Ana içeriğe atla

adp

Finans

Akbank Direkt ile kesintisiz işlemler

13.02.2018 - 14:35

Bankacılığın zaman ve mekandan bağımsız yapılan bir işe dönüştüğünü söyleyen Akbank Direkt Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tolga Ulutaş, “Dijitalleşme trendiyle birlikte mobil kanalların kullanım oranları günden güne artıyor. Bankamızdaki işlemlerin yüzde 96’sı direkt kanallar üzerinden yapılıyor” dedi. 

“Dijital bankacılık ve müşteri deneyimi kesintisiz devam ediyor”

13.02.2018 - 14:32

Türkiye Finans Parekende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Necati Özdeniz: “Türkiye Finans olarak geldiğimiz noktada bankamızdaki 4 işlemden 3’ü dijital kanallarımızdan gerçekleşiyor. Ana stratejimiz doğrultusunda ‘Dijital Bankacılık ve Müşteri Deneyimi’ konularına öncelik vererek, bu alandaki yatırımlarımıza kesintisiz devam ediyoruz.”

Hem alıcıya hem de tedarikçiye avantaj sağlayan sistem

19.01.2018 - 10:28

Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şahismail Şimşek, Tedarikçi Finansmanı Uygulamasının hem alıcı hem de tedarikçi firmalara gerek finansman, gerek rekabet, gerek operasyonel kolaylık gerekse verimlilik noktasında çeşitli avantajlar sunduğundan bahsetti.

E-fatura karşılığında kredi!

19.01.2018 - 10:27

“Ödemelerin bankamıza yapılması konusunda ana firmayla anlaşması durumunda, tedarikçilere e-fatura karşılığı kredi kullandırabiliyoruz” diyen QNB Finansbank Kurumsal ve Ticari Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Ömür Tan, “Ayrıca bu ürünü sübvanse ederek cazip faiz oranları ile destekliyor, e-fatura karşılığı kredi ürünümüzün tedarikçi finansmanı alanında önemli bir yeri olacağına inanıyoruz” dedi.

Operasyonel maliyet ve riskler düşüyor

19.01.2018 - 10:22

Hem alıcılara hem de tedarikçilere büyük kolaylık sağlayan tedarikçi finansmanının özellikle FKB Tedarik Zinciri Finansmanı IT Platformu’nun devreye girmesiyle birlikte hız kazanacağını düşünen Yapı Kredi Faktoring Genel Müdürü Bozkurt Çöteli, bu platformun hem operasyonel maliyeti hem de operasyonel riski düşürmesini beklediklerini dile getirdi. Çöteli, ayrıca platformun fiyatlamaları hem ana firma hem de tedarikçiler açısından daha uygun kılacağından söz etti. 

Subscribe to Finans

mogul

 

Yukarı