Ana içeriğe atla


BANNER

Tepe Servis Yöneticileri 1 günlüğüne temizlik, taşıma, yönlendirme personeli oldu

20.08.2019 - 17:56

Entegre tesis yönetimi sektörünün yüzde 100 Türk sermayeli lider şirketi Tepe Servis ve Yönetim, empatiyi artırmak amacıyla çok anlamlı bir projeye imza attı. “Bizim için unvanların bir önemi yok” diyerek üniformalarını giyen Tepe Servis üst yönetim kadrosu, 1 gün boyunca oda destek, temizlik, resepsiyon, taşıma ve hasta yönlendirme pozisyonlarında görev aldı.

Ülke geneline yayılan hastane projelerinde destek hizmetleri sağlayarak sektör liderliğini koruyan Tepe Servis “Biz1iz, birlikte güçlüyüz” diyerek anlamlı bir projeye imza atmış oldu. Tepe Servis, "Biz1iz Üniformalı Proje Ziyaretleri"nin ilkini destek hizmetlerini sağladıkları Avrupa’nın en büyük, dünyanın ise tek seferde inşa edilen en büyük hastanesi olan Ankara Bilkent Şehir Hastanesi’nde gerçekleştirdi. 
Ankara Bilkent Şehir Hastanesi’nde görevli personel ile birlikte çalışmaktan büyük keyif aldıklarını belirten Tepe Servis ve Yönetim Genel Müdürü Canan Çakmakcı, “Tüm çalışmalarımızda ortak amacımız en iyi hizmeti müşterilerimize sunmak ve “insan” bunun en temelinde. Bu amaçla 
#birliktegüçlüyüz ve #hizmetinizdeyiz mottolarıyla hareket ediyoruz ve her gün bu amaca hizmet edecek yeni projeleri hayata geçirmeye gayret gösteriyoruz.  Bu proje de ‘insan’ odaklılığımızın bir göstergesi olarak tamamen yönetici arkadaşlarımın gönüllü katkısı ile gerçekleşti ve tüm şirket çapında çok mutlu bir gün yaşattı bizlere.  Hem sahadan hem çevremizden hem de kendi aramızda aldığımız olumlu görüşler, tepkiler bizi çok motive etti, tüm ekibe başka türlü bir heyecan yaşattı. Sahadaki çalışanlarımızın gerek yüz yüze gerekse sosyal medya aracılığıyla bugün hakkında yazdıkları olumlu yorumlar, teşekkürler ise bizim için en kıymetli hazine.  

UNVANLARIN ÖNEMİ YOK
İlk durağımız destek hizmetlerini sağladığımız Ankara Bilkent Şehir Hastanesi oldu. Bugün tüm yönetim kadromuzla yönlendirmeden resepsiyona, temizlikten oda desteğine ve taşıma hizmetine kadar çeşitli departmanlarda iş kıyafetlerimizi giyip, sahada görev yapan çalışma arkadaşlarımızla birlikte görev aldık. Onlarla empati kurduk, beraber yorulduk, yemeğimizi beraber yedik ve ‘sen olsam’ dedik. Hedefimiz “En iyi Hizmeti Vermek” ve bizim için unvanların önemi yok çünkü Biz1İz” açıklamasında bulundu. 
Sunduğu hizmetlerde teknolojiyi yakından takip eden Tepe Servis; eğitilmiş personel, doğru cihaz ve malzeme kullanımı ile Türkiye’de hastane destek hizmetlerinde öncü rol oynuyor. 

arf

Yukarı