Ana içeriğe atla

autorola

BAR KOKTEYL ÜNİTELERİNDE İŞLETMELERİN TERCİHİ: KAYALAR MUTFAK

14.08.2020 - 18:15

Yenilikçi ve öncü kimliğiyle 1957 yılından bu yana endüstriyel mutfak sektörünün lider firmaları arasında yer alan Kayalar Mutfak, günümüzde işletmelerin tercihi haline gelen bar kokteyl üniteleri üretimine başladı.

İşletmelerin tercihleri ve teknolojik gelişmeler doğrultusunda endüstriyel mutfak sektörü de her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor. Sektördeki gelişmeleri ve talepleri yakından takip eden Kayalar Mutfak da bu doğrultuda çalışmalarına devam ederken, yeni ve fonksiyonel ürünleri ile Horeca sektörünün tercih edilen firmaları arasında yer alıyor.

Kayalar Mutfak, bu kapsamda günümüzde işletmelerin tercihi haline gelen bar kokteyl ünitelerinin üretimine başladı. Bar kokteyl üniteleri kullanıcılarına birçok fonksiyonu bir arada kullanabilme olanağı sağlıyor. Polietilen yüzey üzerinde kullanıcı kesim işlerini kolaylıkla gerçekleştirebiliyor. Buz haznesi ve gn küvet haznesi kullanıcılara birçok alternatifle kullanabilme imkanı sunuyor. Tüm kenarlar ve ara bölücülerde kullanılan çift cidar izolasyonun daha sağlıklı olmasına imkan veriyor. Bünyesinde barındırdığı şişe rafı sayesinde kullanıcı ihtiyacı olan malzemelere kolaylıkla ulaşabiliyor. Ürün ayrıca işletmenin ihtiyacına göre tezgah tipi ve soğutucu üstü olarak üretilebiliyor.

Dünyada ve ülkemizde teknoloji ve ihtiyaçlar günden güne değişerek ve gelişerek farlılıklar gösteriyor. Bu değişim ve gelişim her sektörde olduğu gibi endüstriyel mutfak sektöründe de yenilikler yapılması gerekliliğini ortaya çıkarıyor. Kayalar Mutfak, 1957’den bu yana olduğu gibi günümüzde de bu yeniliklerin öncüleri arasında yer almaya devam ediyor.

autorola

Yukarı