Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

KOBİ’LERE DİJİTALDEN TİCARİ KREDİ İMKANI

08.03.2017 - 09:26

Akbank KOBİ Bankacılığı’ndan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz, mobil bankacılığın tüm dünyada ve ülkemizde mobil teknolojilerinin hızlı gelişimi ve oluşan talep nedeniyle çok hızlı büyüdüğünü söyleyerek, “Akbank olarak mobil kullanımında liderlik hedefliyoruz ve bunun için çalışmalarımıza kesintisiz devam ediyoruz” dedi. 

Bu anlayışla Vodafone Türkiye ile 1 milyonu aşkın KOBİ’nin Dijital Dönüşüm’de yerini alması için güçlerini birleştirdiklerini belirten Oğuz, “KOBİ’lere yönelik ürün ve hizmetleri geliştirmeden önce, mutlaka kendileriyle kurduğumuz yakın ilişkiler ile ihtiyaçlarını belirliyoruz. Hackathon başlamadan önce de bizim bu birikimlerimize dayanan önerilerimizi katılımcılarla paylaştık. Ayrıca yarışmacılar, davet ettiğimiz KOBİ müşterilerimizin iş hayatlarında teknolojik anlamda duydukları ihtiyaçları ilk ağızdan kendilerinden dinlediler” şeklinde konuştu.

“KOBİ’LER DİJİTAL KANALLARIMIZDAN TİCARİ KREDİ KULLANABİLİYOR”
Oğuz, sözlerine şöyle devam etti: “Dijital dünyanın hızla gelişmesi, KOBİ’lerin en temel bankacılık ihtiyacı olan kredilerin de dijital kanallardan kullandırılmasını sağladı.  KOBİ’lerimiz kredi limitleri dahilinde ticari kredilerini kolay ve hızlı bir şekilde, uygun faiz oranları ile Akbank Direkt’ten kullanabiliyorlar.  Bunun için tek yapmaları gereken Akbank Direkt Mobil uygulamasına sahip olmaları.”

yurtiçi

Yukarı