Ana içeriğe atla

aaa

KALE KİLİT’İN ENTEGRE GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ SECURITY ESSEN 2018’DE SERGİLENDİ

08.10.2018 - 15:01

KALE KİLİT, 23. ULUSLARARASI GÜVENLİK VE AFET KONTROL FUARI “SECURİTY ESSEN 2018”DE, “ENTEGRE GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ” KONSEPTİYLE “TİCARİ ÇÖZÜMLER” VE “KONUT ÇÖZÜMLERİ” KATEGORİLERİNDE YENİ İNOVATİF ÜRÜNLERİNİ SERGİLEDİ.

Ev ve kabin kilidinden otel kartlı kilidine, çelik kasadan çelik kapı ve yangın kapısına, pencere sistemlerinden elektronik güvenlik sistemlerine kadar çok çeşitli güvenlik çözümlerini bir arada sunan Kale Kilit, Almanya’da gerçekleştirilen 23. Uluslararası Güvenlik ve Afet Kontrol Fuarı “Security Essen 2018”e katıldı. 
Güvenliğin entegre bir kavram olduğu bilinciyle birbiriyle konuşabilen ürün ve hizmetler geliştiren, aynı zamanda Türkiye ve yakın coğrafyanın entegre güvenlik sistemi sunan tek şirketi olan Kale Kilit, fuar konseptini de “Entegre Güvenlik Çözümleri” olarak belirledi. Bugünün ve geleceğin dünyasında huzurlu bir yaşam için tüketicilerinin güvenliğini odağına alan Kale, fuarda “Ticari Çözümler” ve “Konut Çözümleri” adı altında inovatif ürünlerini sergiledi.
 
HIRSIZI EVE GİRMEDEN KAPIDA DURDURUYOR
Kale Kilit, dünya patentine sahip olduğu Alarmlı Silindir’e fark yaratacak yeni özellikler ekleyerek, ürünün yeni versiyonunu fuar kapsamında lanse etti. Kale Kilit AR-GE Mühendisleri tarafından geliştirilen ve silindirde devrim yaratan yeni Alarmlı Silindir, hırsızı eve girmeden kapıda durdurma özelliğine sahip. Design Turkey 2017 “En İyi Tasarım” ödülüne sahip ürün, kırıldığında 100 desibel seviyesinde ses çıkartarak çevreyi uyarıyor. Bu sayede de hırsızı dışarıda tutuyor ve olası hırsızlık olayları henüz yaşanmadan önleniyor.
 
DEVRİM NİTELİĞİNDE BİR ÜRÜN: AKILLI KİLİT
Kale Kilit tarafından geliştirilen Akıllı Kilit, sunduğu teknolojik alt yapı sayesinde ev ve iş yerine giriş çıkışı kolaylaştırırken güvenlikten de ödün vermiyor.  Anahtar kullanma ihtiyacı olmadan, sadece yüz tanıma özelliğiyle kapının açılmasını sağlayan Akıllı Kilit; mobil aplikasyon, uzaktan kumanda, kartlı ya da parolalı giriş ile göz ve parmak izi okuyucularla uyumlu şekilde çalışabiliyor. Kapı çekildiğinde devreye giren otomatik kilitlenme fonksiyonu sayesinde anahtar çevirmeye gerek kalmadan kapı kendiliğinden kilitleniyor. Sahip olduğu panik çıkışı özelliği ile kapı kilitliyken, sadece kola basarak hızlıca çıkış imkânı sunuyor.
 
YÜZ TANIMA ÜNİTESİ İLE SORUNSUZ GÜVENLİK
Kale Kilit tarafından son teknolojiyle geliştirilen “Yüz Tanıma Ünitesi” Kale Akıllı Kilit’in yanı sıra tüm elektronik kilitlerle de uyumlu çalışma özelliğine sahip. Kimlik tespit etmenin en güvenli yolu olan yüz tanıma sistemi, kullanım kolaylığıyla öne çıkıyor. Yüz tanımaya ek olarak kart ya da parola ile de giriş yapılabilen sistem, ev ve işyeri güvenliği için kullanımının yanı sıra personel takibi yapmak ve kapı geçişlerini kontrol etmek amacıyla da kullanılabiliyor.
 
KALE KAMERA SİSTEMLERİ İLE HİÇBİR DETAYI KAÇIRMAYIN
Kale Alarm tarafından Kale Güvenlik Sistemleri çatısı altında satışa sunulan Kale markalı kamera sistemleri, hem işyeri ve hem de ev kullanıcılarına hitap ediyor. Kameralar, geliştirilen özel yazılım sayesinde akıllı telefonlar ve web üzerinden kolayca izlenebiliyor. 

arf

Yukarı