Ana içeriğe atla

aaa

STADYUM GÜVENLİĞİNDE RAKİPSİZ BİR ŞİRKETİZ

09.05.2018 - 15:28

Birçok projede güvenlik ve VIP yakın koruma hizmeti verdiklerini belirten Eldem Özel Güvenlik Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Eldem, “Futbol Federasyonu’na bağlı 8 stadyumda özel güvenlik hizmeti veriyoruz. Bu alanda rakipsiz bir şirketiz.” diyor.

bEldem Özel Güvenlik Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Eldem, firma ve hizmetleriyle ilgili sorularımızı cevapladı.

Firmanız hakkında genel bilgi verebilir misiniz?
Eldem Group çatısı altında olan firmalardan biri. 20 yılık köklü bir şirket olmanın avantajı ve tecrübesiyle güvenlik sektöründe hizmet veren kurumsal firmaların öncülerinden. Eldem Güvenlik olarak çalışma prensiplerimiz gereği ve marka değerimizi düşünerek projelerde seçici davranıyoruz. Bu nedenle butik bir güvenlik şirketiyiz.

Proje ve personel sayınız hakkında bilgi alabilir miyiz?
Birbirinden değerli 25 projede 300 civarında personelimizle hizmet vermekteyiz. Türkiye Futbol Federasyonu’na bağlı 8 stadyumda özel güvenlik hizmeti veren bir firmayız. Bizi takip eden en yakın firma 2 stadyumda görev almakta. Rakamlarda da görüldüğü gibi Türkiye’de bu alanda rakipsiz bir şirketiz. Ayrıca yaşam merkezleri, site, hastane, fabrika, spor salonu ve benzeri projelerin yanı sıra konser, fuar ve festivallerde organizasyon güvenliği ve VIP yakın koruma hizmeti veriyoruz. 

Güvenlik hizmetlerinizden bahsedebilir misiniz?
Güvenlik organizasyonlarında kendini kanıtlamış olan firmamız, 2013’ten itibaren kadrolarını sürekli genişletti. En az 20 yıllık tecrübesi olan personelimizle danışmanlık, denetim, organizasyon, faaliyetlerini de bünyemize ekleyerek koruma ve güvenlik sektörünün etaplarında yükselmeye devam ediyoruz. Kopyalanabilen hizmetler dünyasında kopyalanmayan çalışanın bilgi, beceri ve motivasyonu ile yükseleceğimizin bilincindeyiz. Eldem Güvenlik, bu bilinçten hareketle, müşterilerinin başarılarına ortak olmayı hedeflemiştir.

Eldem Güvenlik’in misyonu ve vizyonuyla ilgili bilgi verebilir misiniz?
Eldem Güvenlik, hayatınızı güven altına alan, işinizi kolaylaştıran, zamanı en iyi şekilde kullanmanızı sağlayan mükemmel bir disiplinler bütünüdür. Sizi başarılı ve güvende kılar. Günümüzde mükemmellik iddiasında olan, uygulama alanı sürekli genişleyen yönetim modelleri bulunmasına rağmen, küresel ölçekte her türlü sorun hızla artmakta ve çalışma hayatı tüm işletmeler ve çalışanlar için daha zor ve riskli bir hâl almaktadır.  Dolayısıyla çalıştığımız her kesimle iş birliği stratejilerine önem vererek karşılıklı güvene dayalı bir kültür geliştiriyoruz. Entropik yönetim yaklaşımı ile müşteri, kalite, pazarlama, lojistik, maliyet, kâr, verimlilik, zaman, hız, inovasyon, teknoloji, büyüme, rekabet, sürdürülebilirlik, bilgi üretimi ve paylaşımı gibi bir çok konuda mevcut yönetim modellerinden radikal bir biçimde farklı olunması, vizyonumuzu oluşturan özelliklerden bir diğeri. Ayrıca, sorumluluk anlayışının göstermelik bir kavram olmaktan çıkarılıp yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline getirilmesi; çalışanları iş yükü, stres düzeyi, iş tatmini, motivasyon düzeyi, yaratılan değerden alınan pay gibi konularla değerlendirerek işsizlik düzeyinin azalmasına katkıda bulunulması, vizyonumuzu oluşturan diğer özelliklerimiz.

arf

Yukarı