Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

Kale Alarm’dan rekor abone artışı

14.03.2017 - 14:25

Kale Endüstri Holding’in yarım asrı aşan tecrübesine dayanarak 2013 yılında kurulan Kale Alarm, sektör liderliği yolunda hızla ilerliyor. Kısa zamanda pazarın etkin ve güçlü oyuncusu olmayı başaran, sağlıktan güvenlik sistemlerine kadar güvenliğin her alanında çözüm önerileri sunan Kale Alarm, abone artışında bir rekora imza attı. Kale Alarm,  2017 yılı Ocak ayı itibariyle, abone sayısını yüzde 78 artırmayı başardı.

Güvenlikle ilgili her alanda yarım asrı aşkın süredir entegre ürünler ve hizmetler sunan Kale Endüstri Holding’in bünyesinde 2013 yılında kurulan Kale Alarm, sektör liderliği yolunda hızla ilerliyor. Elektronik Güvenlik ve Alarm İzleme Merkezi Hizmeti alanında sektörde yerini alan ‘Kale Alarm’, kısa zamanda pazarın etkin ve güçlü oyuncusu olmayı başardı.

Kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik güvenlik sistemleri kuran, “Güvenlik Ciddi İştir” yaklaşımıyla güvenlik ile ilgili birçok alanda hizmet sunan Kale Alarm, yaşama ve çalışma alanlarını hırsızlık gibi kötü niyetli girişimlere karşı korumakla kalmıyor; yangın, sağlık problemleri, gaz kaçağı, panik ve tehdit gibi acil müdahale gerektiren durumlara karşı da önlem alınmasını sağlıyor.

REKOR BÜYÜME

Sektörde fark yaratan hizmetleriyle her geçen gün daha da büyüyen Kale Alarm sektör liderliği yolunda hızla ilerliyor. Bireylere ve kurumlara güvenlik alanında tam kapsam koruma sağlayan Kale Alarm abone sayısında da rekor bir artışa imza attı. Kale Alarm üçüncü yılında bu büyümeye paralel olarak abone sayısını yüzde 78 artırdı.
Sektörde fark yaratan hizmetleriyle her geçen gün daha da büyüyen Kale Alarm, Maksimum Müşteri Memnuniyeti  felsefesiyle, kullanıcılarına en iyi hizmeti sunarak yaşamlarını kolaylaştırmak, ev ve iş yerlerinde sevdikleriyle birlikte güvenle yaşayacakları bir ortam sağlamak hedefiyle çalışmalarına aralıksız devam ediyor.​​

Kale Endüstri Holding

Kale Endüstri Holding 1953 yılında temelleri atılmış, 1979’da İstanbul Güngören’deki üretim tesisleri ile atağa kalkmış, 1988 yılında tüm şirketlerini Holding çatısı altında toplamış, dev yatırımları ile büyümeye devam eden bir kuruluştur. Bugün, Kale Endüstri Holding çatısı altında Kale Kilit, Kale Sigorta Acenteliği, Kale Güvenlik Sistemleri, Kale Topkapı Bina İşletme ve Gayrimenkul Geliştirme, Kale Güzelce Gayrimenkul Geliştirme ve İşletme adı altında hizmet veren 5 ayrı firma bulunmaktadır.

Türkiye'nin lider kilit üreticisi Kale Kilit ise, her yıl İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri  (İMMİB) tarafından ihracatta başarılı faaliyetlerin ödüllendirildiği “İhracatın Yıldızları Ödülleri”nde metal eşya kategorisinde üst üste 10 kez ipi göğüsleyerek birinci oldu. Bu başarısıyla Rusya ve Suudi Arabistan gibi ülkelerde pazar payını % 10’ların üstüne çıkarmıştır.

Kale Kilit katma değerli ürünlerle birlikte Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da tercih edilen marka haline gelerek, kilit sektöründe dünyanın en büyük global üreticilerinin hâkim olduğu pazarlarda, üreticilere rakip olmayı başarmıştır.

GALATA

Yukarı