Ana içeriğe atla

arf

GÜÇLÜ REFERANSLARLA 62 ÖNEMLİ PROJEDE HİZMET VERİYORUZ

26.06.2018 - 10:10

Yeniçeri Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Genel Müdürü İsmail Sağıroğlu: “21 ilde, büyük bölümü stratejik tesis niteliğinde olan 62 projede, her açıdan sektörün kalite standartlarının üstünde hizmet verme gayretindeyiz. Sahip olduğumuz milli markayı, Türkiye’de ve uluslararası alanda zirveye taşımayı hedefliyoruz.”

Elektronik ve fiziki güvenlik alanında hizmet veren Yeniçeri Özel Güvenlik, sektöründe hızla büyüyerek lider konuma gelen firmalardan biri. Yeniçeri Özel Güvenlik Genel Müdürü İsmail Sağıroğlu, hizmetleriyle ilgili sorularımızı cevapladı. 

Öncelikle Yeniçeri Güvenliği biraz daha yakından tanıyabilir miyiz?
Ağustos 2012’de “Güvenli bir gelecek ve güvenli bir dünya için her zaman yanınızdayız” sloganıyla kurulan şirketimiz, kuruluşuyla birlikte verdiği hizmet, hizmet kalitesi ve görevdeki ciddiyetiyle çok kısa bir zamanda büyüme açısından ciddi bir yol kat etti. Şu an disiplinli, dürüst, ilkeli, seçkin ve eğitimli personel tercihimiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla sektörde Türkiye’nin en büyük firmaları arasında yer almayı başardık. Güçlü referanslara sahibiz. Firmamız şu an Antalya’dan İstanbul’a, Burdur’dan Artvin’e, Ankara’dan İzmir’e, Bingöl’den Tokat’a 21 il ve 62 projede hizmet vermektedir. 

Bu 21 ilde hangi kurumlara ve tesislere hizmet veriyorsunuz?
Daha öncesinde genelde kurucu ortaklarımız Kolin ve Cengiz Holding ile bunların ortaklık yaptığı projelere hizmet vermekle birlikte, bugün ülkemizin her yerinde stratejik tesis ve fabrika inşaatları ile holdingler, her türlü işyeri, konut, tesis, plaza, site, depo, fabrika, hastane, okul, liman, havaalanı, gar, alışveriş merkezleri, tarihi yapılar, ticaret merkezleri, spor tesisleri, elektrik ve gaz dağıtım şirketleri, maden işletmeleri, koru ve açık alanlarda 24 saat hizmet veriyoruz. Yeniçeri Özel Güvenlik olarak sektörle ilgili tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve hizmetlerimizde kullanıyoruz.

Personel seçiminde kriterleriniz neler?
Yeniçeri Özel Güvenlik ailesine katılacak olan personeli referans sistemiyle titiz bir şekilde seçiyoruz. Seçtikten sonra da seçkin eğitim kadromuzca eğitimlerini tamamlayıp iş başı yaptırıyoruz. Anlayışımız kaliteli hizmet. Güvenlik sektöründe ilkleri başaran firmamız,  ülkemizdeki kaliteli hizmet anlayışını uluslararası platforma da taşımayı amaçlamaktadır.

Şu an hizmet verdiğiniz en büyük proje neresi?
Hizmet verdiğimiz en büyük proje, dünyanın en büyük havalimanı olacak olan İstanbul 3. Havalimanı. Önümüzdeki 29 Ekim’de tamamlanarak açılışı yapılması planlanan 3. Havalimanı’nın inşaatının güvenliği Yeniçeri Özel Güvenlik’e emanet. İnşaat aşamasında şantiye alanında güvenlikten sorumlu olan firmamız, 2028’de tam manasıyla tamamlanıp dünyanın en büyük havaalanı olma özelliğini alacak olan bu dev projede görev yapmanın gururunu taşımaktadır. Bu projenin öncelikle yüce Türk milletine, devamında da tüm insanlığa hayırlı olmasını temenni ediyorum.

ÇALIŞANLARIMIZ KALİTEDEN ÖDÜN VERMEYEN BİREYLERDİR  
Yeniçeri Özel Güvenlik çalışanlarını nasıl tarif edersiniz?

Çalışanlarımız; bilgili, becerikli, çalışkan, dürüst, kurumuna bağlı, birbirine saygı duyan ve seven, ekip ruhunu benimsemiş, kaliteden ödün vermeyen, her zaman kurumunun itibarını koruyan, öğrenmeye ve yeniliğe açık, kurumunun karar ve hedeflerini paylaşan, çevreye karşı saygılı, esnek ve yatay örgüt yapısı içinde hızlı karar verebilen, içinde bulunduğumuz sektörde başarılı olacağımıza inanmış bireylerdir.

arf

Yukarı