Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

Temizlik

ENDÜSTRİYEL TEMİZLİKTE YÜKSEK KALİTELİ ÜRÜNLERİ EN İYİ FİYATA SUNUYORUZ

22.09.2020 - 12:43

Yerli sermayeyle kurulan Noix, endüstriyel temizlikte her geçen gün daha geniş bir ürün yelpazesi ile büyümeye devam ediyor. Ürün ve hizmetleri hakkında bilgi aldığımız Noix Genel Müdürü Cem Topçu, “Müşteri memnuniyet oranımız çok yüksek. Bayiler ile müşterilerin beklentilerini iyi bilen bir yönetimimizin olması, yüksek kaliteli ürünleri iyi fiyata müşterilerimize ulaştırmamız bunun sebeplerinden birkaçı.” dedi.

GELİŞTİRDİĞİMİZ HAVA DUŞU SİTEMİYLE ÖNCÜ OLACAĞIZ

16.07.2020 - 18:08

Pandemi dönemine ilişkin hizmetlerini konuştuğumuz Pro-Tek Hijyen Ortağı Ahmet Vural, yeni sistemlerini şöyle açıkladı: “Bu yıl hava duşlarında şu an dünyada bile hiçbir firmada kullanılmayan bir sistemi ekledik. Bu sistem ile de yine öncü olmayı planlıyoruz.”

BUHARLI TEMİZLİK SİSTEMLERİMİZLE DEZENFEKSİYON İŞLEMLERİ YAPIYORUZ

16.07.2020 - 18:05

Global Trimax Şirket Ortağı ve Genel Müdürü Hüseyin Öztürk ile buharlı temizlik ve dezenfeksiyon uygulamaları hakkında konuştuk. Bu sistem sayesinde doğal ve sağlıklı temizlik yaptıklarının altını çizen Öztürk, “Turizm sektörünün önde gelen otelleri başta olmak üzere; gıda işletmeleri, özel hastaneler, açık ve kapalı stadyumlar, kafe ve restoranlarda detaylı buharlı temizlik ve dezenfeksiyon hizmeti sunmaktayız.” dedi.

HİZMETLERİMİZ KÂR DEĞİL, MÜŞTERİ VE PERSONEL ODAKLI

16.07.2020 - 18:00

Temizlik sektöründe 25 yılını tamamlayan BSA Grup, pandemi sürecinde kâr değil, müşteri ve personel odaklı çözümler sunmaya devam etti. BSA Grup Genel Müdür Yardımcısı Gamze Yapıcı, şirketin bu süreçteki hizmetlerine ilişkin sorularımızı cevapladı.

SALGIN GÜNLERİNDE YÜKSELİŞE GEÇEN ŞİRKETLER

17.04.2020 - 10:04

Koronavirüs salgını nedeniyle dünyanın dört bir yanında çoğu şirket finansal olarak çok zor bir döneme girdi. Ancak satışların arttığı sektörler de var. Koronavirüs salgını ile yükselişe geçmesi beklenen şirketleri ve sektörleri derledik.

MOGUL TEKSTİL’DEN TEMİZLİKTE TOZ BIRAKMAYAN YENİ TEKNOLOJİ

20.12.2019 - 15:20

Mogul Tekstil Satış Müdürü Faruk Aydın: "Gaziantep ve Lüleburgaz üretim tesisleriyle kendi alanında dünyadaki iki şirketten biri olmayı başardıklarını ve geliştirdikleri hybrid teknolojiye dayalı yenilikçi, performans odaklı mikrofilament kumaşla temizlik sektöründe de ezberleri bozacak."

MOGUL TEKSTİL’DEN TOZ BIRAKMAYAN YENİ TEKNOLOJİ

12.11.2019 - 16:40

Gaziantep ve Lüleburgaz üretim tesisleriyle  kendi alanında dünyadaki iki şirketten biri olmayı  başaran Mogul Tekstil performans odaklı, toz bırakmayan yeni teknoloji ile üretilen  Mikrofilament  kumaşla temizlikte  ezberleri bozacak.

Subscribe to Temizlik

yurtiçi

Yukarı