Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

Entegre Tesis Yönetimi

CONDOLIFE İLE 360 DERECE BÜTÜNSEL MÜŞTERİ ÇÖZÜMÜ

18.02.2021 - 09:57

10 yılı aşkın sektör tecrübesine sahip, birbirinden seçkin markalara ve projelere hizmet vermekte olan Universal Service Provider (USP) ve Altamira Digital’in yeni markaları “CondoLife” hızla dijitalleşen dünyamızda müşterilerine hizmet ve teknolojiyi bir araya getirerek sunduğu bütünsel çözüm yaklaşımıyla sektörde çok farklı bir yapı olarak öne çıkıyor. Müşterilerine 360 derece, her noktası düşünülmüş çözüm paketleri ve ürünleri sağladıklarını belirten “CondoLife” markasının kurucu ortakları Sezgin Demirtaş ve Hezan Özbek ile hizmet yelpazeleri hakkında konuştuk.

HASTANELERDE HUZURU SAĞLAMAK İÇİN SON TEKNOLOJİ SİSTEMLER KULLANIYORUZ

18.02.2021 - 09:54

TAV Özel Güvenlik Hizmetleri Genel Müdürü Turgay Şahan: “Hizmet verdiğimiz hastanelerde merkezi CCTV sistemi, mobil CCTV, GSM tabanlı ileri seviye haberleşme sistemi, geniş bir alana yayılmış bulunan hastanelerde drone destekli devriye hizmetleri gibi sistemleri kullanıyoruz. Ayrıca, gelen talebe göre çözüm ortaklarımızla birlikte biyometrik sistemler, termal kamera, x-ray, iz dedektörü gibi teknolojilerden faydalanıyoruz.”

TESİS YÖNETİMİ SEKTÖRÜNÜN SESİ OLDUK

18.02.2021 - 09:51

Kentsel Tesis Yönetim Derneği (TRKTYD), kuruluşunun ikinci yılında sektör adına önemli bir organizasyona imza atacak. 2. Tesis Yönetim Çalıştayı ve İş Zirvesi'nde tesis yönetim sektöründe yer ayan firmalar ile uluslararası iş dünyası bir araya gelecek. Kuruldukları andan itibaren sektörün sesi olduklarını belirten TRKTYD Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı Suat Sandalcı'dan zirve hakkında bilgi aldık.

SEVEN SECURITY’DEN HER SEKTÖRE ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ

18.02.2021 - 09:45

Globus Turkey markasının güvenilirliği altında Türkiye genelinde özel güvenlik hizmeti veren SEVEN Security, müşterilerinin değişen ihtiyaçlarına göre özel çözümler sunuyor. Sağlık kurumlarından otellere, fabrikalardan AVM’lere kadar birçok tesise yüksek kalitede hizmet verdiklerini söyleyen Globus Turkey Yönetim Kurulu Başkanı Cem Gezer hizmetlerini anlattı.

GLOBAL MARKA OLMA YOLUNDA EMİN ADIMLARLA İLERLİYORUZ

18.02.2021 - 09:42

2016 yılından bu yana tesis yönetimi sektöründe hizmet veren M Plus, kısa süre içinde marka projelerin yönetimini başarı ile gerçekleştirerek sektörün öncü şirketlerinden biri oldu. Kurdukları şeffaf yönetim ve dijitale yönelik yatırımlarıyla Türkiye'nin yanı sıra uluslararası bir şirket olma yönünde emin adımlarla ilerlediklerini belirten M Plus Genel Müdürü Serkan Çakır ile hizmetlerini ve hedeflerini konuştuk.

EOS MANAGEMENT İLE HER ZAMAN ‘DAHA İYİSİ’

18.02.2021 - 09:35

Tesis ve sitelere tek elden yönetim hizmeti sunan EOS Management, sektörde 10. yılını geride bıraktı. Bu yıl ISO kalite belgesini almayı hedefleyen EOS, “yeterli” düşüncesi ile değil “daha iyisi olmalı” hedefi ile yeni yatırımlarla yoluna devam ediyor. EOS’un hizmetlerini EOS Management Genel Müdürü Özer Aydın ve EOS Kurumsal İletişim Direktörü Duygu Aydın ile konuştuk.

KESİNTİSİZ ÜRETİMİN YANI SIRA TASARRUF DA SAĞLIYORUZ

17.02.2021 - 15:54

Türkiye ekonomisine ve istihdamına en fazla destek olan sektörler arasında yer alan tesis yönetim sektörü, ekonomi ve üretimin devamlılığının yanı sıra kaynakların verimli kullanımına da destek oluyor. Bakım onarımdan teknik desteğe, bahçe peyzajdan temizlik hizmetine kadar birçok çözüm sunan sektör, hizmet verdiği tesislerde yüzde 40’a varan enerji tasarrufuna imza atıyor.

SENYONET, TURİZM SEKTÖRÜNE HIZLI GİRİŞ YAPTI

17.02.2021 - 15:51

Tesislerin temizlik, güvenlik, teknik ve bahçe bakım gibi hizmetlerinin yönetiminde mobil, esnek, pratik, modüler ve teknolojik çözümler sunan Senyonet, turizm sektöründe de çıtayı çok yükseklere koydu. SENYONET VAR ürününü turizm sektörüne uyarlayan Senyonet, Türkiye’nin en önemli marka otellerinde pilot uygulamaları başarıyla tamamladı

İNCİ İLE ŞEFFAF VE VERİMLİ BÜTÇE YÖNETİMİ HİZMETLERİ

20.01.2021 - 14:57

İnci Bina Yönetim Hizmetleri A.Ş, bina ve tesislerde güven odaklı ve sürdürülebilir bir hizmet anlayışıyla 2014’ten bu yana profesyonel çözümler sunuyor. Özellikle tesis ettikleri güven ve şeffaflıkla bütçe yönetimini en verimli şekilde sağladıklarını belirten İnci Bina Yönetim Hizmetleri Kurucusu ve CEO’su İnci İlhan ile bütçe yönetimi hakkında konuştuk.

SİTE YÖNETİMİNDE İŞİMİZİ ŞANSA BIRAKMIYORUZ

20.01.2021 - 14:54

Arı Yönetim Hizmetleri Kurucusu İbrahim Kadıoğlu ile hizmetleri üzerine konuştuk. Sorularımıza içten cevaplar veren Kadıoğlu, siteleri birer ‘hasta’, kendilerini de ‘hasta bakıcı’lar olarak tanımlıyor. Sitelerin isteklerinin bitmediğini ancak bundan asla şikayetçi olmadıklarını belirten Kadıoğlu, “Bunlarla ilgili talepleri önce düşünerek sonra planlayarak çözüme kavuşturuyoruz. İşimizi asla şansa bırakmıyoruz. Devamlı yenilik peşindeyiz.” diyor.

Subscribe to Entegre Tesis Yönetimi

GALATA

Yukarı