Ana içeriğe atla

FFF

KOBİ’LERE “DANIŞMAN BANKA” ANLAYIŞIYLA DESTEK VERİYORUZ

14.09.2018 - 16:40

“DANIŞMAN BANKA” ANLAYIŞIYLA KOBİ’LERİN GELİŞİMİNE VE REKABETTE GÜÇLENMELERİNE DESTEK VERDİKLERİNİ SÖYLEYEN TEB KOBİ BANKACILIĞI KIDEMLİ GENEL MÜDÜR YARDIMCISI VE GENEL MÜDÜR VEKİLİ TURGUT BOZ, ESNAFIN İHTİYAÇ DUYDUĞU FİNANSAL ÜRÜNLERİN HEPSİNE TEK BİR KART İLE ULAŞABİLDİĞİ TEB PATRON KART HAKKINDA BİLGİLER VERDİ.

Türk Ekonomi Bankası (TEB) olarak 13 yıldan bu yana “Danışman Banka” anlayışıyla KOBİ’lerin gelişimine ve rekabette güçlenmelerine destek verdiklerini söyleyen Boz, “Sektöre kazandırdığımız KOBİ Bankacılığı alanında, KOBİ’lerimizi geleceğin koşullarına hazırlıyor ve rekabette öne çıkmalarını sağlayacak ürün ve hizmetlere odaklanıyoruz.” dedi. 
KOBİ’lere elde ettikleri finansmanı nasıl kullanabilecekleri konusunda yol göstermek adına TEB KOBİ Akademi, TEB KOBİ Danışmanları Programı, TEB KOBİ TV gibi sektörde fark yaratan, katma değerli hizmetler sunduklarını da belirten Boz, “Bankacılık sektöründe KOBİ’lere yönelik hazırlanan ilk internet televizyonu olma özelliği taşıyan ve bizi sektörde farklılaştıran TEB KOBİ TV ile 7 gün 24 saat yayın yaparak, ekonomi, piyasa ve iş hayatının nabzını tutan haberlerle KOBİ’lere yol gösteriyoruz.” ifadelerinde bulundu. 

TEB’DE KULLANILMAYAN HİZMET İÇİN ÖDEME YAPILMIYOR
Esnafa ve KOBİ müşterilerine uygun olarak tasarlanmış “Seçmesi Sizden” masraf paketi ile müşterilerin kendi belirleyecekleri işlem setleri ve adetleri doğrultusunda ödeme yapabilecekleri yeni bir hizmet tasarladıklarını söyleyen Boz, “Bu hizmet aracılığı ile firmalar banka işlemlerinden doğabilecek maliyetleri önceden belirleyerek, kullanmadıkları ürün ve hizmetler için ödeme yapmak zorunda kalmıyorlar.” dedi.
Boz, “Esnaf müşterilerimize özel hazırladığımız “Hoş geldiniz Paketi” kapsamında belirli ürünlerimizi kullanmaları durumunda yıl sonuna kadar ücretsiz veya avantajlı işlem ücretleri de sunuyoruz.” diye belirtti.

“KOBİ’LERİN İŞ YERLERİNİ GELİŞTİRMELERİ İÇİN FIRSATLAR SUNUYORUZ”
Verilen krediyle beraber sundukları hizmetler ve eğitimler ile KOBİ’lere kendi iş yerlerini geliştirmeleri için fırsatlar sunduklarını belirten Boz, “Kredi kullanıp işlerini büyütmeyi planlayan firmalarımıza TEB KOBİ Danışmanlık Programı’ndan yetişen deneyimli uzmanlarımız ile sanayinin ve üretim döngüsünün süreçleri üzerine rehberlik veriyoruz. Kısaca işlerini büyütmek isteyen esnaflara ve KOBİ’lere sunduğumuz avantajlar, sadece kredi kullanımı ile ilgili değil, geniş kapsamlı bir hizmet veriyoruz.” dedi.

TÜM İHTİYAÇLAR PATRON KART İLE TEK KARTTA TOPLANIYOR
Esnafın en çok ihtiyaç duyduğu finansal ürünlerin hepsine tek bir kart ile ulaşabildiği TEB Patron Kart hakkında bilgi veren Boz, “Nerdeyse tüm hizmetlerin tek bir çatı altında toplandığı TEB Patron Kart ile esnaflarımız şube, ATM, internet şubesi, mobil uygulama veya şirket telefon şubesi gözetmeksizin karta özel tahsis edilen limit kapsamında taksitli kredi kullanabiliyor. Esnaflarımızın nakit paraya ihtiyacı olabileceği durumlarda da onların yanlarında olabilmek için Patron Kart ile çeşitli avantajlar sunuyoruz. Kartın kullanıcıları acil nakit ihtiyaçlarını, kartlarına tanımlanan KMH limitleri sayesinde ister şubeden, isterse de ATM’den, telefon bankacılığından, internet sitemizden veya mobil uygulamamızdan karşılayabiliyor. Tüm bunlara ek olarak Patron Kart ile yurt dışında da güvenli bir şekilde harcama yapılabiliyor. Üstelik yapılan harcamalardan Bonus kazanılıyor.” diyerek sözlerine son verdi.

arf

Yukarı