Ana içeriğe atla

medya

Güvenlik

Art Sistem zirve yolculuğuna devam ediyor

09.11.2017 - 10:27

Tüm sektörlerdeki kurum ve kuruluşlara hizmet verdiklerini söyleyen Art Sistem Genel Müdürü Serkan Kekik, “Art Sistem olarak 2018 yılında özellikle güvenlik sektörü adına daha bilinçli kullanıcılar olması adına, proje kanadımıza daha fazla önem vererek kullanıcı dostu ve akıllı sistemler geliştirmeyi hedefliyoruz” dedi.

Türkiye’nin ilk K9 Özel Güvenlik Hizmeti…

09.11.2017 - 10:25

Özel Güvenlik lisansı alarak Türkiye’de resmi olarak ilk kez K9 görev köpekleri ile özel güvenlik hizmeti veren K9 Euroasya, birçok alanda güvenlik sektörünün güçlü ve aynı zamanda sempatik yüzleri olarak halkın güvenliği için görev yapıyor.

Securıtas’tan, şüpheli tespit kameraları …

09.11.2017 - 10:24

Securitas Güvenlik Süreçleri Kalite Koordinatörü Hüseyin Erim, “Securıtas olarak Türkiye’de yaptığımız AVM projeleri global anlamda ses getiyor. İstanbul’un en büyük AVM’lerini biz koruyoruz” dedi.

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri, 25. yılını kutluyor

11.10.2017 - 12:04

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri, ülkemizde bin 500 civarında firmanın faaliyet gösterdiği ve büyüklüğü yaklaşık 12 milyar TL’yi bulan özel güvenlik sektöründe, 500 milyon TL dolayında ciro, 12 bini aşkın özel güvenlik çalışanı ve hizmet sunduğu 400’e yakın kurumsal şirket ile ilk sıralarda yer alıyor.

Özel güvenlik sektörü sancılı…

06.09.2017 - 09:48

Bildiğiniz üzere özellikle dikey yaşamı sağlayan yüksek binaların ve karma projelerin artmasıyla birlikte özel güvenlik sektöründe de hareketlenmeler hızlanmaya başladı. Evet, sektörün büyümesi yukarı doğru bir grafik çiziyor, ancak içerisinde pek çok sorunu da barındırmıyor değil. Gelişimini ve büyümesini daha da hızlandıracak bu sektörün önündeki engelleri ise Özel Güvenlik Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Oryal Ünver ile konuştuk. Ünver, “Mevcut sorunlar halledilmedikten sonra bu sektör sağlıklı bir şekilde büyüyemez, büyüse de hep sancılı büyür” dedi.

Güvenlik ihtiyacı arttıkça güvenlik sektörü gelişiyor

06.09.2017 - 09:46

Güvenlik sektörünün gün geçtikçe geliştiğini ve büyüdüğünü söyleyen Mesa Güvenlik Genel Müdürü Mehmet Salih Keleş, mevcut potansiyelin doğru bir şekilde analiz edilmesi, doğru ürün gruplarının kullanılması, var olan talebi karşılamak için doğru hizmet edilmesi gerektiğini dile getirdi.

Dünyanın en büyük 10 video gözetim çözümü firması

06.09.2017 - 09:44

Neutron Güvenlik Teknolojileri’nin video gözetim çözümlerinde ulusal ve uluslararası pazarda faaliyet gösteren, kendi ürün ve yazılımlarını üreten bir işletme olduğunu belirten Neutron Güvenlik Teknolojileri A.Ş. Proje ve Satış Müdürü İlyas Yeşilmen,  firmalarının her yıl gelirinin yüzde 12’sini Ar-Ge’ye ayırdığını ve video gözetim çözümlerinde teknoloji çağına öncülük ettiğini belirtti.

Güvenlik sektörünün buluşma noktası: ISAF

06.09.2017 - 09:43

Türkiye’de son yıllarda biometrik güvenliğe önem verildiğini söyleyen Pusula Zaman Yazılım ve Bilgi İşlem Genel Müdürü Ercan Ergin, her işletmenin güvenlik için bir çözüm olarak biometrik sistemlere yöneldiğini dile getirdi.

Subscribe to Güvenlik

rize

 

Yukarı