Ana içeriğe atla

reklam

 

sunrise

Temizlik

VİKİNG PROFESYONEL’DEN ‘HİJYEN’ ÇÖZÜMLERİ

11.04.2017 - 15:43

Viking Temizlik ve Kozmetik AŞ EDT Türkiye Satış Müdürü Faruk Aydın, Viking Profesyonel’in hijyen ve temizliğe ihtiyaç duyan tüm sektörlere temizlik ürün, sistem ekipmanları ve satış sonrası hizmetler ile profesyonel  çözümler sunduğunu belirtti.

Hayat Kimya’dan 800 milyon TL yatırımla iki yeni tesis

03.04.2017 - 13:42

Hayat Kimya, Kocaeli kampüsüne eklediği 800 milyon TL değeriyle 600 kişiye istihdam sağlayan iki yeni tesis yatırımının açılışını T.C. Milli Savunma Bakanı Fikri Işık’ın katılımıyla gerçekleştirdi. Bebek bezinin olmazsa olmaz ‘’non-woven’’ tekstili ve tüm ürünlerinin ambalajını üreten tesisin yanı sıra Avrupa’nın en büyük otomatik deposunu bünyesine katan Hayat Kimya, hızlı tüketim sektöründe bu kapsamda uçtan uca üretim yapan ilk ve tek şirket oldu.

AVM MÜŞTERİLERİNİ BAKTERİLERE KARŞI KORUMAK İÇİN EN İYİ YÖNTEMLERİ VE DEZENFEKTANLARI KULLANMAYA ÖNEM VERMEKTEYİZ

07.03.2017 - 15:22

Deça Temizlik Firma Sahibi Ali Murat Çimen, “AVM’lerde hijyen hastaneler kadar önemli bir konu. Binlerce insanın genel alanları ve WC’leri kullanmalarının getirdiği kirliliği ve hastalık risklerini bertaraf etmek zorundasınız. WC’leri 3 ayda bir dışarıdan uzman bir ekipten hizmet alarak dezenfeksiyon yaptırarak AVM müşterilerini riskten korumanın mücadelesini veriyoruz” dedi.

İDEAL HİJYENİ SAĞLAMAK...

07.03.2017 - 14:17

Trenkwalder Genel Müdürü Alper Menemencioğlu, “İdeal hijyeni sağlamak insan sağlığını korumak ve bunun devamlılığını korumak açısından çok önemli. Hijyenin en önemli kriteri sürdürülebilir olması” dedi.

QLEEN TEMİZLİK SİSTEMLERİ İLE BİNALAR DAHA UZUN ÖMÜRLÜ

07.03.2017 - 14:14

DCT Dış Cephe Temizlik Sistemleri Firma Sahibi Özkan Tütüncüoğulları, “Qleen Dış Cephe Temizlik Makineleri’nin Türkiye distribütörüyüz. Qleen Temizlik Sistemleri binaları yıkıyor ve saf su sistemi sayesinde lekesiz kurumasını sağlıyor. Yüzeyde zarar verebilecek atık kalmadığı için binaların ömrü de uzuyor” dedi.

MÜŞTERİ ODAKLI YÖNETİM

07.03.2017 - 14:12

Atalian Global Services Operasyon Müdürü Gencer Akıncıoğlu, “Müşteri odaklı yönetim temel felsefemiz olup, kalite yönetim sistemimiz müşteri memnuniyeti üzerine kurulu. Hizmet süreçlerimizi; çevre, iş sağlığı ve güvenliği hedeflerinden taviz vermeden yönetiyoruz” dedi.

SEKTÖRDE İLK 10’DA

17.11.2016 - 09:20

DGR Group Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Doğru, “Sektörde ilk 10 firma arasına giren DGR Group, cirosal ve adetsel büyüklüğe ulaşarak Türkiye’nin en iyi hizmet veren firması olmayı hedefliyor” dedi.

EĞİTİM VE SERTİFİKASYON...

17.11.2016 - 09:19

Hijyen Akademisi Genel Müdürü Zafer Mumcular, “8 yıldır hizmet verenlerin çalışanlarına endüstriyel temizlik ve klinik hijyen uygulamaları konularında Eğitim ve Sertifikasyon Programları’nı başarı ile vermeye devam ediyoruz” dedi. 

Subscribe to Temizlik

rize

 

Yukarı