Ana içeriğe atla

aaa

LITTLE CAESARS 2019’DA YÜZDE 25 BÜYÜYECEK

14.02.2019 - 15:03

LITTLE CAESARS, 2019’A İDDİALI BİR GİRİŞ YAPTI. 2019’DA ‘YETİŞ SEZAR!’ KONSEPTİYLE HEM ŞUBE SAYISINI HEM DE SATIŞLARINI YÜZDE 25 ARTIRACAK. BUNU DA KALİTEYİ UYGUN FİYATA VEREREK YAPACAK.

Little Caesars Pizza, 2019’da sevimli ikonu Sezar’ı kutudan çıkarttı. Ünlü karakteri Sezar’ı sınırlarından kurtaran marka, “Sezar Kutudan Çıktı! Yetiş Sezar!” konseptiyle tüketicilerle buluşmaya başladı. Genç-yaşlı her yaş ve kesimden insanı acıktığı anda sağlıklı, lezzetli ve ev yapımı kadar doğal bir pizzayla buluşturmak isteyen Little Caesars, 2019’da her evin kapısını çalmayı hedefliyor. 
Hali hazırda 65’i İstanbul olmak üzere Ankara, Mersin, Bursa, Çanakkale, Eskişehir, İskenderun, Kocaeli, Sakarya, Tekirdağ, Balıkesir ve Zonguldak‘ta toplam 90 şubeyle hizmet veren markanın 2019’da da satış anlamında yüzde 25 büyüme hedefi olduğunu ifade eden Little Caesars Türkiye Genel Müdürü Banu Arıduru, “Geride kalan senede kurum içi önemli yatırımlar yaptık. Teknolojik altyapımızı güçlendirerek dijital dönüşümümüzü tamamladık. Pazarlama bütçemizin yüzde 60’ını dijital reklam yatırımları oluşturdu, oluşturmaya da devam edecek. Mevcut şubelerimizin satışlarında önemli satış artışı yaşadık. 2018’de ekonomideki tüm dalgalanmalara karşın şubelerimizin yüzde 30’u yüzde 46 büyüdü. Yılı genel olarak yüzde 24 büyümele kapattık. 2019 daha da iddialı olduğumuz bir sene olacak.” dedi.

‘YETİŞ SEZAR!’ DİYEN HERKESİN YANINDA OLACAĞIZ
2019’da franchise ile büyütmeye devam edeceklerini belirten Arıduru, “Piyasa beklentilerinden farklı olarak biz bu sene agresif bir büyüme hedefliyoruz. 2018’de büyüme rakamlarımız çift haneli gerçekleşti. Şube bazında da büyümemiz bütçelediğimiz seviyedeydi. Tüm hedeflerimizi tutturduk. Yıl ortasındaki kur dalgalanmalarından ve ekonomik belirsizliklerden olumsuz etkilenmedik ve yatırımcılarımızla birlikte istikrarlı bir şekilde büyüdük. 2019’da yeni konseptimiz ve büyüme hamlelerimizle daha çok noktada varlık göstereceğiz. ‘Yetiş Sezar!’ diyen herkesin yanında olacağız.” şeklinde konuştu.

arf

Yukarı