Ana içeriğe atla

FFF

Entegre Tesis Yönetimi

MÜŞTERİLERİMİZ HER ZAMAN ÖN PLANDA

21.08.2019 - 09:57

MÜŞTERİLERİNİN HER ZAMAN KENDİLERİ İÇİN ÖN PLANDA OLDUĞUNA DEĞİNEN ÇEÇEN PLASTİK FİRMA SAHİBİ FİLİZ ÇEÇEN, “BİRİNCİ KALİTE HİZMET VEREREK VE MALIMIZIN ARKASINDA DURARAK MÜŞTERİLERİMİZİN HER TÜRLÜ TALEPLERİNDE YANLARINDAYIZ.” DEDİ.

Tepe Servis Yöneticileri 1 günlüğüne temizlik, taşıma, yönlendirme personeli oldu

20.08.2019 - 17:56

Entegre tesis yönetimi sektörünün yüzde 100 Türk sermayeli lider şirketi Tepe Servis ve Yönetim, empatiyi artırmak amacıyla çok anlamlı bir projeye imza attı. “Bizim için unvanların bir önemi yok” diyerek üniformalarını giyen Tepe Servis üst yönetim kadrosu, 1 gün boyunca oda destek, temizlik, resepsiyon, taşıma ve hasta yönlendirme pozisyonlarında görev aldı.

ADRESLİ YANGIN ALGILAMA SİSTEMLERİ TERCİH EDİLMELİ

20.08.2019 - 17:53

YANGIN ALGILAMA VE İHBAR SİSTEMLERİ HAKKINDA BİLGİ VEREN NEMESİS ALARMSİS TEKNOLOJİ GENEL MÜDÜR YARDIMCISI 
GÜROL TOPCU; MÜŞTERİLERE ADRESLİ SİSTEMLERİ TERCİH ETMELERİNİ, ADRESLİ SİSTEMLERDE OLASI BİR YANGINI ALGILAMA SÜRESİNİN DİĞER SİSTEME GÖRE ÇOK DAHA KISA OLDUĞUNU SÖYLÜYOR.

ALINACAK ÖNLEMLERDE MAKSİMUM GÜVENLİK VE DİKKAT OLMALI

20.08.2019 - 17:44

GENSER GÜVENLİK SİSTEMLERİ OPERASYON DİREKTÖRÜ ALPASLAN EDGÜ: ‘‘NE ZAMAN, NE GİBİ BİR TEHLİKE VEYA TEHDİT UNSURU İLE KARŞILAŞILABİLECEĞİNİN ÖNCEDEN BİLİNMEMESİ NEDENİYLE ‘MAKSİMUM GÜVENLİK’ VE ‘MAKSİMUM DİKKAT’, ALINACAK ÖNLEMLERİN ESASINI OLUŞTURMAKTADIR.’’

HASTANE TEMİZLİĞİ PROFESYONEL OLARAK YAPILMALI

11.07.2019 - 16:53

Hastanelerin hastaların daha sağlıklı bir ortamda tedavi görmesi için devamlı olarak temiz olması gereken ortamlar olduğunu belirten Uçar Grup Şirket Sahibi Şaduman Uçar, bu alanlarda yapılacak olan temizleme işleminin profesyonel olarak yapılması gerektiğini söylüyor.

“Hijyen denilince Pro-Tek akla gelecek”

11.07.2019 - 16:45

PERSONEL HİJYENİ İÇİN GEREKLİ TÜM EKİPMANLARIN YANI SIRA, HER TÜRLÜ ÖZEL İMALAT PASLANMAZ EKİPMANLAR, ARAÇ DEZENFEKSİYON ÜNİTELERİ ÜRETEN PRO-TEK HİJYEN 14 YILDIR HİZMET VERİYOR. HİJYENE İHTİYAÇ DUYULAN TÜM SEKTÖRLERE HİTAP ETTİKLERİNİ SÖYLEYEN PRO-TEK HİJYEN ORTAĞI AHMET VURAL İLE SEKTÖRÜ VE FAALİYETLERİNİ KONUŞTUK.

Subscribe to Entegre Tesis Yönetimi

arf

Yukarı