Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

DİJİTALLEŞMEDE ŞİRKETLERİN İŞ ORTAĞI

10.04.2017 - 16:40

Moka Genel Müdürü Selim Güsar, öncelikli hedeflerinin şirketlerin tek yerden tüm ödeme tahsil edebilme ihtiyaçlarını karşılayabilecek Sanal POS çözümlerini sadece ülkemizde büyüyen e-ticaret alanında değil, ödeme gerçekleşen her yerde rekabetçi şartlarda sunmak olduğunu ifade etti.
 

Çok kanallı müşteri deneyimini iyi yönetebilme yetisi kazanmanın artık hepimizin gündeminde olduğunu kaydeden Güsar, “Şirketlerin ödeme tahsilatı tarafında web ve mobil teknoloji tabanlı sistemlerden faydalanarak esnek ve mükemmel deneyime sahip çözümler sunabilmesi bu anlamda önemli bir rekabet avantajı. Bunun için kullanıcılardan gelen geri dönüşler ve küresel gelişmeler doğrultusunda ödeme çözümlerimizi sürekli geliştirmek Moka için öncelik.
Müşterilerimiz standart Sanal POS çözümlerimizi kullanarak kısa sürede hızlı başlangıç sağlayabilirler. Müşterilerimizin daha farklı ihtiyaçları olması durumunda tahsilat çözümlerini buna göre şekillendirebiliyoruz. Sonuçta Moka olarak kendi ortamlarına kolay entegre edebilecekleri, hatta müşteriye özel web ve mobil tabanlı ödeme çözümleri üretebiliyoruz. Moka, kuruluş felsefesi ve işleyişi gereği dijital olan bir şirket olarak bu anlamda tüm şirketlere dijitalleşme süreçlerinde önemli katkı sağlayabilecek bir iş ortağı konumunda” dedi.
Güsar, şöyle devam etti: “
Yeni ürünler tarafında işyerlerin Mobil POS uygulaması ile sadece akıllı telefonlarını kullanarak kendi müşterilerinden kredi kartlı ödeme alabilecekleri oldukça pratik bir çözüm geliştirdik. Taksit kısıtlaması olmayan sektörler müşterilerine taksitli ödeme kolaylığı sağlayabilecekler. Bu çözümden hem kurumsal şirketlerin bayilikleri ve servisleri gibi hem de tamirci, marangoz, terzi gibi küçük ölçekli işletmelerin faydalanabileceğini düşünüyoruz. Mobil POS uygulamamızı Nisan ayı içinde devreye almayı planlıyoruz.”

GALATA

Yukarı