Ana içeriğe atla

autorola

Finans

ZİRAAT BANKASI’NDAN ‘GÜVENLİ TEDARİK ZİNCİRİ’NE DESTEK

11.11.2020 - 11:52

HoReCa sektöründe nakit akışının devamı sağlayacak “Bankkart Başak Tedarik Zinciri Finansmanı Projesi” çalışmalarında sona gelindi. TUSİD Başkanı Güçlü Kaplangı, ETÜDER Başkanı Melih Şahinöz, TÜROB Başkanı Müberra Eresin ve TURYİD Başkanı Kaya Demirer, projeyle ilgili olarak Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın’ı ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

YAPI KREDİ'DEN 9 AYDA 384 MİLYAR TL KAYNAK

11.11.2020 - 11:47

Yapı Kredi, 2020 yılının ilk 9 ayında ülke ekonomisine 384 milyar liradan fazla kaynak sağladı. Yapı Kredi CEO’su Gökhan Erün, “Global olarak içinden geçtiğimiz şu zor günlerde müşterilerimizin ve ülkemizin yanında olarak sınırları kaldırmaya devam ediyoruz.” dedi.

BÜTÜN KAYNAKLARIMIZLA İŞLETMELERİN YANINDAYIZ

11.11.2020 - 11:40

Türkiye Finans Genel Müdür Vekili Murat Akşam: “Özümüzden aldığımız güçle, hayata üreterek katılan, toplumun farklı kesimlerinden ekonominin çarklarını çevirmek isteyen tüm vatandaşlarımızın, esnafın, KOBİ’nin, çiftçinin veya bir girişimcinin yanında olmaya, onların üretebilmeleri için tüm kaynaklarımızı seferber etmeye kararlıyız ve hazırız.”

KOBİ’LERE 500 BİN TL’YE KADAR ONLİNE FİNANSMAN HİZMETİ

11.11.2020 - 11:37

Kuveyt Türk KOBİ’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Abdurrahman Delipoyraz: “Online Finansman hizmetimizle, KOBİ’lerimiz başta olmak üzere tüm ticari müşterilerimizin yanında olmaya ve ihtiyaçları doğrultusunda kendilerine destek vermeye devam ediyoruz.”

7/24 KESİNTİSİZ HİZMET

11.11.2020 - 11:30

Garanti BBVA Genel Müdür Yardımcısı Cemal Onaran’dan KOBİ’lere yönelik finansal destekleri hakkında bilgi aldık. Müşterilerinin ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşıladıklarını vurgulayan Onaran, “Temmuz itibarıyla resmi KOBİ müşterilerimize kullandırdığımız toplam kredi tutarı 63 milyar TL’ye ulaştı.” dedi.

BANKALAR BİRLİĞİ'NDEN AÇIKLAMA: DEPREMDEN ETKİLENENLERE KOLAYLIK VE DESTEK SAĞLANACAK

04.11.2020 - 09:42

Türkiye Bankalar Birliği'nden (TBB) yapılan açıklamada, İzmir'de meydana gelen depreme ilişkin, "Bankalarımız, depremden doğrudan etkilenen ve gördükleri zarar nedeniyle edimlerini yerine getirmekte zorlanan müşterilere vadesi gelen borçlarının ödenmesinde, ertelenmesinde, yapılandırılmasında gerekli kolaylık ve desteği sağlayacaklardır." ifadesi kullanıldı.

DİJİTAL ÇÖZÜMLERLE ESNAFIMIZIN 7/24 YANINDAYIZ

16.10.2020 - 09:42

İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şahismail Şimşek: “Bankacılık hizmetlerine ulaşmak isteyen esnafımızın, dükkanlarından gün içinde ayrılmalarının ve işlerini bırakmalarının ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Bu nedenle ihtiyaçlarına yönelik çözümleri onlara en hızlı şekilde ulaştırmayı amaçlıyor, ‘ticari hayatı kolaylaştıran banka’ olma amacıyla hareket ediyoruz.”

Subscribe to Finans

autorola

Yukarı