Ana içeriğe atla


BANNER

Entegre Tesis Yönetimi

14 YILLIK TECRÜBE İLE KALİTELİ HİZMET

11.03.2020 - 16:38

Gelecek dönem hedefleri hakkında bilgiler veren Wom Yönetim firma sahibi Çiğdem Çavdar Çelebioğlu, “Planlı, nitelikli ve çevreye duyarlı şehir anlayışını, uluslararası kriterlerde daha yukarı taşıyarak, dünyadaki sayılı firmaların arasına girmeyi amaçlıyoruz.” diyor.

SEVEN ÜNİFORMA, SAHA EXPO’DA

11.03.2020 - 16:33

Seven Üniforma Genel Müdür Sinan Yurtseven: “Pamuk ve polyester kumaşa alev geciktirici ve antistatik aktivite kazandırıyoruz, kullanıcıların güvenliğini ön planda tutmaya çalışıyoruz. Bu alanda son 2 yıldır yatırım yapıyoruz. AR-GE çalışmalarız başarıyla ilerlemektedir. Saha Expo’da da bunları sergilemeyi planlıyoruz.”

SAĞLIKTA TESİS YÖNETİMİ ANLAYIŞINI DEĞİŞTİRECEĞİZ

11.03.2020 - 16:30

Rekeep United Genel Müdürü Sait Özyurt: “Hastane temizliğiyle ilgili hizmetin türünden çok hizmetin yapılış şekliyle ilgili inovatif önerilerimiz var. 2020 yılı Rekeep United’ın Türkiye’de sağlık sektöründe tesis yönetiminin yapılış şeklini değiştirdiği yıl olacak.”

YEMEK ÜRETİRKEN MERKEZİNE İNSAN SAĞLIĞINI KOYDUK

11.03.2020 - 16:26

KEYVENİ KURUMSAL HAZIR YEMEK KALİTE MÜDÜRÜ GÜLYA ELMALI: “Keyveni Kurumsal Hazır Yemek merkezine insan sağlığını koymuş ve bu prensiple tüm tedarik, üretim, sevkiyat aşamalarında doğal ve kaliteli üretim anlayışıyla binlerce kişiye yemek üretmektedir.”

UZMAN KADROMUZLA FARKLI SEKTÖRLERİN TERCİHİ OLDUK

11.03.2020 - 16:14

APLUS HASTANE OTELCİLİK HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRÜ SİNAN PANAYIRCI: “Sadece temizlik değil diğer hizmet alanlarımızda da deneyimli bir firmayız. Modadan eğitime, hava elektronik sanayi gibi niş sektörlerden lojistiğe kadar hizmet verdiğimiz geniş bir müşteri skalamız var.”

ATALIAN İŞ SAĞLIĞI SÜREÇLERİNE UYGUN HAREKET EDİYOR

17.02.2020 - 13:43

Atalıan Operasyon Müdürü Gencer Akıncıoğlu: “ATALIAN Kalite Yönetim Sistemlerine uygun olarak hazırlanmış temizlik talimatlarına göre yapılan günlük temizliğin yanı sıra periyodik temizlik planlama ve uygulamaları ile üst düzey hijyen sağlanmaktadır.”
 

TESİS YÖNETİMİ FİRMALARI HER YÖNDEN GELİŞİYOR

17.02.2020 - 13:39

APLUS Hastane Otelcilik Hizmetleri Tesis Yönetimi Direktörü Mehmet Dumlu: “Türkiye’de de farklı firmaların yönettiği hizmet anlayışı yerini tesis yönetimi firmalarının verimlilik temelli yönetimine bırakacak.”

Subscribe to Entegre Tesis Yönetimi

arf

Yukarı