Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

Finans

HALKBANK’TAN SEYAHAT ACENTALARINA FİNANSMAN DESTEĞİ

24.02.2021 - 13:13

Turizm sektörü, Covid-19’un neden olduğu küresel düzeydeki kısıtlamalar nedeniyle en çok etkilenen sektörlerden biri oldu. Sektörün yaşadığı sıkıntıları aşmak amacıyla Halkbank ile Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) arasında bir protokol imzalandı. Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan ve TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya tarafından imzalanan protokol uyarınca, TÜRSAB üyesi seyahat acentalarının finansman ihtiyaçları uygun şartlarla karşılanacak.

TOBB İLE HALKBANK KOBİ'LER İÇİN FİNANSMAN ANLAŞMASI YAPTI

17.02.2021 - 15:21

TOBB ile Halkbank arasında KOBİ'leri finansman açısından büyük ölçüde rahatlatacak yeni bir anlaşma imzalandı. Yaklaşık 1,5 milyon işletmenin yararlanabileceği anlaşma ile satıcıya tahsilat güvencesi, alıcıya da 18 aya kadar vade imkanıyla ödeme esnekliği sunulacak.

FAST İLE 7/24 ANINDA VE HIZLI PARA TRANSFERİ

17.02.2021 - 14:57

Anlık ödeme uygulaması FAST Sistemi, vatandaşın kullanımına açıldı. Yeni sistemle farklı bankalardaki hesaplar arasındaki para transferleri saniyeler içerisinde, 7 gün 24 saat gerçekleştirilebilecek. Kişiler ve işletmeler arasında 7/24, kolay ve hızlı ödeme yapılmasını sağlayacak FAST Sistemi daha az nakit kullanan bir topluma geçişte ve ekonominin dijitalleşmesinde önemli bir işlev görecek.

DÜNYA BANKASI’NDAN OSB’LERE 300 MİLYON DOLAR DESTEK

17.02.2021 - 14:52

Dünya Bankası, Türkiye’deki OSB’lere yeşil altyapı ve temel altyapı projeleri için 300 milyon dolarlık destek projesi başlattı. Projenin 10 milyon dolarlık kısmı eğitim merkezlerine yapılacak yatırımlar için kullanılacak.

DİJİTAL BANKACILIKTA CEPTETEB İLE ÖNCÜ OLMAYI SÜRDÜRECEĞİZ

20.01.2021 - 11:34

TEB Genel Müdürü Ümit Leblebici: “KOBİ, Kurumsal ve İşletme müşterileri için birçok finansal işlemi kolay ve hızlı bir şekilde yapabilme olanağı sunan mobil uygulama CEPTETEB İŞTE’yi 2020’de hayata geçirdik. 2020 sonu itibariyle mobil bankacılık aktif müşteri sayısı 1,7 milyonu aştı. CEPTETEB Mobil Uygulaması’na yönelik yenilikçi yatırımlarımız hız kesmeden devam edecek.

Q-FİNANSAL ZEKA, BANKACILIĞA YENİ BİR YÖN GETİRDİ

20.01.2021 - 11:31

QNB Finansbank, mobil bankacılık kapsamında hayata geçirdiği uygulamalarla müşterilerinin hayatını kolaylaştıran bankacılık deneyimleri sunuyor. Bu uygulamalardan biri de dijital asistan ‘Q-Finansal Zeka’. Q ile 3,5 milyon mobil şube müşterisinin hayatına yeni bir yön getirdiklerini belirten QNB Finansbank Bireysel ve Özel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Enis Kurtoğlu, “Q üzerindeki çalışmalarımızı her geçen gün geliştirerek devam ediyoruz.” dedi.

KOBİ'LERE 300 MİLYON DOLARLIK HIZLI DESTEK KREDİSİ

20.01.2021 - 11:27

Dünya Bankası, COVID-19 döneminde küçük işletmelerin kapanmasının önlenmesi ve istihdamın korunması amacıyla KOSGEB kanalıyla Türkiye’deki KOBİ’ler için Hızlı Destek Projesi uygulayacak. 300 milyon dolarlık proje kapsamında; imalat şirketleri ile üretim, bilimsel araştırma ve geliştirme ve bilgisayar programlama üzerinde odaklanan yenilikçi genç şirketler için geri ödenebilir destek finansmanı sağlanacak.

İŞCEP İLE HIZLI, KOLAY VE KESİNTİSİZ BANKACILIK

20.01.2021 - 11:23

Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Sezen: “Mobil bankacılık uygulamalarımız İşCep, Maximum Mobil, Maximum İşyerim ve İmece Mobil ile bireysel ve ticari müşterilerimize zaman ve mekandan bağımsız olarak, ihtiyaç duydukları her an finansal işlemlerini yapma imkanı sunuyor; ihtiyaçlarını kesintisiz olarak hızlı ve kolay bir deneyimle karşılayabilmelerini sağlıyoruz.”

Subscribe to Finans

GALATA

Yukarı