Ana içeriğe atla

aaa

BAY YÖNETİM’İN İLKESİ ‘MİNİMUM MALİYET, MAKSİMUM FAYDA’

08.10.2018 - 15:15

BAY BİNA VE TOPLU YAPI YÖNETİM HİZMETLERİ AŞ İLETİŞİM VE TEKNOLOJİ MÜDÜRÜ M. SERTAÇ BAYAZIT: “YÖNETİM, DANIŞMANLIK, GÜVENLİK, TEMİZLİK, PEYZAJ, DIŞ CEPHE, İLAÇLAMA, TEKNOLOJİ VE ALTYAPI GİBİ HİZMETLERİ ‘MİNİMUM MALİYET, MAKSİMUM FAYDA’ İLKESİYLE SAKİNLERİMİZE SUNUYORUZ.”

Bina ve toplu yapı yönetimi konusunda öne çıkan firmalardan biri de Bay Yönetim. Bay Yönetim İletişim ve Teknoloji Müdürü M. Sertaç Bayazıt, faaliyetleriyle ilgili sorularımızı cevapladı.

Öncelikle Bay Yönetim’i bize anlatabilir misiniz? Tam olarak nasıl bir firmadır?
Tam adıyla Bay Bina ve Toplu Yapı Yönetim Hizmetleri AŞ olarak bizler site, apartman, bina, AVM gibi toplu yapılardaki tüm yönetim ihtiyaçlarını karşılayan ve hatta mevcut yönetimlerin karşılaştıkları sorunlar için çözüm önerileri sunabilen profesyonel bakış açısında olan bir kurumuz. Bu kapsamda yapılması gereken tüm yönetimsel faaliyetler gibi buna bağlı gelişen tüm organizasyon ve koordinasyon işlemleriyle de ilgilenen, yönettiğimiz tüm alanlarda mutluluğu, huzuru, güveni geliştirmeye çalışan dinamik bir kurumuz.
 
Profesyonel bina yönetimi kapsamında gerçekleştirdiğiniz faaliyetlerden bahseder misiniz?
Faaliyetlerimiz ana başlıklarıyla yönetim ve danışmanlık hizmetleri, hukuk danışmanlığı, güvenlik hizmetleri, temizlik hizmetleri, peyzaj bakım hizmetleri, dış cephe hizmetleri, ilaçlama hizmetleri, teknoloji ve altyapı hizmetleri olarak sıralanabilir. Bu hizmetleri ‘minimum maliyet, maksimum fayda’ ilkesine uygun şekilde sakinlerimize sunuyoruz. Dolayısıyla şeffaf ve tamamen kontrol edilebilir şekilde gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerimizi denetim tarafında da destekleyerek ilerliyoruz.
 
SAKİNLERİMİZİN SORUNLARINI BİREBİR ELE ALIYORUZ
   
Bina yönetiminin işleyişinin doğru şekilde ilerleyebilmesi için ne tür uygulamalarınız var?

Uygulamadan söz etmişken kendi bünyemizde oluşturduğumuz bir mobil uygulamamız henüz yok. Bu desteği 3. parti firmalardan hizmet alarak gerçekleştiriyoruz. Ve bu uygulamalar aracılığıyla tüm işlerimizi takip edebiliyoruz. Diğer taraftan yönetimin doğru ve düzgün ilerleyebilmesi için öncelikle sakin ve maliklerimizi güzel dinliyor, ihtiyaçlarını ve sorunlarını birebir ele alıyoruz. Kişilerle münasebetlerde saygı, adalet, doğru bilgi sağlama, tecrübe aktarımları gibi yaklaşımlarımızın bizim ayrıcalığımız olduğunu düşünüyoruz. Tüm iş süreçlerimizde de bu özelliğimizden faydalanarak kişilerin katılımı ve katkılarına olanak sağlıyoruz.

Apartman ve siteler neden profesyonel bir bina yönetimi hizmeti almalı? Avantajları nedir?
Avantajları, ikili ilişkileri bozmayan, konusu hakkında uzman, sürekli ulaşılabilir, şeffaf, kontrol edilebilir ve böylelikle güven oluşturabilen bir hizmetin tam teminidir. Bu yüzden toplu yapılarda yaşayan insanların bireysel çabalarından çok profesyonelliğe bizimle adım atmalarını tavsiye ederiz.
 
Müşteriler neden sizi tercih etmeliler?
Tamamen kalite, güven ve toplu yaşam alanlarındaki deneyimimizden dolayı bizi tercih etmeliler.

Gelecek dönem hedeflerinizden de bahseder misiniz?
Birden çok hedefimiz olduğunu söyleyebilirim ama öncelikle Türkiye genelinde hizmet veren ve bu sektörde kaliteyi tarif eden bir isim haline gelebilmek istiyoruz.

arf

Yukarı