Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

Entegre Tesis Yönetimi

TESİSLERİN İHTİYACINA EN DOĞRU NİTELİKTE PERSONEL TEDARİK EDİYORUZ

06.05.2021 - 13:10

YGBS Easy Life Yönetim Hizmetleri A.Ş., huzurlu ve kaliteli yaşam alanları oluşturmak için deneyimli ve eğitimli profesyonel bir kadro ile hizmet veriyor. “Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en doğru nitelikte personeli tedarik etmek YGBS İnsan Kaynakları ekibinin en temel önceliklerinden biridir.” diyen YGBS Easy Life İdari İşler Müdürü Taha Şan ve İK danışmanı Tuba Günay ile personel politikasını konuştuk.

SEKTÖRE TESİS YÖNETİMİ SERTİFİKASI GETİRİLMELİ

06.05.2021 - 12:50

Tesis yönetimi sektörünün hizmetleri ve sorunları hakkında konuştuğumuz TRFMA Yönetim Kurulu Başkanı Gökçenur Çelebioğlu, lisanslama sisteminin olmamasının başlıca sorunları arasında yer aldığını söyledi ve ekledi: “Sektöre tesis yönetimi sertifikası getirilmesiyle birlikte sektörde her isteyen tesis yönetim şirketi açamayacak ve sektörün standartları artarak ülke ekonomisine daha fazla katma değer sağlanacak.”

YANGINA İLK MÜDAHALE 5 DAKİKA İÇİNDE OLMALI

06.05.2021 - 12:48

Yangınlarda ilk 5 dakika içerisinde yapılan müdahale ile geri dönülemez kayıpların önüne geçmenin mümkün olduğunu belirten Securitas İtfaiye Hizmetleri Genel Müdürü Uğur Yertut, “Securitas İtfaiye Hizmetleri olarak yangın risk analizinden, projelendirmeye, müdahaleden, eğitime kadar pek çok konuda hizmet veriyoruz” dedi.

HEDEFİMİZ SEKTÖRDE HİZMET VE KALİTE STANDARTLARINI ARTIRMAK

06.05.2021 - 12:43

Tesis yönetimi sektöründe uzman olan profesyoneller tarafından kurulan Profesyonel Tesis Yöneticileri Derneği (PTYD), sektörde hizmet ve kalite standartlarını artırmak için çalışıyor. Hedeflerine ilişkin sorularımızı cevaplayan PTYD Başkanı Yahya Sağır, “Tesis yönetimine yönelik TSE şartlarının oluşturulmasından sonra sektörümüzün önünün tam olarak açılacağına inanıyorum.” dedi.

GLOBUS’TAN HER TESİSE ÖZEL TEMİZLİK ÇÖZÜMLERİ

06.05.2021 - 12:31

Bina yönetiminden özel güvenliğe, denetim hizmetinden gayrimenkul yönetimine kadar geniş bir hizmet yelpazesi sunan Globus Turkey, temizlik hizmetiyle de sektörde fark yaratıyor. Temizlik hizmetinin yanı sıra yeni nesil makineleri hakkında bilgi aldığımız Globus Turkey Yönetim Kurulu Başkanı Cem Gezer, her tesisin ihtiyacına özel çözümler sunduklarını belirtti.

YÖNETİM HİZMETİMİZDEKİ KALİTEYİ TEKNOLOJİYLE KATLADIK

06.05.2021 - 12:29

10 yıllık birikimle yönetim hizmeti verdiği tesis ve sitelere değer katan EOS Management, teknolojiye odaklanarak hizmet kalitesini yükseltiyor. EOS Management Kurumsal iletişim Direktörü Duygu Aydın, “Kendi yazdığımız hizmet odaklı özel yazılım programımızı bu yıl kullanmaya başladık. Bu teknolojik gücü, donanımsal yapımız ve makine parkurumuz ile daha da güçlü hale getiriyoruz.” diyor.

ORTAK YAŞAMA DEĞER

03.05.2021 - 17:54

Boğaziçi Yönetim AŞ; günlük 100.000 kişinin ziyaret ettiği ve 1.400 aracın giriş - çıkış yaptığı
Büyük İstanbul Otogarı’nda, son 1 yılda 1 milyona yakın ziyaretçiyi ağırlayan Kemerburgaz Kent Ormanı’nda, toplu konutlarda, şehir tuvaletlerinde, kamu kurum ve kuruluşlarında kısacası
İstanbul’un ortak yaşam alanlarında yaklaşık 6.400 çalışanıyla hizmet veriyor.
Boğaziçi Yönetim AŞ Genel Müdür Ethem Pişkin, hizmetlerini anlattı.

BİR TUTAM SİZ, BİR TUTAM BİZ, OLDUK MU HEPİMİZ?

03.05.2021 - 17:50

Arı Yönetim Hizmetleri Kurucusu İbrahim Kadıoğlu, sitelere yönelik hizmet anlayışlarını anlatırken, “Biz, sizlerin kendi işinizde daha başarılı olmanız için sizlere hizmet vermekteyiz sizler işinizi yaparken biz sizin için hizmet edelim. Sizlere ARI Yönetim olmadan biz yarım kalmışız, iyi ki varlar düşüncesini asla unutturmamaktır.” ifadelerini kullandı.

HER ZAMAN DENETİME AÇIK VE ŞEFFAFIZ

14.04.2021 - 15:19

YGBS Easy Life Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yasemin Sağır ile bina yönetiminde sağlıklı bütçe oluşturma üzerine konuştuk. Profesyonel desteğin ve şeffaflığın bütçe için önemine dikkat çeken Yasemin Sağır, “YGBS Easy Life olarak her zaman denetlenebilecek durumda ve şeffafız. Şeffaflık en temel prensiplerinden bir tanesidir ve bu yolda gereken her türlü gelişimden faydalanıyoruz.” dedi.

Subscribe to Entegre Tesis Yönetimi

yurtiçi

Yukarı