Ana içeriğe atla


BANNER

ÖZDİLEK’TEN 7 MİLYON DOLARLIK YATIRIM

13.11.2018 - 12:19

TÜRKİYE’NİN BİRÇOK NOKTASINDA HİZMET VEREN ÖZDİLEK HOLDİNG, BURSA’YA YENİ BİR YATIRIM YAPARAK ÖZDİLEK MUDANYA HİPERMARKET’İ AÇTI. ÖZDİLEK HOLDİNG YÖNETİM KURULU BAŞKANI HÜSEYİN ÖZDİLEK, AVM’NİN 7 MİLYON DOLARLIK BİR YATIRIM BÜTÇESİYLE İNŞA EDİLDİĞİNİ VE 105 KİŞİYE İSTİHDAM SAĞLAYACAĞINI SÖYLEDİ.

Türkiye’nin 13 şehrinde 8 bin kişiye istihdam sağlayan Özdilek Holding, 7. hipermarketini Bursa’nın Mudanya ilçesinde açtı. Mudanya’ya 7 milyon dolarlık yatırım yapan Özdilek Holding, Bursa ve ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyor.
Özdilek Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özdilek, “Bir Bursa markası olarak yaklaşık 50 yıldır dünyaya açılmaya devam ediyoruz. Holding olarak tüm iş kollarıyla ülke ekonomisine 50 milyon dolar döviz kazandırıyor ve sürdürülebilir ekonomi içinde önemli rol üstleniyoruz. Ülke insanına olan inançla hizmet sektöründe çalışmalarımıza bir yenisini ekleyerek 21. noktamızı Mudanya’ya açmaktan onur duyuyoruz. Mudanya’daki hipermarketimizle 105 kişiye, toplamda ise 8 bin 105 kişiye istihdam sağlayacağız.” dedi.
Açılışa Özdilek Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özdilek’in yanı sıra Mudanya Kaymakamı Faik Oktay Sözer, Bursa Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, AK Parti Mudanya İlçe Başkanı Ahmet Murat Ünal, Bursa Emniyet Müdürü Osman Ak katılım sağladı.

ÖZEL SEKTÖR SAYESİNDE BURSA BUGÜNLERE GELDİ

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, “Ülkemizin içinde bulunduğu duruma karşı bu yatırımı çok başarılı görüyorum. Özel sektörümüzün yaptığı bu tür yatırımlarla Bursa bugünkü Bursa haline geldi. Bu konuda Özdilek’in emeği büyük.” dedi.
Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey de “Ekonomik sorunlarımızın olduğu böyle bir dönemde birçok kurum ve kuruluşun piyasadan çekilmek istediği bir dönemde,  Özdilek’in bu yatırımı yapıyor olması çok büyük bir gelişme. Tüm sektörün böyle moral ve motivasyona ihtiyacı var. Özdilek dünya markası olma yolunda ilerliyor. Hayırlı ve uğurlu olsun.” şeklinde konuştu.

ö
 
HER ŞEY ÖZDİLEK MUDANYA HİPERMARKET’TE

Taze gıda, unlu mamul, kişisel bakım, tekstil ve ev tekstili gruplarında, binlerce çeşit kaliteli ürünü ve yemek alanlarıyla hizmet vereceği yeni alışveriş merkezini, Bursa’nın Mudanya ilçesinde açan Özdilek Holding, yeni noktasında müşterilerine en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunmayı hedefliyor. Binlerce çeşit kaliteli ürünüyle 4 bin 630 metrekarelik kapalı alanda hizmet vermeye başlayan Özdilek Mudanya Hipermarket’te evinizin ve sizin ihtiyacı olan her şeyi bulabileceğiniz ürünlerin yanı sıra keyifli vakit geçirebileceğiniz Kafe Safahat, eşsiz lezzetleriyle Safahat Dönercisi ve Game Factory eğlence merkezi de yer alıyor.

arf

Yukarı