında bilgi veren Genpaz Genel Müdür Yardımcısı Uğur Altay, 2018 yılını daha geniş bir yelpazede yapacakları marka yayılma faaliyetleri ile geçireceklerinden de bahsetti.

Küçük ama daha kullanışlı ürünler

12.12.2017 - 11:09

Günümüzde ofislerin artık daha küçük ve kullanışlı olmak durumunda olduğunu belirten TQ Office Furniture Ar-Ge Yöneticisi Erkan Selamet, bu sebepten dolayı ürünleri ‘Lego’ mantığından yola çıkarak mekana göre toplanabilen veya büyüyebilen şekilde oluşturduklarını söyledi.

Müşterinin beklentisini aşan tercüme hizmeti

08.11.2017 - 15:19

Keyhan Tercüme Şirket Müdürü Hüseyin Çelik, dil yetenekleri kanıtlanmış kadroları ve teknik verimlilikleriyle müşteriler için çeviri ve dil bağlamında ele alınan tüm konularda küresel bir hizmet sunucu haline geldiklerini ifade etti.

MÜSİAD Perakende ve Pazarlama Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi açıldı

07.11.2017 - 18:14

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) ve İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan protokolle, MÜSİAD Perakende ve Pazarlama Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ‘tematik okul’ oldu. MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, lisenin öğrencilere sağladığı imkanlar ve meslek liselerinde ulaşmak istenilen kalite açısından umut verici olduğunu söyledi.

Subscribe to İş Dünyası

rize

 

Yukarı