Ana içeriğe atla

autorola

DİJİTAL ÇÖZÜMLERLE ESNAFIMIZIN 7/24 YANINDAYIZ

16.10.2020 - 09:42

İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şahismail Şimşek: “Bankacılık hizmetlerine ulaşmak isteyen esnafımızın, dükkanlarından gün içinde ayrılmalarının ve işlerini bırakmalarının ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Bu nedenle ihtiyaçlarına yönelik çözümleri onlara en hızlı şekilde ulaştırmayı amaçlıyor, ‘ticari hayatı kolaylaştıran banka’ olma amacıyla hareket ediyoruz.”

İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şahismail Şimşek ile esnaf destek paketlerini konuştuk. Bankacılık işlemlerinde dijital çözümlerle esnafın 7/24 yanında olduklarını vurgulayan Şimşek’in açıklamaları şöyle:

İŞCEP’TEN 100.000 TL’YE KADAR ANINDA TİCARİ KREDİ

Esnaf ve gerçek kişi tacir müşterilerimiz 100 bin TL’ye kadar ticari finansman ihtiyaçlarını İşCep ve İnternet Şubemizden 7/24 Anında Ticari Kredi’ye başvurarak karşılayabiliyor. Bu sayede müşterilerimiz ticari kredi kullanımını şubeye uğramadan, 7 gün 24 saat gerçekleştirebiliyor. Ayrıca müşterilerimiz, 3 ay ödemesiz dönem seçeneğini kullanarak, ilk taksit tarihini krediyi kullandıkları günden itibaren 90 gün sonrası olarak da belirleyebiliyor.

İŞİNİZE GELEN POS İŞ BANKASI’NDA

İş Bankası’nda bir yeniliği hayata geçirdik ve POS talebi olan gerçek kişi tacir niteliğindeki müşterilerimizin taleplerini Şubelerimize gelmeden iletebilmelerini sağladık. Uçtan uca dijitalleşen POS sürecimiz ile müşterilerimiz İşCep ve Maximum İşyerim üzerinden POS taleplerini birkaç saniyede iletiyor ve POS’ları iş adreslerine gönderiliyor.

TİCARİ KREDİ KARTINIZ ŞİMDİ ADRESE TESLİM

Bu kapsamda artık esnaf ve gerçek kişi tacir müşterilerimiz Ticari Kredi Kartlarımız olan Maximum Business ve İşim Kart’a İşCep veya Maximum İşyerim uygulamalarımız üzerinden 7/24 başvurabiliyor, müşterilerimizin kartları adreslerine teslim ediliyor.

ESNAFIMIZA ÖZEL KART: İŞİM KART

İşim Kart sahibi esnafımız; işini yürütmek için ihtiyaç duyacağı her alanda, ticari mal ve hizmet alımlarında, işyerinin günlük harcamalarında kartını kullanabilecek ve fırsatlardan yararlanabilecek. 31 Ekim tarihine kadar dijital kanallarımız olan İşCep veya Maximum İşyerim üzerinden İşim Kart başvurusu yapıp, kart sahibi olan müşterilerimize İşim Kart’larına 2 adet fatura talimatı tanımlamaları ve 30 Kasım’a kadar faturalarının ödenmesi halinde 200 TL MaxiPuan hediye ediyoruz.

DİJİTAL ORTAKLIĞIN YENİ ADI: GELECEĞE ÖDE

Bankamız sponsorluğunda ve iştirakimiz Softtech işbirliğiyle kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan Geleceğe Öde platformuyla www.gelecegeode.com sitesi aracılığıyla küçük işletmeleri ve müdavim müşterileri dijitalde bir araya getiriyoruz. Berber, kuaför, kafe vb. işletmeler Geleceğe Öde platformuna hiçbir ücret ödemeden ya da taahhüt vermeden kaydolarak satışlarını online ortama taşıyor. İşletmeler kendilerine gelmeyi bir süre erteleyen müşterilerinden şimdi ödeme alıp, ürün ve hizmetlerini daha sonra sunma imkanına kavuşuyor. Müşteriler de bu platform üzerinden sevdikleri işletmelerin online mağazası üzerinden geleceğin alışverişini hiç bir ilave ücret ödemeden önceden yapabiliyor. Küçük işletmeler ve müdavim müşterilerini bir araya getiren bir dayanışma hareketi olarak başlayan Geleceğe Öde’nin işlerini dijitale taşımak isteyen işletmelere önemli katkılarının olacağını düşünüyoruz.

MAXİMUM İŞYERİM İLE TİCARİ HAYATI CEBİNDEN YÖNET

Maximum İşyerim uygulaması, ticari müşterilerimizin ödeme sistemlerine yönelik ihtiyaçlarını tek bir çatı altında toplayarak tacir, işletme ve firmalarımızın dijital dönüşüm yolculuklarına eşlik ediyor. Uygulamada ticari müşterilerimize sunduğumuz sayısız fırsat ve kampanyanın yanı sıra; güncel trendlere göre şekil verilen kullanıcı dostu ara yüzler ile yeni nesil iyileştirilmiş müşteri deneyimi sunuyoruz.

autorola

Yukarı