Ana içeriğe atla


BANNER

TANSA TURNİKE ADIM ADIM BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

09.10.2019 - 15:53

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ ÜST DÜZEYE ÇIKARMAK İÇİN YAPTIKLARI ÇALIŞMALARDAN BAHSEDEN TANSA TURNİKE GENEL MÜDÜRÜ YALÇIN SARI, 
İLERİYE DÖNÜK PLANLARI HAKKINDA BİLGİLER VERDİ.

Hangi tür turnikeleri üretiyorsunuz? En çok talep gören ürününüz hangisidir?
Tansa olarak, sektörümüzün halihazırda ihtiyaç duyduğu her amaca yönelik ürünlerimiz olduğu gibi sahip olduğumuz güçlü AR-GE ve tasarım ekibimiz sayesinde, müşterilerimizin projeleri için özel ürünlerin tasarlanıp geliştirilmesi ve üretimi konusunda da oldukça tecrübeliyiz. Mekanik ve motorlu tripod turnikeler, swing gateler, boy turnikeleri ve optik turnikeler ana ürün gruplarımızı oluşturmakta. Aynı zamanda bu ürünlerle birlikte kullanılan okuyucu ayakları ve yönlendirme profillerini de müşterilerimize sunuyoruz.

Müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkarmak için neler yapıyorsunuz? Zaman limitli siparişleriniz için nasıl bir strateji uyguluyorsunuz?
Müşteri memnuniyeti bizim için müşterilerimizi ve ihtiyaçlarını tanımakla başlıyor. Sektördeki tecrübemiz ve müşterilerimiz ile yıllar içinde kurduğumuz sıkı bağlar bu konuda bize yol göstermekte. Yeni müşterilerimizi memnun etme yolunda ise onları dinleyerek, şeffaf ve karşılıklı güvene dayalı ilişkiler kurmak en önemli amaçlarımız arasında. En üst düzeyde ürün ve hizmet kalitesini sunmanın yanında, satış sonrasında sunduğumuz kesintisiz destek ve yakın ilişkiler ile Tansa ailesini her geçen gün daha da büyütmekten mutluluk duyuyoruz.
Artan müşteri talepleri ile arzu edilen kısa teslim süreleri ve tam zamanında teslimat hedeflerimizi gerçekleştirmek için belli aralıklarla kapasite revizyonları yapıyoruz. Hem mevcut müşteri talepleri hem de geleceğe yönelik öngörü ve tahminlerimiz bu kapasite ihtiyaçlarını şekillendirirken bize yardımcı oluyor. Satış ve üretim planlama departmanlarımızdaki arkadaşlarımızın da uyumlu çalışması sayesinde gerek standart ürünlerin gerekse özel proje ürünlerinin planlanan zamanda teslimini gerçekleştirebiliyoruz.

Yeni dönem hedefleriniz var mı? İleriye dönük planlarınızdan bahseder misiniz? 
Önümüzdeki dönemde Tansa markasının ve kalitesinin uluslararası tanınırlığını arttırmak öncelikli hedeflerimiz arasında. Ürünlerimizi hali hazırda dünya üzerinde 50’yi aşkın ülkeye ihraç ediyoruz. Yurtdışında iş merkezleri ve kamu binaları dışında, metro ve stadyum projelerinde de ürünlerimiz tercih ediliyor.  Global bir marka olma yolunda çalışmalarımızı arttırarak devam ediyoruz. Bunun yanında projelere özel sunduğumuz ürün çeşitliliğini arttırmak, yeni ve farklı ürünleri müşterilerimize sunmak için yoğun bir çalışma içindeyiz.

2019 Ekim ayında ISAF Fuarına katılacağınızı biliyoruz. Hangi ürünlerle katılım sağlayacaksınız?
ISAF fuarında geleneksel ürünlerimizin yanında son dönemde piyasaya sunduğumuz yeni ürünlerimize ağırlık vereceğiz. Hassas güvenlik ihtiyacına yönelik ürünler ve yüksek prestijli projeler için sunduğumuz ürünleri ziyaretçilerimize tanıtacağımız için heyecanlıyız. 

arf

Yukarı