Ana içeriğe atla

aaa

ATAKER DOZAJ SİSTEMLERİ UZUN ÖMÜRLÜ VE KALİTELİ ÜRÜNLER SUNUYOR

10.04.2019 - 12:16

ATAKER DOZAJ SİSTEMLERİ SATIŞ MÜDÜRÜ ERKAN ATAKER: “GEÇMİŞ ÜRETİM TECRÜBEMİZE VE SEKTÖRDEN GELEN TECRÜBELİ YÖNETİCİLERİMİZE GÜVENEREK ÇALIŞIYORUZ. PİYASAYA UZUN ÖMÜRLÜ VE KALİTELİ ÜRÜNLER SUNUYORUZ.”

Dozaj sistemleri sektöründe adından sıkça söz ettiren firmalardan biri de Ataker Dozaj Sistemleri. Ataker Dozaj Sistemleri Satış Müdürü Erkan Ataker, tamamen kendilerinin ürettiği uzun ömürlü ve kaliteli ürünlerle sektörde saygın bir yer edindiklerini söyledi.
Firma ve ürünleriyle ilgili bilgiler veren Ataker, “Biz geçmiş üretim tecrübemize ve sektörden gelen tecrübeli yöneticilerimize güvenerek çalışmaktayız. Yıllar içerisinde ürünlerimizi geliştirerek piyasaya uzun ömürlü ve kaliteli ürünler sunabildiğimizi düşünüyoruz. Ürünlerimizi dünya teknolojilerini kullanarak üretmekteyiz. Bu sayede hem yazılımsal hem de donanımsal olarak geniş özellikler sunabiliyoruz.” dedi.
Erkan Ataker, ürünlerini; endüstriyel bulaşık makineleri için çeşitli peristaltik pompalar ve ekipmanları, yüzey temizliğinde kullanılan çeşitli sprey üniteleri ve birçok kullanım alanına sahip olan seyreltme üniteleri olarak 3 ana başlıkta topladıklarını ifade etti. Ataker, birçok kullanım alanına sahip olan seyreltme ünitelerini genelde ‘housekeeping’ hizmetleri için tasarladıklarını fakat birçok alanda kullanılabildiğini belirtti. 

YEDEK PARÇA, BAKIM-ONARIM HİZMETLERİMİZ HIZLI VE EKSİKSİZ
Erkan Ataker, şirketle ilgili olarak da şu bilgileri verdi: “Şirketimiz, 1985-2002 yılları arasında Ataker Laboratuvar Ekipmanları adı altında çeşitli medikal ve laboratuar cihazlarının tasarım ve üretimini gerçekleştirmiştir. 2000 yılından itibaren farklı sektörlerde de üretim yapmayı hedeflemiş olan şirketimiz, bu konudaki çalışmalarını kimyasal ürün dozaj sistemleri üzerinde yoğunlaştırmıştır. 2002 yılının başından itibaren ise tamamen bu amaçla kurulan Ataker Dozaj Sistemleri Tic. ve San. Ltd. Şti. adı altında faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Ataker Dozaj Sistemleri kurulduğu günden beri, hiçbir firmanın bayilik ve mümessilliğini yapmadan, tamamen kendi tasarımı olan ürünleri üreterek pazarlamaktadır. Bu nedenle yedek parça temini konusunda müşterilerine herhangi bir sıkıntı yaşatmayarak bakım-onarım hizmetlerini de çok daha hızlı ve eksiksiz verebilmektedir.”
Erkan Ataker, Ataker Dozaj Sistemleri’nin bugüne kadar olduğu gibi, gelecekte de müşteri memnuniyeti odaklı, dürüst ticaret kurallarını ilke edinmiş bir şirket kimliği ile müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmalarını sürdüreceğini sözlerine ekledi.

arf

Yukarı