Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

Türkiye’nin ekonomik durumu, pozitif bakış açısına sahip kuruluşlara bağlı!

06.09.2017 - 11:47

2016 yılının özellikle son altı ayında yaşanan olumsuzluklara rağmen APlus’ın 2017 yılının ilk altı ayında çalışan sayısını artırdığını ve Türkiye’nin istihdama yönelik hedeflerini desteklemeye devam ettiğini belirten APlus Hastane Otelcilik Hizmetleri Genel Müdür Candan Göksu, “Grubumuzun büyümesi ve APlus olarak bizim de grup dışında yeni şubeler açmamızın, 2017 yılında ülkemizin geleceğe güvenle bakmasına katkı sağladığını düşünüyoruz” dedi.

Türkiye ekonomisinin, geleceğe umutla bakan kuruluşların pozitif bakış açılarına bağlı olduğunu belirten Göksu, “Türkiye ekonomisine bireylerin, vereceği en mütevazi katkı dahi kendilerine ailelerine ve çevrelerine yansıyacaktır” dedi.
“APlus iş hacmindeki büyümeyi öncelikle yurt içinde sonrasında yurt dışında sürdürmeye devam edecektir” diyen Göksu, “Türkiye ekonomisi hepimizindir. Üstüne basa basa söylemek gerekirse Türkiye ekonomisinin 2017 yılında tüm bu olumsuz etmenlere rağmen büyüyor olmasını, bu olumlu bakış açısına sahip firmalarına borçluyuz” dedi. 

YILIN İLK ALTI AYI APLUS İÇİN HAREKETLİ GEÇTİ
Yılın ilk 6 ayının firmaları için hareketli bir dönem olduğunu dile getiren Göksu, “Hedef bütçelerimizi bu dönemde gerçekleştirdik. Yeni müşterilerimizin yanı sıra, bu yıl CafeAPlus markamız ile ilk kez grup dışına çıkarak Etiler ve Şişli’de iki yeni kafemizi hizmete açtık. Bunlara ek olarak ise önümüzdeki dönem için yatırımlarımızı netleştirdik ve uygulamalarına başladık. Bunlardan birisi genel müdürlüğümüzün bulunduğu Samandıra merkez mutfağımızın revizyonu oldu” dedi. 

“HERKES İÇİN PAZARLAMA FONKSİYONLARIMIZI AKTİF TUTMAYA GAYRET GÖSTERİYORUZ”
Dijital dünyanın artık çağımızın vazgeçilmezlerinden olduğunu belirten Göksu, “Bu dünyanın dışında kalmak neredeyse oyunun dışında kalmak ile aynı anlama geliyor.  Artık tüm sektörlerde müşteriler ile iletişimimiz online dünya üzerinden sağlanıyor. Memnuniyet ya da şikayetleri dijital dünya üzerinden takip ediyorsunuz. Dolayısıyla bizim gibi hizmet sektöründe yer alan firmalar için bu durumu daha da önemli bir hale getiriyor. 
Dijital gelişmelerin firmalar için kendilerini daha açıklıkla anlatabilecekleri bir ortam oluşturduğunu düşünüyoruz. Önümüzdeki dönemde bu alanda yatırımlarımız devam edecek. Bununla ilgili olarak son günlerde özellikle temelden bir yenilenmeye gittik. Bu revizyonun içinde web sitemizin güncellenmesinden sosyal medya hesaplarımızın yeniden düzenlenmesine kadar pek çok aşama bulunuyor.  Aynı zamanda memnuniyet ya da şikayetler için dijital ortamı kullanmak istemeyen müşterilerimizi de unutmayıp onlara kulak vermeye devam ediyoruz. Direkt bizlere yüz yüze aktarılan olumlu-olumsuz görüşleri de takip ediyor ve geri bildirimler yapmayı sürdürüyoruz.  Dijital ortamı kullanan ya da kullanmayan herkes için pazarlama fonksiyonlarımızı aktif tutmaya gayret gösteriyoruz” diyerek sözlerine son verdi.

yurtiçi

Yukarı