Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

ING Bank Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine Yücel Ölçer atanıyor

18.08.2017 - 09:24

2014 yılından bu yana ING Bank KOBİ Bankacılığı ve Ödeme Sistemleri Direktörlüğü görevini yürütmekte olan Yücel Ölçer, BDDK onayına bağlı olarak 1 Eylül 2017 tarihinde “ING Bank Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı”  ve  “İcra Kurulu Üyesi” olarak atanacaktır.

ING Bank Türkiye’ye 2013 yılında katılan Yücel Ölçer, bankanın bireysel bankacılık iş ortaklıkları yapısının ilk adımlarının atılmasına liderlik etmiş ve ING Bank KOBİ Bankacılığının bugün ulaştığı başarılı konuma gerek saha yönetimi gerekse süreç ve altyapısal iyileştirmeler ile büyük katkı sağlamıştır. Yücel Ölçer, KOBİ Bankacılığı çalışma büyüklüğünün 3 katına ulaşmasında ve KOBİ segmentli müşteri adetlerinin 4 kattan fazla artmasında kritik bir rol üstlenmiştir. Finansal sonuçların yanı sıra, Banka içerisinde en yüksek çalışan memnuniyeti skoruna sahip ekiplerden birisinin yaratılmasında destekleyici bir liderlik sergilemiştir.  

ING Bank bünyesinde yetişerek İcra Kurulu üyeliğine yükselen Ölçer, üstlendiği Operasyon Genel Müdür Yardımcılığı görevi kapsamında bankanın mutlu müşteri odağı ve akıllı teknoloji kullanımı vizyonu paralelinde.

yurtiçi

Yukarı