Ana içeriğe atla

aaa

ARF GROUP VERİMLİLİĞİ ZİRVEYE ULAŞTIRIYOR

13.11.2018 - 14:22

Türkiye’nin en büyük tesis yönetim firmalarından biri konumunda olduklarını belirten ARF Group Kalite Sistem ve Üretim Müdürü Ahmet Özbay, kalite standartları doğrultusunda eğitimli personelleri ile en ileri seviyede tesis yönetimi ve hizmet inovasyonu sağladıklarını söyledi.

Üstün nitelikli hizmet verebilmek için belirlediğiniz kalite standartlarınız var mı? Kaliteyi nasıl sağlıyorsunuz?


Uygulamalarımızın şeffaflığı, müşterilerimizle ve müşterilerimizin konumlarıyla etkileşim kurmamızı kolaylaştırır. Böylece her ayrıntıya hâkim olarak çalışmalarımızı derinleştirir, genlerimizdeki liderlik vasıflarını ortaya koyarak teşvik eder, geliştirir, hizmet inovasyonu ve sürekli iyileştirmelerle verimliliği zirveye ulaştırırız. Hizmetlerimizin etkinliğini ve kalitesini en yüksek seviyede sağlamak için kullandığımız hammadde birinci sınıf ürünler tercih etmekteyiz. Bununla birlikte uzman ekibimiz ve modern tesisimizle müşterilerimize yerinde, zamanında, doğru şekilde ürün sunulmasını hedeflemekteyiz.
Hizmet kalitesi, müşteri beklentilerini karşılanması için üstün ya da mükemmel hizmetin verilmesi olarak tanımlanabilir. Kaliteyi ölçmek için anketler yapıyoruz, yeterli Hijyen Sertifikası / HACCP belgesi bulunmasını sağlıyoruz ve catering ekibimizin programlarımız ve girişimlerimiz boyunca sürekli eğitim almaya devam etmesini sağlıyoruz.

 

Toplu yaşam alanlarının yöneticilerinin tesis yönetim firmalarından beklentileri neler oluyor?


Yöneticiler, tesis yönetimini uzmanına bırakıyor, işine odaklanıyor. ARF Group bugün Türkiye’de 2  binin üzerinde çalışana sahip bulunuyor. Türkiye’nin en büyük tesis yönetim firmalarından biri konumundaki kuruluşumuz temizlik, güvenlik, iş gücü, teknik bakım, taşımacılık, catering olmak üzere hizmet dalında destek veriyor. Böylece müşterilerinin kendi uzmanlık alanlarına odaklanmalarını sağlıyor.

 

Sizi diğerlerinden ayıran ve fark yaratan kalite unsurlarınız neler?


Tesis Yönetimi, müşterilerimize asli işleri dışında hiçbir ayrıntıyla uğraşmama avantajını sunmamız demektir. ARF Group kalite standartları doğrultusunda eğitimli personeli ile en ileri seviyede tesis yönetimi ve hizmet inovasyonu sağlayarak istikrarlı bir kalite sunuyor. İşletme süreci çatımız, en iyi uygulama yönetimleri konusunda pusula işlevini üstlenerek müşterilerimizin beklentilerinin de üstüne çıkmamızı ve daima yüksek kaliteye sahip hizmetler sunmamızı garanti eder. Bu çatı aynı zamanda risklerin yönetilmesi ve en aza indirgenmesi için yeni fırsatlar da sunar. Bu konsept, hizmet verme tarzımızın daima son kullanıcıya odaklı olarak uygulanmasını, sürekli eğitimlerle güçlendirilmesini ve belgelenmesini sağlar.

 

Kaliteli farkınızı ortaya koymak adına çalışma prensipleriniz arasında olmazsa olmaz dediğiniz şey nedir?


Hizmetlerimizi eksiksiz sunuşumuzun temelinde, süreçleri en uygun konumda tutmak için sürekli yaptığımız iyileştirmeler ve hizmetlerin entegrasyonu yer alıyor. Müşterilerimizin her bir ihtiyacını tam anlamıyla karşılamak ve sunduğumuz çözümlerin yararını somut olarak ortaya koymak için yöntemlerimizi, sistemlerimizi ve süreçlerimizi sürekli iyileştirip geliştiriyoruz. Sözleşme aşamasından fatura aşamasına kadar müşterimiz ile bütün ilişkilerimizi yönetmek, kesintisiz iyileştirme sağlamak ve ilişkileri tam arzu edildiği biçimde yönetmek için mükemmel bir çatı kuruyoruz.

arf

Yukarı