Ana içeriğe atla

arf

ÇETİN GROUP’TAN YENİ BİR HİZMET DAHA

26.06.2018 - 09:47

Sektördeki birçok hizmeti WOFMC çatısı altında birleştiren Çetin Group, 20. yılında entegre tesis yönetim hizmetini de bünyesine kattı. Çetin Group, tesis yönetimi hizmeti verdiği binalarda maliyetleri azaltmayı ve yaşam kalitesini yükseltmeyi amaçlıyor.

Birçok sektörde faaliyet gösteren Çetin Group, 20. yılında hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Özel güvenlik, profesyonel temizlik, üretim destek, teknik bordrolama, personel taşımacılığı, lojistik, insan kaynakları yönetimi ve personel eğitimi hizmetlerini WOFMC çatısı altında birleştiren Çetin Group, entegre tesis yönetim hizmetini de bünyesine kattı. Yurt içi ve yurt dışında bin proje ve 7 bin çalışanla faaliyet gösteren Çetin Group, tesis yönetimi hizmetiyle yönetilen binalarda çalışanların tatminini artırmayı, tesis maliyetlerini azaltmayı ve yaşam kalitesini yükseltmeyi amaçlıyor.

 

Vizyonu ve misyonuyla hizmet sektöründe oldukça iddialı olan Çetin Group, geçtiğimiz günlerde ilki gerçekleştirilen FM Expo İstanbul Bina ve Tesis Yönetim Fuarı’na da katılarak ilgi odağı oldu. Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çetin ve Çetin Group’un üst düzey yöneticileri, fuarda çok sayıda görüşme gerçekleştirdi. Çetin ve yöneticiler, fuarda pasta keserek bünyelerine kattıkları entegre tesis yönetim hizmetini de kutladı.   

 

Çetin Group Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çetin, teknolojinin etkisiyle bina ve tesislerin özelliklerinde meydana gelen değişimlerin ortaya çıkardığı yeni ihtiyaçların yönetim anlayışında da gelişmeleri beraberinde getirdiğini söyledi. Tesis yönetiminin yönetime konu olan tüm kaynakların etkin ve verimli bir şekilde yönetilmesi anlamına geldiğini belirten Çetin, “Çetin Şirketler Grubu olarak 20 yıllık deneyimimizle hizmet sektöründe çağın gerekliliklerini uygulayan, güvenilir ve global bir firma olma anlayışını benimsiyoruz. Sektörde doğabilecek ihtiyaçları öngörüp entegre çözümler sunabilen öncü bir kurumuz.” dedi.

 

VİZYONUMUZ DÜNYA MARKASI OLMAK


Ahmet Çetin, yönetim felsefelerini de şöyle ifade etti: “İnsani değerlere ve iş ahlakı kurallarına bağlı olarak, yasal yükümlülüklerimizi zamanında ve tam olarak yerine getirmek. Sağlam temellere dayanan organizasyon yapımızdan aldığımız güçle hali hazırda binin üzerinde projede ulusal ve global iş ortaklarımıza, yurtiçi ve yurt dışında, dürüstlük ve disiplin içerisinde en kaliteli hizmeti en uygun şartlarda müşteri memnuniyeti odaklı sunmak.”

 

Vizyonlarını “Farkı birlikte yaratarak sektörün lideri ve dünya markası olmak” şeklinde özetleyen Çetin, misyonlarıyla ilgili olarak da şunları dile getirdi: “Çalışanların ortak katılımıyla değişen ve gelişen teknolojileri takip ederek rekabette üstünlük sağlamak. Eğitimli ve bilinçli çalışanlarla, kusursuz ve kesintisiz hizmet vermek. Kaliteli hizmette, tercih edilen olarak büyümek. Çalışanların ve müşterilerin memnuniyetini birlikte sağlamak. Hizmette güvenin adresi olmak.”

arf

Yukarı