Ana içeriğe atla

aaa

KÄRCHER’DEN YENİ AKÜLÜ EL SÜPÜRGESİ

13.11.2018 - 14:40

Kärcher’in yeni akülü el süpürgesi HV 1/1 Bp, güçlü performans ile kablosuz kullanımı birleştiriyor. Kompakt ve hafif tasarımı sayesinde çok çeşitli uygulamalar için kullanılabiliyor.

Her zaman yaratıcılığı ve yenilikçiliğiyle temizlik sektörünün lider markalarından biri olan Kärcher, yeni ürünler geliştirmeye devam ediyor. Ünlü Alman markasının yeni akülü el süpürgesi HV 1/1 Bp, güçlü performans ile kablosuz kullanımı birleştiriyor. Bu ürün, kompakt ve hafif tasarımı sayesinde çok çeşitli uygulamalar için kullanılabiliyor.
Lityum-iyon pil (18 V), HV 1/1 Bp’ye 20 dakika çalışma gücü sağlıyor. Eko- Verimlilik modunda ise çalışma süresi 30 dakikanın üstüne çıkabiliyor ve aynı zamanda çalışma sesini azaltıyor. Şarj durumu her zaman batarya üstünde görülebiliyor ve yeni hızlı şarj aleti sayesinde, tamamen şarj etmek sadece 60 dakika sürüyor.

ÇALIŞMA SÜRESİNDEN YÜZDE 25’E VARAN TASARRUF
Verimli ve ekonomik motoru ayrıca yüksek vakum gücü sağlıyor. 115 W’ya kadar nominal güç ve 33 l/s’lik bir hava akışı sayesinde, ortalama bir dizüstü bilgisayar ağırlığındaki kompakt cihaz (1.8 kg), mükemmel temizlik sonuçları elde edilmesine olanak veriyor.
Kablolu modellere kıyasla, kablosuz bir süpürge kullanmakla çalışma süresinden yaklaşık yüzde 25’e kadar tasarruf ediliyor. Farklı bir odanın temizlenmesi için makinenin fişinin çekilmesi ve tekrar prize takılması gerekmiyor. Böylelikle verimlilik artmış oluyor. 
HV 1/1 Bp, standart aksesuarların yanı sıra opsiyonel aksesuarlar sayesinde birçok farklı kullanım amacına uygun olarak kullanılabiliyor. 

arf

Yukarı