Ana içeriğe atla

FFF

Güvenlik

LOOMIS İLE NAKİT VE DEĞERLİ EŞYALARIN TAŞINMASI GÜVENCE ALTINDA

11.07.2019 - 16:32

LOOMIS, 23 ÜLKEDE 400’DEN FAZLA ŞUBE, 24 BİN ÇALIŞAN VE 6 BİN 600 ZIRHLI ARAÇ İLE HİZMET VERİYOR. LOOMIS TÜRKİYE SATIŞ VE İŞ GELİŞTİRME DİREKTÖRÜ DEMİR BÜKÜLMEZ, “AMACIMIZ ÜST DÜZEYDE BULUNAN HİZMET KALİTEMİZİ VE HİZMET ÇEŞİTLİLİĞİMİZİ ARTIRARAK LİDER POZİSYONUMUZU KORUMAK.” DİYOR.

PERAKENDEDE KAYIPLAR ÇOĞUNLUKLA LOJİSTİK YA DA YANLIŞ TESLİMAT KAYNAKLI

11.07.2019 - 16:30

Securitas tarafından düzenlenen AVM Güvenlik Çözümleri Zirvesi’nde konuşan Securitas Avrupa İş Geliştirme Direktörü Per Clemmensen, "Eskiden perakende sektöründeki hırsızlıkların mağaza dışından kaynakladığını düşünüyorduk fakat bu kayıpların büyük bir kısmının lojistik sırasında ya da yanlış teslimat nedeniyle gerçekleştiğini keşfettik.” dedi.

Ekingen Elektronik yerli üretimle ilerlemeye devam ediyor

11.07.2019 - 16:28

Ekingen Elektronik, elektronik güvenlik sektöründe hizmet veren köklü bir firma. Firma olarak öncelikli hedeflerinin tamamen üretim odaklı olduğunu belirten Ekingen Elektronik Pazarlama Müdürü Enes Ekingen, yerli üretimi yapılan ürünlerin sayısının artacağını açıkladı.

TANSA’DAN PASAPORT VE VİZE KONTROLÜ YAPAN SİSTEM

15.03.2019 - 11:07

Hızlı geçiş turnikeleriyle bilinen Tansa, eşine az rastlanır bir sisteme imza attı. Geliştirdiği İ-GATE, gerekli onayları Emniyet Genel Müdürlüğü’nün sistemlerinden alarak İstanbul Havalimanı’nda pasaport ve vize kontrolü yapacak. İ-GATE ile kontrol personeli kullanılmadan vatandaşlara hizmet verilecek.   

Subscribe to Güvenlik

arf

Yukarı