Ana içeriğe atla

aaa

ART SİSTEM, ZİRVE YOLCULUĞUNA EMİN ADIMLARLA İLERLİYOR

08.10.2018 - 14:53

PROJELERE DAHA FAZLA ÖNEM VEREREK KULLANICI DOSTU VE AKILLI SİSTEMLER GELİŞTİRMEYİ HEDEFLEDİKLERİNİ BELİRTEN ART SİSTEM GENEL MÜDÜRÜ SERKAN KEKİK: “BİLİŞİM 500 LİSTESİNDE 66. SIRAYA YÜKSELEREK ZİRVE YOLCULUĞUMUZA EMİN ADIMLARLA İLERLİYORUZ.”

Son dönemlerdeki büyümeyle dikkatleri üzerine çeken Art Sistem, IT ve güvenlik sistemleri çözümleri sunan bir firma. Genel Müdür Serkan Kekik, sorularımızı cevapladı.

Öncelikle firmanızı kısaca tanıyabilir miyiz?
2004 yılında kurulan Art Sistem Şirketler Grubu, konusunda uzmanlaşmış üretici, ithalatçı, dağıtıcı, e-ticaret (B2C) ve sistem entegratör şirketleriyle müşterilerimize IT ve güvenlik sistemleri çözümleri sunmaktadır. Müşterilerine doğru çözümlerle ulaşan, mutlu çalışan ve mutlu müşteri odaklı bir teknoloji şirketi olan Art Sistem, her yıl bağımsız kuruluşlar tarafından açıklanan BİLİŞİM 500 listesinde 2017 gerçekleştirdiği büyümeyle 66. sıraya yükselerek zirve yolculuğuna emin adımlarla devam etmektedir.

Firmanız hangi sektörlere hitap ediyor? Bu sektörlere yönelik çözümleriniz neler?   
Art Sistem olarak dünyanın bir numaraları markaları ile IT (PC, network ve iletişim sistemleri) ve güvenlik sistemleri başta olmak üzere tüm zayıf akım çözümlerimizle tüm sektörlerdeki kurum ve kuruluşlara hizmet verdiğimiz gibi özel projelerde de sınırsız çözüm sağlıyoruz.

Son teknoloji ürünleriniz hakkında bilgi verebilir misiniz?  
Art Sistem’in ürün gamı, tamamıyla teknolojinin en son yeniliklerini içeren IT ve güvenlik ürünlerinden, yazılımlardan ve çözümlerden oluşmaktadır. Özellikle güvenlik ve otomasyon sistemlerinde ön plana çıkan network çözümlerimiz kablolu ve kablosuz ürünlerle projelerde oldukça etkili. Ayrıca akıllı analizle desteklenen ürünlerimiz de yine bir çok projede kullanılmakta.

E-hizmet platformunuzla kullanıcılara nasıl kolaylıklar sağlıyorsunuz?
www.pcbayi.com  adresindeki b2b sitemizde sadece bayilerimizin kullanabildiği özel alanda, tüm ürünlerin özellikleri, stok durumu ve özel alış fiyatları görülebildiği gibi siparişten teslimata kadar birkaç tuşla alışveriş yapılabilmektedir. Ayrıca teknik servisteki ürünler de basitçe takip edilebilir.

Gelecek dönem hedeflerinizde neler var?
IT ve güvenlik sistemlerinde daha bilinçli kullanıcılar ve satıcılar olabilmesi adına, proje kanadımıza daha fazla önem vererek kullanıcı dostu ve akıllı sistemler geliştirmeyi hedefliyoruz. Bu konuda IOT (nesnelerin interneti) kavramını daha ön plana çıkaracağız.

arf

Yukarı