Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

Finans

ÇATI ÜZERİ GÜNEŞ ENERJİSİ PROJELERİNE DESTEĞİMİZ ARTACAK

03.05.2021 - 17:27

Yenilenebilir enerji alanında 500 MW’ye yakın portföyüyle yenilenebilir enerji finansmanına güçlü bir destek verdiklerini söyleyen Yapı Kredi Leasing Genel Müdürü Fatih Torun, “Bundan sonraki dönemde de çatı üzeri güneş enerjisi projeleri alanında büyümeyi amaçlıyoruz.” dedi.

KOBİ’LERİN DİJİTAL DÜNYADA İŞLERİNİ BÜYÜTMELERİNİ SAĞLIYORUZ

03.05.2021 - 17:26

Yapı Kredi, dijital dünyada gerçekleştirdiği yenilikçi çalışmalarıyla KOBİ'lere avantajlar sağlamaya devam ediyor. Dijital bankacılık hizmetlerinin KOBİ’lere katkısı üzerine konuştuğumuz Yapı Kredi Grup Direktörü Pınar Salcı, “KOBİ’lere destek olabilmek adına gerçekleştirdiğimiz iş birlikleriyle KOBİ’lerin dijital dünyaya ayrıcalıklı bir şekilde adım atmasını ve işlerini büyütmelerini sağlıyoruz.” diyor.

VAKIFBANK’TAN KOBİ'LERE 250 MİLYON DOLARLIK DESTEK PAKETİ

14.04.2021 - 14:00

VakıfBank, Dünya Bankası ile gerçekleştirdiği 250 milyon dolarlık kaynak temini anlaşmasıyla, salgından etkilenen KOBİ'lere yönelik geniş kapsamlı bir destek paketi hazırladı. VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, "Paket kapsamında bir firma tek seferde 3 milyon dolar ve muadili TL, avro azami kredi kullanabilirken, bu tutar toplamda ise 6 milyon dolar ve muadili TL, avro olabilecek." dedi.

TÜRKİYE FİNANS’TAN ESNAF VE KOBİ’LERE ÖZEL MASRAF PAKETLERİ

14.04.2021 - 13:58

Türkiye Finans Katılım Bankası, ülke ekonomisinin bel kemiği olan esnaf ve KOBİ’lerin yanında olmaya ve onlar için yenilikçi çözümler sunmaya devam ediyor. Banka, esnaf ve KOBİ’lerin gündelik ihtiyaçlarına özel hazırladığı 6 farklı paketten oluşan “KOBİ Masraf Paketleri” ile işletmelerin bankacılık işlemlerinden avantajlı koşullar ve sabit fiyat garantisi ile yararlanmalarını sağlayarak onlara can suyu olmayı amaçlıyor.

TÜRK BANKACILIK SEKTÖRÜ AKTİF KALİTESİYLE AVRUPA’NIN ÖNÜNDE

14.04.2021 - 13:51

TEB Genel Müdürü Ümit Leblebici, pandemi sürecinde Türk bankacılık sektörünün iyi bir sınav verdiğini belirterek, “Pandemi bizim atlattığımız ilk dalgalanma değil, son dalgalanma da olmayacak. Bu sektörün her paydaşı dalgalanmaları nasıl yöneteceğini biliyor. Türk bankacılık sektörü aktif kalitesiyle Avrupa’daki bankaların da önünde.” dedi. 

TÜRKİYE FİNANS'A YENİ GENEL MÜDÜR

14.04.2021 - 13:48

Türkiye Finans Katılım Bankası'nda Şubat 2020 itibarıyla genel müdür vekilliği görevini yürüten Murat Akşam, genel müdürlük görevine asaleten atandı. Yaklaşık 25 yıllık bankacılık sektörü deneyimi olan ve Mayıs 2017'de Türkiye Finans Ticari Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başlayan Akşam, 21 Şubat 2020'den bu yana mevcut görevine ek olarak, Banka'nın yönetim kurulu üyeliğini ve genel müdür vekilliğini de yürütüyordu.

ALBARAKA TÜRK YÖNETİM KURULU’NDA DEĞİŞİM

14.04.2021 - 13:43

Albaraka Türk’ün 5 Nisan tarihinde gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısında, emekliliğe ayrılan Adnan Ahmed Yusuf Abdulmalek’in yerine Mazin Khairy Shaker Manna'nın yönetim kurulu başkanı olarak atanmasına karar verildi. Dünyanın en iyi katılım bankası olma hedefi doğrultusunda ilerleyen Albaraka Türk’ün yönetim kurulu toplantısında yeni görevlendirmeler yapıldı. Emeklilik kararı ile birlikte yönetim kurulu başkanlığı görevinden ayrılan Adnan Ahmed Yusuf Abdulmalek’ın yerine Mazin Khairy Shaker Manna yeni yönetim kurulu başkanı oldu. 

Subscribe to Finans

yurtiçi

Yukarı