Ana içeriğe atla

aaa

KOBİ BANKACILIĞI ALANINDA ÖNCÜ BİR ROL ÜSTLENİYORUZ

08.10.2018 - 16:55

YAPI KREDİ GENEL MÜDÜR YARDIMCISI SERKAN ÜLGEN: “KOBİ BANKACILIĞINDA ‘HİZMETTE SINIR YOKTUR’ YAKLAŞIMIYLA HAREKET EDİYORUZ VE BU ALANDA ÖNCÜ BİR ROL ÜSTLENİYORUZ.”

Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Serkan Ülgen, KOBİ bankacılığı ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Yapı Kredi olarak KOBİ bankacılığında “Hizmette Sınır Yoktur” yaklaşımıyla hareket ettiklerini belirtin Ülgen, “Çalışmalarımızı KOBİ’ler için değer yaratmak ve KOBİ’lerin sürdürülebilir gelişmelerini desteklemek amacıyla gerçekleştiriyoruz. Müşteri kitlemizin birbirinden farklı ihtiyaçlarına göre şekillendirdiğimiz ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve segment bazlı servis modelimiz sayesinde KOBİ bankacılığı alanında öncü bir rol üstleniyoruz. Hedefimiz KOBİ’lere sağladığımız finansal desteği artırarak hem firmalara hem de faaliyet gösterdikleri sektörlere en iyi şekilde katkı sağlamak. Bu kapsamda KOBİ Bankacılığı Paketlerimiz ile müşterilerimize bankacılık işlemlerini tek bir ücret ödeyerek gerçekleştirme imkanı sunuyoruz.” dedi.

HER SEKTÖRE FARKLI AVANTAJLI PAKET
Çam ve Sedir paketleri ile yoğun ve orta yoğunlukta bankacılık işlemlerine sahip KOBİ’lerin internet ve telefon bankacılığında ücretsiz EFT ve havale, hesap işletim ücreti muafiyeti, nakit destek kredisinde özel fiyatlama, üye iş yeri aidatı muafiyeti gibi çeşitli avantajlardan yararlandıklarını ifade eden Serkan Ülgen, “İşlem yoğunluğu daha az olan müşterilerimiz Defne, turizm sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimiz Palmiye ve tarım sektöründeki müşterilerimiz de Nar paketlerimizle farklı avantajlardan yararlanıyor.” şeklinde konuştu.

DIŞ TİCARET YAPAN KOBİ’LERE ÖZEL ‘SEDİR DIŞ TİCARET’ PAKETİ
Ülgen, işletmelere bankacılık ihtiyaçlarının yanı sıra dış ticaret işlemlerinde de destek verdiklerini dile getirdi: “Bu kapsamda dış ticaret yapan KOBİ’lere özel “Sedir Dış Ticaret” paketlerini hayata geçirdik. Sedir Dış Ticaret paketlerimizi yapılan işlem yoğunluğuna göre mini ve maksi seçenekleriyle sunuyoruz. Dış ticaret odaklı bu paketlerimiz firmalara ithalat ve ihracat işlemlerinden doğan farklı masraf ve komisyonlarda önemli avantaj ve muafiyetler sağlıyor. Firmaların bir yıl boyunca yalnızca tek bir ücret ödeyerek bankacılık ve dış ticaret işlemlerini gerçekleştirmelerine imkan tanıyor.”
Kobi paketlerine başvuru için herhangi bir ön koşul bulunmadığını söyleyen Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Serkan Ülgen, “Farklı ölçekteki tüm işletmeler, kendileri için en uygun ürün ve hizmetten yararlanabilmek için şubelerimize başvuruda bulunabilir.” dedi. 

arf

Yukarı