Ana içeriğe atla

aaa

TESİS YÖNETİM DERNEĞİ İLE DEMOS FUARCILIK ARASINDA 10 YILLIK ANLAŞMA

25.12.2018 - 13:45

Tesis Yönetim Derneği (TR-FMA), birinci kuruluş yıldönümünü Caddebostan’daki Büyük Kulüp’te kutladı. Derneğe üye firmaların üst düzey yöneticileri ile Ankara Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Harun Tanrıvermiş’in katıldığı gecede Demos Fuarcılık ile de 10 yıllık anlaşma imzalandı.

Tesis yönetim sektörünün ülkemizde tanıtılmasını, geliştirilmesini sağlamak ve yönetim hizmeti veren kuruluşlara yardımcı olmak amacıyla 21 Aralık 2017 tarihinde kurulan Tesis Yönetim Derneği (TR-FMA), birinci kuruluş yıldönümünü İstanbul Caddebostan’daki Büyük Kulüp’te kutladı. Derneğe üye firmaların üst düzey yöneticileri ile Ankara Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Harun Tanrıvermiş ve Ankara Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi Bölümü Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Yeşim Aliefendioğlu’nun katıldığı gecede Demos Fuarcılık ile de 10 yıllık anlaşma imzalandı.

 

Tesis Yönetim Derneği birinci kuruluş yıldönümü

Derneğin birinci kuruluş yıldönümü gecesine çok sayıda firmanın üst düzey yöneticileri katıldı. 

 

NİCE 10 YILLAR SÜRECEK BİR ANLAŞMA

 

İmza töreninin ardından konuşan Tesis Yönetim Derneği (TR-FMA) Başkanı Levent Alatlı, Demos Fuarcılık ile 2018 yılının başında başlayan iş birliğinin uzun yıllar devam edeceğini söyledi. “Demos Fuarcılık ile 8-11 Mayıs 2018 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde FM Expo Tesis Yönetim Fuarı ve Konferansı’nı düzenledik.” diyen Alatlı, “3-6 Nisan 2019 tarihlerinde de FM Expo’nun ikincisini Yenikapı’daki Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde yapacağız. Bu iş birliğimiz yıllarca sürecektir. İmza attığımız, 10 yıllık bir anlaşmadır. Ama 10 yıl, iş birliğimizin sadece ilk dönemidir. İnşallah çok daha uzun yıllar bu iş birliğimiz sürer ve her iki tarafa da hayırlı olur.” şeklinde konuştu.

 

Tesis Yönetin Derneği ile Demos arasında iş birliği

Tesis Yönetim Derneği Başkanı Levent Alatlı, Demos ile imzalanan anlaşmanın ardından konuşma yaptı. 

 

‘ANKARA ÜNİVERSİTESİ İLE DE İŞ BİRLİĞİ ANLAŞMASI İMZALADIK’

 

12 Aralık’ta Ankara Üniversitesi ile de iş birliği anlaşması imzaladıklarını belirten Levent Alatlı, “Bu iş birliğinin de uzun yıllar süreceğini düşünüyoruz. Ankara Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekanı ve Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Harun Tanrıvermiş ve yardımcısı Doç. Dr. Yeşim Aliefendioğlu, sırf bu gece için İstanbul’a gelerek bizleri onurlandırdılar. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Tesis Yönetim Derneği

Gecede Ankara Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Harun Tanrıvermiş ve yardımcısı Doç. Dr. Yeşim Aliefendioğlu’na plaket verildi.

 

Eylül veya ekimde Ankara Üniversitesi ve Demos Fuarcılık ile birlikte Ankara’da iki günlük konferans düzenleyeceklerini de ifade eden Alatlı, “Bu işbirliklerimiz her yıl gelişecek. Tesis Yönetim Derneği’nin 24 üyesi var. 24 üyemizin de üst düzey yöneticileri şu an aramızda. 24 üye denince az gelebilir; 62 bin çalışana sahibiz. 400 binden fazla konut ve iş yeri gibi bağımsız bölüme hizmet veriyoruz. Yaklaşık 1,5 milyona yakın kişiye hizmet veren bir derneğin üyeleriyiz. Bu vesile ile gecemize katılan herkese teşekkür ediyor, iş birliklerimizin uzun yıllar hayırlı bir şekilde sürmesini diliyorum.” diye konuştu.  

 

GECEDE PLAKETLER DE TAKDİM EDİLDİ

 

İmza töreni ve konuşmaların ardından derneğin yeni üyesi FMS Hizmet Yönetimi AŞ CEO’su Ufuk İnce’ye, iş birliği anlaşması imzalanan Demos Fuarcılık ve Organizasyon AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aslan’a, Demos Fuarcılık ve Organizasyon AŞ Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sebahattin Aslan’a, geceyi onurlandırmalarından dolayı da Ankara Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Harun Tanrıvermiş’e ve yardımcısı Doç. Dr. Yeşim Aliefendioğlu'na derneğin plaketleri takdim edildi.

 

Tesis Yönetim Derneği plaket

Derneğin yeni üyesi FMS Hizmet Yönetimi AŞ CEO’su Ufuk İnce’ye, iş birliği anlaşması imzalanan Demos Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aslan’a ve yardımcısı Sebahattin Aslan’a da plaket takdim edildi. 

 

PASTAYI DERNEĞİN YÖNETİM KURULU ÜYESİ SEVİLAY GÜNLÜLER KESTİ

 

Plaket töreninin ardından derneğin birinci yıldönümü pastası kesildi. Levent Alatlı, pastayı Tesis Yönetim Derneği Yönetim Kurulu’nun kadın üyesi Sevilay Günlüler’in kesmesini rica etti. Aynı zamanda EFM Tesis Yönetimi Genel Müdürü olan Günlüler’in kestiği pasta, geceye katılan davetlilere ikram edildi.

 

Tesis Yönetim Derneği pasta kesme töreni

 Derneğin 1. yıldönümü pastasını Tesis Yönetim Derneği Yönetim Kurulu’nun kadın üyesi Sevilay Günlüler kesti. 

 

 

 

arf

Yukarı