Ana içeriğe atla

reklam

 

sunrise

Temizlik

AVM MÜŞTERİLERİNİ BAKTERİLERE KARŞI KORUMAK İÇİN EN İYİ YÖNTEMLERİ VE DEZENFEKTANLARI KULLANMAYA ÖNEM VERMEKTEYİZ

07.03.2017 - 15:22

Deça Temizlik Firma Sahibi Ali Murat Çimen, “AVM’lerde hijyen hastaneler kadar önemli bir konu. Binlerce insanın genel alanları ve WC’leri kullanmalarının getirdiği kirliliği ve hastalık risklerini bertaraf etmek zorundasınız. WC’leri 3 ayda bir dışarıdan uzman bir ekipten hizmet alarak dezenfeksiyon yaptırarak AVM müşterilerini riskten korumanın mücadelesini veriyoruz” dedi.

İDEAL HİJYENİ SAĞLAMAK...

07.03.2017 - 14:17

Trenkwalder Genel Müdürü Alper Menemencioğlu, “İdeal hijyeni sağlamak insan sağlığını korumak ve bunun devamlılığını korumak açısından çok önemli. Hijyenin en önemli kriteri sürdürülebilir olması” dedi.

QLEEN TEMİZLİK SİSTEMLERİ İLE BİNALAR DAHA UZUN ÖMÜRLÜ

07.03.2017 - 14:14

DCT Dış Cephe Temizlik Sistemleri Firma Sahibi Özkan Tütüncüoğulları, “Qleen Dış Cephe Temizlik Makineleri’nin Türkiye distribütörüyüz. Qleen Temizlik Sistemleri binaları yıkıyor ve saf su sistemi sayesinde lekesiz kurumasını sağlıyor. Yüzeyde zarar verebilecek atık kalmadığı için binaların ömrü de uzuyor” dedi.

MÜŞTERİ ODAKLI YÖNETİM

07.03.2017 - 14:12

Atalian Global Services Operasyon Müdürü Gencer Akıncıoğlu, “Müşteri odaklı yönetim temel felsefemiz olup, kalite yönetim sistemimiz müşteri memnuniyeti üzerine kurulu. Hizmet süreçlerimizi; çevre, iş sağlığı ve güvenliği hedeflerinden taviz vermeden yönetiyoruz” dedi.

SEKTÖRDE İLK 10’DA

17.11.2016 - 09:20

DGR Group Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Doğru, “Sektörde ilk 10 firma arasına giren DGR Group, cirosal ve adetsel büyüklüğe ulaşarak Türkiye’nin en iyi hizmet veren firması olmayı hedefliyor” dedi.

EĞİTİM VE SERTİFİKASYON...

17.11.2016 - 09:19

Hijyen Akademisi Genel Müdürü Zafer Mumcular, “8 yıldır hizmet verenlerin çalışanlarına endüstriyel temizlik ve klinik hijyen uygulamaları konularında Eğitim ve Sertifikasyon Programları’nı başarı ile vermeye devam ediyoruz” dedi. 

AVM’LER PROFESYONEL FİRMALARLA ÇALIŞMALI...

16.11.2016 - 18:22

Tepe Servis ve Yönetim Genel Müdürü Canan ÇakmaKcı, “AVM yönetimlerine temizlik işleri için profesyonel firmalarla çalışmalarını şiddetle tavsiye ediyoruz. Ev tipi temizlik malzeme ve metodları ile AVM temizliği yapılamaz” diye konuştu.

Zeminler için hızlı ve ekonomik temizlik çözümü

16.11.2016 - 18:20

Alman temizlik devi Karcher, çok amaçlı ve uzman zemin otomatlarıyla fark yaratmaya devam ediyor. Yüksek temas basıncı ile düz olmayan zeminleri de kolaylıkla temizleyebilen zemin otomatları, temizlikte profesyonel çözüm arayanlar için sunduğu yenilikçi ürünlerle öne çıkıyor.

Subscribe to Temizlik

rize

 

Yukarı