Ana içeriğe atla

autorola

TECRÜBESİ ESKİ, ‘AMBALAJ’I YENİ: NİPO

14.02.2019 - 15:38

NİPO AMBALAJ YÖNETİM KURULU BAŞKANI TARIK ALTINKAYA: “SEKTÖRDE ÇOK ESKİ AMA NİPO AMBALAJ OLARAK ÇOK YENİ BİR FİRMAYIZ. NİPO AMBALAJ, LOGOMUZUNDA ANLATMAK İSTEDİĞİMİZ GİBİ YENİDEN DOĞUŞ BENİM İÇİN.”

Yıllardır ambalaj sektörüne hizmet veren Tarık Altınkaya, kendi kanatlarıyla uçmaya karar vererek Nipo Ambalaj’ı kurdu. Nipo Ambalaj Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Altınkaya ile firmasını ve hedeflerini konuştuk. 

Öncelikle Nipo markası hakkında bilgi verebilir misiniz? Sektördeki yeri nedir?
Nipo Ambalaj, logomuzunda anlatmak istediğimiz gibi yeniden doğuş benim için. Yıllardır hizmet verdiğim ambalaj sektöründe 10 yılın ardından yuvadan ayrılıp kendi kanatlarımla uçmaya başladım. Nipo ile birlikte sektörde hızlı ve sağlam adımlarla ilerlemek için çalışmalarımız son sürat devam ediyor. Sektörde çok eski ama Nipo Ambalaj olarak çok yeni bir firmayız. Ama bizi bilen bilir tabii. 

Müşterilerinize ne tür hizmetler veriyorsunuz? Sizi farklı kılan özellikleriniz nelerdir?
Sektöre çeşitli ambalaj ürünleriyle hizmet etmekteyiz. Ürünlerimiz; ıslak mendil, şeker, baharat grupları, baskılı peçeteler, kutu çeşitleri, kâğıt çantalar… Hepsi ürün grubumuz dahilindedir. Bu ürünlerle birlikte birçok sektöre hitap etmekteyiz. Restoran ve kafeler, ürünlerimiz bazında en çok hizmet ettiğimiz sektörlerin başında geliyorlar. Her şirketin kendine has karar ve yönetimleri mevcuttur elbette. Biz de bu sektörde yerimizi aldık ve ilerlemeye devam ediyoruz. Ve daima en iyisini yapmak istiyoruz. Gerek hizmet gerekse ürün olarak taviz vermeyeceğimiz tek şey kalitedir. 

Müşterileriniz için özel Ar-Ge çalışmaları yapmakta mısınız?
Nipo Ambalaj olarak yeni bir firma olmamızla birlikte yeniliklerin de takipçisiyiz aynı zamanda. Müşterilerimiz için her zaman daha kaliteli bir hizmet sunmak tabii ki en birinci hedefimiz. Bununla ilgili olarak da kullandığımız ürünlerde gelişmiş teknoloji ve tekniklerle üst düzey üretim yapabilmek için gerekli araştırmalar planlarımız dahilinde. Zaten teknolojinin hızla ilerlediği bu çağda gelişmeleri takip etmeden ayakta kalmak ve yeterli hizmeti sunabilmek hiçbir sektörde mümkün değildir. Bu nedenle de sektörümüzle ilgili gelişmelerin takibindeyiz. 

Şirket olarak hedefleriniz nelerdir?
Hedefimiz, her ticari işletme gibi büyümek. Daima ileriyi hedefleyerek ve tabii ki bunu hak ederek şirketimizi geliştirmek istiyoruz. Ama en önemli hedeflerimizden biri de şirketimizde sağlayacağımız iç huzur. Mutlu etmeye önce kendimizden başlayacağız ki müşterilerimizin memnuniyetini en üst noktaya taşıyabilelim. Biz mutlu etmeye kendimizden başlayarak verdiğimiz hizmetlerle müşterilerimizin de bizimle çalışmaktan memnuniyet duyacağından eminiz.

autorola

Yukarı