Ana içeriğe atla


BANNER

EN BÜYÜK İLKEMİZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

09.10.2019 - 16:04

ÜRETİM TESİSLERİNİN İŞLEYİŞİ HAKKINDA BİLGİLER VEREN SEVEN ÜNİFORMA YÖNETİM KURULU BAŞKANI YASİN YURTSEVEN VE SEVEN ÜNİFORMA GENEL MÜDÜRÜ SİNAN YURTSEVEN ÜRÜN GRUPLARINDAN BAHSETTİ.

Seven Üniforma firmasını ne zaman yönetmeye başladınız?
Yasin Yurtseven: 2004’ten itibaren firmamızın yönetim bayrağını devir almış bulunmaktayım. Ticari ahlâkımızla kurumsal bir yapıda devam etmekteyiz. Son teknolojiyle firmamızın üretimi kendi bünyesinde olup kendi sektörümüzde üretici olarak bilinen sayılı firmalar arasındayız. Öncelikle geniş çaplı çalışmalarda donanımlı ekip çalışmaları ve üretim tesisleri önemli unsurdur.

“DİĞER FİRMALARDAN ÖNDE OLMAYA GAYRET EDİYORUZ”

Başlıca İlkelerinizden bahseder misiniz? 
Sinan Yurtseven: Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda istenilen ürünleri kaliteli ve uygun şartlarda teslim etmek en büyük ilkemiz. Politikalarımız toplam kalite felsefesiyle her alanda ve her pozisyonda kalite. Daima en son teknolojiyi kullanarak kaliteli ve uzman kadrolarımızla sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Sürekli üreterek, ürettiklerimizin bir kısmını yurt dışına ihraç ederek ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz. Kaynaklarımızı etkin ve verimli bir şekilde kullanarak, performans ve rekabet güçlerimizi artırarak her zaman en önde olmaya çalışıyoruz. 

Üretim tesislerinizin işleyişi hakkında neler söyleyebilirsiniz? 
Yasin Yurtseven: Üretim tesislerimizde 200’den fazla çalışan kadromuz mevcuttur. Üretimin dışında Ar-Ge ve tasarım ekiplerimiz de firma bünyemizdedir. Kıyafetlerin tasarımlarını sürekli geliştiriyoruz. Ayrıca, itfaiye ekipleri için yanmaz kumaşlarla ilgili Ar-Ge çalışmaları da yapıyoruz. Müşterilerimizden itfaiye kıyafetleriyle ilgili çok olumlu dönüşler alıyoruz. Birçok kamu kurum ve kuruluşlarına (zabıta, itfaiye, iş elbiseleri vs.) gibi personel kıyafeti üretimi yapmaktayız. Bunların dışında güvenlik ve temizlik firmaları başta olmak üzere birçok seçkin özel firmalara da hizmet vermekteyiz. Bunun yanı sıra Avrupa ve Ortadoğu ülkelerine de polis, asker, personel kıyafeti ve üniforma ihracatlarımız vardır.

“GÜVENLİK VE İŞ ELBİSELERİ ÜRETİYORUZ”

Çalıştığınız kurumlar hakkında bilgi verir misiniz?
Sinan Yurtseven: Birçok belediyeye zabıta, itfaiye, iş ve güvenlik üniformaları, aksesuarları ve ekipmanları üretiyoruz. Başta İstanbul olmak üzere Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Balıkesir, Gaziantep ve Konya gibi birçok büyükşehir belediyesiyle çalışıyoruz. İhtiyaç duydukları birçok kalemde üretim yapıp zamanında teslim ediyoruz. Bunların dışında güvenlik ve temizlik firmaları başta olmak üzere birçok özel firmaya da güvenlik ve iş elbiseleri üretiyoruz.

arf

Yukarı