Ana içeriğe atla

BANNER

ATALIAN ENTEGRE TESİS YÖNETİMİNDE ZAMAN VE MALİYET TASARRUFU SAĞLIYOR

12.06.2019 - 11:58

ATALIAN ENTEGRE TESİS YÖNETİMİ HİZMETLERİ CEO’SU H. BARIŞ ÜNALP: “ZAMAN VE MALİYET TASARRUFUNUN ÇOK ÖNEMLİ OLDUĞU GÜNÜMÜZDE TÜM MÜŞTERİLERİMİZE İKİSİNİ TEK ELDEN SAĞLAMA ŞANSINA SAHİBİZ.”

Toplu konut projelerine yönelik tesis yönetim hizmetleriniz ve tecrübelerinizle ilgili bilgi verebilir misiniz? 
Şu anda 4 kıtada 33 ülkede faaliyet gösteren ATALIAN Türkiye’de 2013 yılında sektörün öncü firmalarını bünyesine katarak sektöre giriş yaptı ve o gün bugündür 70 yıldan fazla global tecrübesini yerelde bağımsız bir şirket esnekliğiyle harmanlayarak yoluna devam ediyor. 
Türkiye’de yeni yeni gelişen toplu konut projelerindeki tesis yönetimi hizmetine global bakış açısıyla yeni bir soluk katmaya çalışıyoruz. Müşterilerimizin yaşam alanlarında ihtiyaçları olan her hizmeti tek elden ve tek kontak ile almalarını sağlayarak, hem zaman hem maliyet avantajı yaratıyoruz. Şu anda sektörünün öncüsü birçok toplu konut projesinde içerdeki tek hizmet sağlayıcısı olarak uzun yıllardan beri entegre tesis yönetim hizmeti veriyoruz. 

Toplu konut projelerine yönelik hangi hizmetleri verebiliyorsunuz?  
ATALIAN Entegre Tesis Yönetimi Hizmetleri olarak bir toplu konut projesinin tesis yönetim anlamında ihtiyacı olacak her türlü hizmeti bünyemizde barındırıyoruz. Danışmanlık hizmetinden başlayarak, projenin yönetim planının yazıldığı günden itibaren yönetim, danışma-resepsiyon, güvenlik, teknik bakım onarım ve taahhüt, temizlik, peyzaj, ilaçlama ve projenin ihtiyacına göre havuz bakım, bellboy, vale gibi tüm hizmetleri sağlıyoruz. 
Hatta bu hizmetlerin yanı sıra kurumlarda ve büyük toplu konutlarda en büyük tasarruf kalemini oluşturan enerji alanında otomasyon sistemlerinin kurulmasından, enerji etütlerinin yapılmasına kadar tüm hizmet ve danışmanlık süreçlerini bakanlık onaylı olarak kendi firmamız olan EVD Enerji Yönetimi ile çözüyoruz. 

Konut projelerinde hizmet kalitenizi yükseltmek ve sakinleri memnun etmek için ne tür çalışmalar yapıyorsunuz?  
ATALIAN’ın en önemli değerleri; girişimci ruh, esneklik, doğruluk, sürdürülebilir gelişim ve sadeliktir. Bu değerlerimiz doğrultusunda site sakinlerini mutlu edecek esnek, şeffaf ve dürüst yönetim, talep ve sorunlara girişimci bir ruhla bakış açısı ve hizmet kalitesinin artarak sürdürülmesi çalışmalarımızın temelini oluşturuyor. Yine bu kapsamda personelimizin düzenli eğitimi ve denetimi olmazsa olmazımız. 

Firmanızı farklı kılan özellikleriniz ve hizmetleriniz neler?
En önemli farkımız her projeye yönetim, danışmanlık ve hizmet uygulama bütünü olarak entegre şekilde yaklaşabilmemiz. Projenin taahhüt aşamasından yönetim kurgusuna, danışmanlık vizyonundan, hizmet uygulama alanlarına kadar hakimiz. Tüm bunlara otomasyon ve enerji verimliliği uzmanlığımızı da kattığımızda müşterilerimizin tüm hizmetlere tek elden ulaşabilmesini sağlıyoruz. Zaman ve maliyet tasarrufunun çok önemli olduğu günümüzde tüm müşterilerimize ikisini tek elden sağlama şansına sahibiz. 
Global bakış açısıyla lokal tecrübeyi en verimli şekilde harmanlıyor, bünyemizdeki uzmanlıkları hizmetimize yansıtıyoruz. ATALIAN olarak globalde yöneticilerimizle takip ettiğimiz, Kalite Yönetim Sistemleri Departmanımız ve Operasyon birimlerimiz ile entegre yürüttüğümüz “Operasyonel Mükemmellik” modelimizi her projemiz özelinde uyguluyor, üzerinde yoğun bir şekilde çalışıyor, iyileştirme ve tasarruf noktalarını müşterilerimizle şeffaf bir şekilde paylaşıyoruz.

arf

Yukarı