Ana içeriğe atla

arf

TEPE GÜVENLİK HİZMET KALİTESİNİ EĞİTİMLERLE ARTIRIYOR

26.06.2018 - 09:45

Kişi ve kurumlara özel elektronik güvenlik hizmeti sunan Tepe Güvenlik, Türkiye’nin 81 ilinde teknik servis, bakım ve montaj hizmeti veren çözüm ortaklarına ürün ve iletişim teknikleri eğitimi verdi.

Tepe Güvenlik, ürün ve hizmetleriyle ilgili her türlü teknolojik yenilik konusunda bayilerini ve çözüm ortaklarını bilgilendirmeye devam ediyor. Her yıl geleneksel olarak yapılan Tepe Güvenlik Çözüm Ortakları Eğitim Toplantısı, Antalya’da gerçekleştirildi. Yaklaşık 100 çözüm ortağının katılımıyla ikişerli gruplar halinde yapılan toplantıda, ürünle ilgili teknik ve mesleki eğitimlerin yanı sıra müşteriyle doğru iletişim kurma teknikleri eğitimi de verildi. 
Tepe Güvenlik’in çözüm ortakları, ilgili ürün eğitimlerinde hırsız alarmının yanı sıra sistemde yer alan yangın, gaz kaçağı, su baskını, tıbbi yardım ve panik alarmı ürünleriyle ilgili bilgilerini de güncelledi.

MÜKEMMEL MÜŞTERİ DENEYİMİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ
Tepe Güvenlik Genel Müdürü Özgür Gök, “Müşteri deneyimi yönetiminde süreçlerimizi sürekli olarak gözden geçiriyor, iyileştirmemiz gereken alanları ve gelişime açık noktalarımızı hızlıca belirleyerek mükemmel müşteri deneyimi için çalışıyoruz. Bu anlamda her yıl yaptığımız çözüm ortakları buluşmalarına büyük önem veriyoruz. Bu etkinliklerde eğitim içeriklerini titizlikle kurguluyoruz. Müşterilerimizin en güncel ve doğru şekilde bilgilendirilmesini, hizmet kalitemizin müşterilerimize dokunduğumuz her kanalda aynı standara sahip olmasını hedefliyoruz.” dedi. 
Yaptıkları çalışmalarla müşteri memnuniyeti alanında başarılara imza atan bir şirket olduklarını belirten Özgür Gök, 2017 yılında www.sikayetvar.com’un verileriyle en az şikayet alan, şikayetleri en kısa sürede cevaplayan, en yüksek teşekkür ve memnuniyet düzeyine sahip marka olduklarını hatırlattı.
Gök, ayrıca pazarlama sektörü dergisi Marketing Türkiye’nin Akademetre tarafından yapılan “İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü” araştırmasında, özellikle ‘Ticari Faaliyetleri Beğenilen’ ve ‘Güven Veren’ marka kategorilerinde aldıkları yüksek skorlarla sektörde marka algısını yükselten en itibarlı marka seçildiklerine dikkat çekti.

ABONE SAYISI YAKLAŞIK 70 BİN
Bilkent Holding’e bağlı olarak 2011’de kurulan Tepe Güvenlik, kişi ve kurumlara yönelik özel elektronik güvenlik çözümleri üretiyor, alarm sistemleri ve Alarm İzleme Merkezi’yle ülke geneline hizmet veriyor. 7 yıl gibi kısa bir sürede abone sayısı 70 bine yaklaşan Tepe Güvenlik, bu hızlı büyümeyle sektörün lider firmaları arasında yer alıyor. 
2006’da Türkiye’nin ilk çift Alarm İzleme Merkezi’ni kuran şirket olan Tepe Güvenlik, ev ve iş yerlerinin alarm sistemlerinden gelen uyarılar ışığında, bir alarm durumunda (hırsızlık, yangın, sağlık vb.) operatörler aracılığı ile gelen sinyal çeşidini dikkate alarak kullanıcıya haber veriyor ve gerektiğinde kolluk kuvvetlerinin, itfaiye veya sağlık birimlerinin olaya müdahale etmesini sağlıyor.

arf

Yukarı